Autor Tema: CD player  (Pročitano 22497 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krle GTI

  • Gost
CD player
« Odgovor #80 poslato: Jul 23, 2008, 11:22:30 posle podne »
Pozdrav svima.

Za osobe koje planiraju da kupuju player, ako nece da se skrse negde, neka ne gledaju DVD playere, vec mp3... to je moj savet... smatram da je glupavo kupovati DVD radi muzike, em su slabiji izlazi, em je los fazon rezati diskove kad dosadi mizika...

Moj program je sledeci:

1) Pioneer DEH 4000 ub (vrhunski player za solidne parice ( 8.900 placen pre dva meseca))
2) Daska (Pioneer elipse A6901 (novi model za 2008-u, trosistemci, placene 4000 i nesto malo preko pre mesec dana))
3) Prednja vrata (Pioneer 17'' ne znam tacno oznaku, kupujem ih za par dana, mislim da su oko 2000 + visokotonci 10'' isto pioneer za instrument tablu oko 1000)
4) Zadnja vrata isto Pioneer 17'' + tvweeteri...

Mislim da je kompaktno ozvucenje receno, bez da se takmicim, za to sve isto samo dimenzije 10 x vece   hehehe

Pozdrav svima
« Poslednja izmena: Jul 23, 2008, 11:24:03 posle podne od strane Krle GTI »

Van mreže zivanzivkovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 41
  • Age: 40
  • Lokacija: Crepaja
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6d
Odg: CD player
« Odgovor #81 poslato: Septembar 18, 2008, 12:57:46 posle podne »
Danas sam ga ukljucivao-iskljucivao bar jedno 20 puta i kad ga ne ukljucujem nekih sat ili dva,kad ga ukljucim izbaci mi to,zapazio sam isto je i kad mi je cd unutra i kad nije.
Probacu da mu prevezem ACC direktno na plus pa cu videti da li ce i dalje da zeza.
Inace ja imam Pioneer DEH-3000

Kad zadrzis "tockic" za ukljucenje cd-a ukljuce se neke opcije izmedju kojih je i FM:100.
Na funkcijskom dugmetu menja opcije.
Najverovatnije zadrzis malo duze kad ukljucujes plejer pa ti zato izbaci FM:100.
Pozdrav
PARE NISU PROBLEM,PARA NEMA!!!

Van mreže PEDJA_COACH

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2043
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +12/-9
  • Pol: Muškarac
    • Eurodubs
  • Auto: Golf 3
Odg: CD player
« Odgovor #82 poslato: Septembar 18, 2008, 01:52:04 posle podne »
Pozdrav svima.

Za osobe koje planiraju da kupuju player, ako nece da se skrse negde, neka ne gledaju DVD playere, vec mp3... to je moj savet... smatram da je glupavo kupovati DVD radi muzike, em su slabiji izlazi, em je los fazon rezati diskove kad dosadi mizika...

Moj program je sledeci:

1) Pioneer DEH 4000 ub (vrhunski player za solidne parice ( 8.900 placen pre dva meseca))
2) Daska (Pioneer elipse A6901 (novi model za 2008-u, trosistemci, placene 4000 i nesto malo preko pre mesec dana))
3) Prednja vrata (Pioneer 17'' ne znam tacno oznaku, kupujem ih za par dana, mislim da su oko 2000 + visokotonci 10'' isto pioneer za instrument tablu oko 1000)
4) Zadnja vrata isto Pioneer 17'' + tvweeteri...

Mislim da je kompaktno ozvucenje receno, bez da se takmicim, za to sve isto samo dimenzije 10 x vece   hehehe

Pozdrav svima

Krle a ti vozish tenka, kad uvratima imash 17 inchne zvuchnike ? Ja imam felne od 15 incha,pa me zanima kako to stoju u vratima? ahahahaha
SHALIM se  naravno,malo si se zeznuo,ali nema frke,bitno je da smo shvatili poentu. Stim shto je to sve zajedno (shto si napisao) mnogo dobro,jer kad se meshaju  marke,ne znam koliko moze da bude dobro po zvuk,jer najbolje rade  komponente od istog proizvodjacha.


Ako neko ima problem oko DEH 300 mogu mu doneti uputstvo na nashem jeziku,pa neka prouchava...

POZZZ
SVI SRECNI! :D

http://eurodubs.com/

Van mreže balaz

  • VW Početnik
  • Poruke: 109
  • Age: 40
  • Lokacija: Temerin
  • Karma: +10/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk3 ABF
Odg: CD player
« Odgovor #83 poslato: Septembar 18, 2008, 02:28:47 posle podne »
Hm, ne bih se slozio za ovo za mesanje proizvodjaca. Ako neko voli odredjenu marku ok,ali meni uopste nije bitno da mi komponente budu od istog proizvodjaca. Npr JBL uopste nema HU, kako bi onda ukombinovao, da sve bude od istog proizvodjaca, a meni se npr JBL bas svidja, sto se zvucnika i pojacala tice. Naravno ovo je moje subjektivno misljenje.  biggrin
Ali sto je Krle napisao je solidna kombinacija za solidne pare, a za DVD se potpuno slazem. Razmislite dobro kako mozete iskoristiti beneficije koje vam DVD pruza, stim da gubite na zvuku dosta zbog izlaza, eventualno ako se istrosite minimum 500-600 evra,sto i nije mala stavka za vecinu.
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2008, 02:32:40 posle podne od strane balaz »

Van mreže RISTA

  • VW Početnik
  • Poruke: 27
  • Age: 40
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: CD player
« Odgovor #84 poslato: Septembar 24, 2008, 02:26:35 posle podne »
Brate moj savet ti je takodje PIONEER. Ja sam u kolima imao razne marke player-a(Sony,Philips,Jvc...), a od pre oko godinu i po dana uzeo sam nov DEH 6800. Pre njega sam imao JVC (4x50 W, kao i ovaj Pioneer koji sada imam) i mogu ti reci da je Pioneer tata. Na osnovu mog iskustva u odnosu cene i kvaliteta Pioneer je najbolji. Na tebi je da odlucis...
RISTA

Van mreže PEDJA_COACH

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2043
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +12/-9
  • Pol: Muškarac
    • Eurodubs
  • Auto: Golf 3
Odg: CD player
« Odgovor #85 poslato: Septembar 24, 2008, 09:07:42 posle podne »
slazem se sa Ristom :)
SVI SRECNI! :D

http://eurodubs.com/

Van mreže brzi

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Age: 35
  • Lokacija: smederevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: CD player
« Odgovor #86 poslato: Septembar 24, 2008, 10:55:15 posle podne »
ja mislim da je JBL vrh za mene meni se cuje cisto prelep zvuk !!!

Van mreže Rogi

  • In Car Electronic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2663
  • Age: 39
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +16/-8
  • Pol: Muškarac
  • VW
  • Auto: Golf 5
Odg: CD player
« Odgovor #87 poslato: Septembar 25, 2008, 01:35:02 pre podne »
JBL je dobra marka..... ali nista ne vredi imati i najskuplji sistem u kolima ukoliko nije dobro nastelovano i ukombinovano.  Ja dok nisam stavio dovoljno jako pojacalo i drugu kutiju,nisam ni znao da Pioneer 307D2 moze kvalitetan i dubok bass da izbaci...

Van mreže Arabian

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: CD player
« Odgovor #88 poslato: Novembar 18, 2008, 12:17:15 pre podne »
Posle svih preporuka koje sam procitao ovde, juce sam se odlucio da uzmem Pioneer DEH 4000ub. Bitno mi je bilo da ima usb prikljucak, a za kvalitet zvuka sam se odlucio po vasim preporukama, tako sam zavrsio sa Pioneerom. Za sada sam zadovoljan, mnogo bolji zvuk nego prethodni philips koji sam imao. Jedino mi je malo tockic za pojacavanje cudan, ali to je valjda stvar navike. U svakom slucaju hvala svima na postovima u ovoj temi, pomogli su mi da se odlucim.  clap

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
Odg: CD player
« Odgovor #89 poslato: Novembar 20, 2008, 12:05:40 pre podne »
Ja ga imam i zadovoljan sam, nadam se da ce i kod tebe dobro sluziti coilleo2tj

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: CD player
« Odgovor #90 poslato: Novembar 24, 2008, 12:26:41 pre podne »
U nicemu. Ja imam taj Pioneer DEH-200MP. Postoji jos 2000MP i 2020MP. Razlika je samo u osvetljenju. Npr. 200MP ima zelene dugmice, 2000MP crvene a 2020 MP ima mogucnost da svetli samo zeleno, samo crveno ili dugmici crveno a displej plavo. Karakteristike su im iste s' tim sto 2020 MP ima mogucnost prikljucka zicanog daljinskog.