Autor Tema: Evo i moje dvojke  (Pročitano 16434 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 10, 2009, 09:20:06 pre podne »
stopovi su inace jedni od najskupljih (obicna varijanta) za dvojku, jedini skuplji su sa led diodama, meni se licno dopadaju, nego da bi oni dosli do izrazaja, auto mora da prertpi neki stajling, ovako ce stajati kao ukrasna jelkica...
ako si u mogucnosti, pod br 1, nabavi dooobre felne i videces veliku razliku, osim toga, zameni tu narandzastu sijalicu za migavac i ubaci hrom sijalicu koja svetli narandzasto, i to je takodje jedan mali detaljcic,ali bitan kad se pogleda mahac

Van mreže mk2vr6

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 890
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +48/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2 vr6
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 10, 2009, 10:36:03 pre podne »
slazem se sa turbom. nista bez kristalnih, ove ne bih stavio da mi ih poklonish
low life

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 10, 2009, 11:39:06 pre podne »
pa ja se ne bih slozio da su ruzni, jedno  je kad ih gledas na slici a drugo uzivo, kristalni ne mogu da se porede sa ovim stopovima u svakom slucaju

SALE GTI

  • Gost
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 10, 2009, 01:19:07 posle podne »
Stopovi su ok ali ne idu na tanki branik nikako da bi sve ovo doslo do izrazaja moraces da ulozis jos koju 100-ku u auto pod obavezno

 a mislenja su razlicita nekom su ruzni a nekom ne.Moje misljenje je da Golf 2 i japan style ne idu nikako biggrin

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 10, 2009, 03:26:47 posle podne »
Ja se slazem sa Turbom

Van mreže gridcaha

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad/Sombor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • GTI the best!!!
    • Portfolio
  • Auto: GOLF 2 GTI
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 10, 2009, 08:47:30 posle podne »
Au, ti stopovi nikako ne idu na dvojku....kao sto neko rece bez kristalnih nema nista... ;)

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 11, 2009, 02:58:24 pre podne »
Hvala Sandokane.
Dvoumio sa se da li da ih uzmem jer na slikama sa neta ne moze da se dobije pravi izgled stopki.Tek kada ih namontiras,pa vidis uzivo,onda moze da se polemise kome se svidja a kome ne. Zasto bi stavljao kristalne kada ih ima na stotine golfica.Meni su ekstra,i nisu u opste "japan style". Planiram da uzmem drge sijalice za zmigavce,ove su privremeno montirane.Dolaze duboki branici u skorije vreme jer prvo ima zakazano kod cika limara.Polako dolazi sve na svoje.

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 11, 2009, 03:01:55 pre podne »
Stopovi su perverzija... Skini samo kuku molim te, ne ide uz stopove B)

Ne smem da skidam kuku jer po Zrenjaninu ima mnogo likova koji su polozili a nemaju tri cuke sa voznjom.Kuka mi dodje kao SECURITY biggrin
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2009, 03:05:46 pre podne od strane bovanz »

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 11, 2009, 11:37:11 pre podne »
Hvala Sandokane.
Dvoumio sa se da li da ih uzmem jer na slikama sa neta ne moze da se dobije pravi izgled stopki.Tek kada ih namontiras,pa vidis uzivo,onda moze da se polemise kome se svidja a kome ne. Zasto bi stavljao kristalne kada ih ima na stotine golfica.Meni su ekstra,i nisu u opste "japan style". Planiram da uzmem drge sijalice za zmigavce,ove su privremeno montirane.Dolaze duboki branici u skorije vreme jer prvo ima zakazano kod cika limara.Polako dolazi sve na svoje.

to si u pravu, ima mnogo golfica sa kristalnim stopovima i to je vise nego u redu, ali ako covek hoce bar malo da se razlikuje, to treba postovati! i kad nesto covek vidi svojim ocima, onda tek treba da da komentar, a ne u fazonu "bas su ruzni" , to nije nikako u redu komentarisati na forumu, vec nesto u fazonu da se ne slazu sa bojom auta, ili sa pravcem u koji vlasnik auta ide(clear style, extreme style, old school style itd) bez ljutnje  ;)

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 11, 2009, 03:36:17 posle podne »
Ok sandokan u pravu si, pa da objasnim sto se meni ne svidjaju stopovi (na slikama, a ne verujem da je mnogo drugacije uzivo).
Golfovi su inace dizajnirani sa jednostavnim, pravim, ostrim (kako god) linijama. Pogotovo dupe auta, sve su prave linije i onda naletis na 4 kruga koja prelaze jedni preko drugih.
To je ono sto meni smeta odnosno sto mi se ne svidja. Mozda sam nerealan jer volim jednostavnost, pogotovo kod nemaca!
Za mene ovakvi stopovi idu na auto sa zaobljenim linijama, tu bi se uklopilo. Naravno svako ima svoj ukus.

U pravu ste treba ostavljati konstruktivne kritike i predloge, ali ne treba ni primati kao uvredu kad neko kaze da mu se nesto ne svidja.
Mada nekad i ti "ruzno je" znaci. Ako mi 10 ljudi kaze da crni retrovizori ne leze na mom autu, zapitacu se da li je to lepo koliko ja mislim.
Po meni nijedna kritika ne moze da skodi, a na svakome je da proceni da li su kritike ispravne i da gura svoj neki fazon.

Mislim da bi bilo glupo da sad svi redom krenemo da pohvaljujemo sve, svidelo se to nama ili ne, onda nema poente za ovim forumom.
Ja ovde kacim slike i pisem sta sam radio, da bi video sta ljudi misle, da mi predloze, isprave ako gresim... i nikakvu kritiku ne uzimam za zlo.
Ovo je nevezano sad bas za ovaj auto ili bilo koga vec generalno, malo smo skrenuli sa teme... da ne gnjavimo vise.
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2009, 03:39:03 posle podne od strane DamirK »

Van mreže gridcaha

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad/Sombor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • GTI the best!!!
    • Portfolio
  • Auto: GOLF 2 GTI
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 11, 2009, 06:12:07 posle podne »
Citat
Ok sandokan u pravu si, pa da objasnim sto se meni ne svidjaju stopovi (na slikama, a ne verujem da je mnogo drugacije uzivo).
Golfovi su inace dizajnirani sa jednostavnim, pravim, ostrim (kako god) linijama. Pogotovo dupe auta, sve su prave linije i onda naletis na 4 kruga koja prelaze jedni preko drugih.
To je ono sto meni smeta odnosno sto mi se ne svidja. Mozda sam nerealan jer volim jednostavnost, pogotovo kod nemaca!
Za mene ovakvi stopovi idu na auto sa zaobljenim linijama, tu bi se uklopilo. Naravno svako ima svoj ukus.

Slazem se, bukvalno, sa svakom reci od DamirK...
Jednostavno, ako se nekome ne svidja nesto treba slobodno da kaze, to je cak dobro i za vlasnika istih....ne treba stvari uzimati za zlo, a ne treba ni pljuvati tudje, samo napomenes da moze i bolje....

Inace, na tu boju auta, najlepse bi lezali crni zatamnjeni stopovi ili kristalni.....to je realnost....u svakom slucaju, golf je sam po sebi lep, tako da ne moze biti ruzan zbog tu nekih stopova  biggrin lollol

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 11, 2009, 07:07:31 posle podne »
Postujem sve kritike i predloge,nisam inadzija,namcor ali mislim da bi trebalo svako da sredi svog ljubimca po svom ukusu i platnoj moci.Ok je furati suvi German style ali zasto ne probati nesto drugo. Bilo sta da namontiras Golf ce uvek imati svoju prepoznatljivu liniju.

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 11, 2009, 07:23:23 posle podne »
Aj da se vratimo na moju dvojku a ovo da ostavimo za neku drugu temu.
Ovo sam pazario pre dva dana. kako vam se cini?


Kritike mozete slati na broj 0900 1223122312312  cena poruke 50din plus pdv na pdv (mala sala  biggrin)

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 11, 2009, 07:28:26 posle podne »
koliko su te kostale?

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 11, 2009, 07:48:41 posle podne »
koliko su te kostale?

1200din po komadu.

Van mreže gridcaha

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad/Sombor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • GTI the best!!!
    • Portfolio
  • Auto: GOLF 2 GTI
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 11, 2009, 11:56:17 posle podne »
e to je lepo, jako lepo.....gde si ih kupio...bas je jeftino  :huh:

Van mreže sandokan

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1569
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +23/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 1
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 12, 2009, 12:14:14 pre podne »
cena ti sve govori... ne deluju mi da su kvalitetni a i po ceni mi se to cini, nema sanse za tako male pare dobri farovi da se nabave... :rolleyes:

Van mreže gridcaha

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad/Sombor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • GTI the best!!!
    • Portfolio
  • Auto: GOLF 2 GTI
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 12, 2009, 11:02:53 pre podne »
pa gledajuci cenu, nema kvaliteta, ali moguce je da su kinezi napravili da valja, verovatno je, tj sigurno teska plastika, treba ih videti posle godinu dana exploatacije pa videti kakvi su..... :rolleyes:

ionako imam farove od jette, heline, pa se ne uzbudjujem previse za ove.... lollol.....mala sala!!!

Van mreže bovanz

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 38
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 12, 2009, 11:19:58 pre podne »
Lik koji prodaje te farove kaze da su to  heline ali se proizvode u Indiji,sad ako vas zanima nesto vise moracete nekog drugog da pitate   misli1 Ma koliko da traju,za te pare i nije neka steta  biggrin

Van mreže gridcaha

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad/Sombor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • GTI the best!!!
    • Portfolio
  • Auto: GOLF 2 GTI
Odg: Evo i moje dvojke
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 12, 2009, 11:29:46 pre podne »
jbt ko sve nece poceti da pravi delove za vw  lollol