Autor Tema: Mala Skola Foruma  (Pročitano 2443 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzalecar

  • Gost
Mala Skola Foruma
« poslato: Decembar 10, 2011, 11:06:11 posle podne »
Moj predlog je da se otvori podforum sa nazivom "Mala Skola Foruma" ili vi dajte neki predlog za naziv. Pa da se u okviru tog podforuma naprave: skola vezana za informacija o motorima, skola za farbanje itd itd (ovo sam naveo kao primer) u komentarima dajte sugestije sta bi sve mogli napraviti!. Znaci sve sto se moze nauciti i procitati kako nesto uraditi, procitati i nauciti nove i korisne informacije, svega sto je vezano za auto i moto svet. Mislim da bi se time rasteretio veci deo foruma jer se pokrecu mnoge teme istog ili slicnog sadrzaja i pitanja. Ovakve tema u okviru "skole" nece biti klasicne teme u kojima ce se moci komentarisati i pisati. Bile bi zatvorenog tipa. Sve izmene i njihovo postavljanje ili cak brisanje ako nije u skladu sa pravilom bice korekcije od strane moderatora foruma. U okviru skole bilo bi super da ko bude pisao da neka slikovita objasnjenja i detaljan tekst. Ja sam spremio mnogo toga. ali cekam odobrenje!

U postavljanju novih tema u okviru skole moze svako da ucestvuje ali ako moderatori ocene da temi nije tu mesto ili da nije potpuna. Zadrzavaju pravo da takvu temu obrisu i objasne zbog cega je do toga doslo!

Dakle ljudi pricao sam sa Devil-om i on mi je odobrio samo da se vidi i izglasa, daju predlozi i kritike u okviru ove teme ili podforuma ;)

Sve kritike i komentari, predlozi (za ili protiv, zbog cega tako mislite itd), da se vidi sta drugi ljudi misle su dobrodosle.   alealeee

Pozz od mene  mahac
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 11:09:44 posle podne od strane dzalecar »

Van mreže GT267

  • BBS Fanatic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 36
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Karma: +166/-42
  • Pol: Muškarac
  • Danke Herr Benz
  • Auto: Mk3 GT 74 kw, MB W201E 9O kw
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2011, 11:25:55 posle podne »
To je nesto tipa Uradi sam + Tehnicki kutak + Razne teme + Odrzavanje i servisi = Mala skola foruma. . .?

Nebi ti bilo lose s tim, da imaju pod teme, tipa, lakiranje, motori, demontaza enterijera, itd

Jesam li shvatio. . ?

dzalecar

  • Gost
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2011, 12:27:42 pre podne »
pa da tako. ne bi voleo da bude kao uradi sam to vec postoji. nego npr. ja sam pripremio neke slike i tekst sa informacijama rada nekih motor princip rada podela itd
pa saveti i informacije gde se sta nalazi u autu. tipovi motora, za sta sluze razne stvarcice. uljna pumpa kako funkcionise na primer. koliko farbi treba da se stegne, info o bojama razlike prednost i mane itd itd.. to je cilj. moze i neka skola elektronike, kako ustvari rade diode, le diode, racunica po kojoj se izracunava koliki otpor za sta ide. to dajem kao primer ali uglavnom korisne informacije i da se nauci po nesto. sve sam naveo kao neki primer tu ce moci biti svasta.. samo nek se predlozi i da ima ko da pise alealeee
ja kao inicijator cu postaviti dosta toga za pocetak ;)


jel malko jasnije? ;)
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2011, 12:31:14 pre podne od strane dzalecar »

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2011, 12:35:05 pre podne »
Podrzavam ovaj predlog. Mislim da bi bilo dosta poucno i da ce se naci dosta bitnih stvari. Pogotovo se slazem sa tipom "zatvorene teme", jer nece biti spamovanja i bice preglednije.

dzalecar

  • Gost
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #4 poslato: Decembar 11, 2011, 12:44:05 pre podne »
Upravo tako zbog preglednosti, spamovanja itd. i bice sve uredno pod konac ;)

A da ce biti korisno i nesto nauciti, bice sigurno! 100% potrudicemo se da zazivi i bude zanimljivo ;)

Van mreže sale966

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: wvbus
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2012, 06:07:10 posle podne »
da

Van mreže milangrujicgruja

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 771
  • Age: 33
  • Lokacija: Savino Selo
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5 1.9 tdi
Odg: Mala Skola Foruma
« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2012, 12:14:16 posle podne »
podrzavam ovo u potpunosti  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: DA  clap