Autor Tema: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!  (Pročitano 8440 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže banderash

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 686
  • Age: 49
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
  • vw builds cars-others just try to do it
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #20 poslato: Mart 22, 2009, 10:57:48 pre podne »
@DANDY
koliko sam razumeo ti si vojno lice i u potpunosti razumem tvoju reakciju!ne znam samo da li si kojim slucajem imao prilike da vidis obuke vasih specijalnih jedinica u 72.padobranskoj u kasarni u pancevu kad se za pogresno upereno oruzje dobija cizma u glavu---a poznat ti je ovaj izraz verovatno----e sad mene samo zanima da li i u policiji ima takvih situacija da se za pogresno upereno oruzje u samoj vezbi dobije ista kazna ili im samo kazu---- eeee jeeee ubi coveka ni krivog ni duznog----aj da se istusiras pa sutra vezbamo ponovo!mislim da samo dobiju kritiku kao sad navedenu a zasto?zato sto nisu naucili u policiji kao sto se uci u vojsci--da cene zivot!!!!!!
DRIVE IT WITH PRIDE

Van mreže banderash

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 686
  • Age: 49
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
  • vw builds cars-others just try to do it
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #21 poslato: Mart 22, 2009, 11:03:06 pre podne »
i da daleko od toga da su svi policajci losi---ja sam upoznao par izuzetnih profesionalaca koji i dok su radili u interventnoj brigadi ili jedinici pokazali su da znaju da se nose sa stresom svog posla i da ga se oslobode na civilizovan nacin---sport,hobi,popravka automobila  ;)
DRIVE IT WITH PRIDE

Van mreže marko_b

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: novi sad
  • Karma: +0/-0
  • CLEAN POWER
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #22 poslato: Mart 22, 2009, 11:09:12 pre podne »
Dandy!! da ti nisi pandur??? bonk

Van mreže Milosh_Bgd

  • VW Početnik
  • Poruke: 163
  • Age: 41
  • Lokacija: Vozdovac - Brace Jerkovic
  • Karma: +11/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lubeničar B5.5
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #23 poslato: Mart 22, 2009, 11:21:17 pre podne »
Pa i da jeste DANDY policajac...samo neka je profesionalac i neka postupa 'By the Book' .

@ Banderash
Svaka chast za 'nogu u glavu', i to je malo za greshke koje mogu da dovedu do tragedije !!!

Van mreže Johnny

  • VW Početnik
  • Poruke: 85
  • Age: 35
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #24 poslato: Mart 22, 2009, 11:23:34 pre podne »
nije rec o tome da se ocrni policija (uostalom to narod najbolje zna, kakvi su oni..), nego danas sutra moze da se desi nekom od nas i to je sustina....a drugo ako je vec resio da uperi pistolj i da puca mogao je npr u nogu da mu puca...ali kao sto je neko rekao najbolje da se saceka istraga (mada i to je relativno.... zataskavanje, korupcija....) :huh: wacko

Van mreže DANDY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 768
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina-Beograd, medakovic
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #25 poslato: Mart 22, 2009, 12:06:39 posle podne »
nisam policajac, ali sam oficir, i mnogo puta sam bio u jako kriticnim situacijama, da sam osjetio ono sto sumnjam da je neko do vas dozivio,,,na svu srecu,,,to su iskustva koja ne bi preporucio nikome, i zato mi po malo smeta sto svi pametuju sta je  i kako trebalo da se uradi a ne radi se o kanteru ili slicnim igricama,,,
ti ljudi su na ulici gdje se svakodnevno vodi rat, poteze oruzje, ljudi bivaju ubijeni,,,,
Volio big da vidim reakciju bilo koga ko sad tumaci sta je trebalo i sta je po knjigama,,,,da se nadje u situaciju da stoji isred vozila koje su presreli i da siluete iza stakala nece da izadju iz vozila,,,,,volio bih da vidim da li bi neko imao muda da pridje i kaze dobro vece,,,vozacku i saobracajnu...dali bi pistolj drzao u futroli,,,,,
nemojte ljudi da pricamo o necemu o cemu nemamo pojma,,,pa supermeni i betmeni su likovi iz holivuda,,,i kao sto neko rece ovo je zivot, prava zrna i pravo oruzje,,,
Da li znate samo kako guza zvace kad treba da se ocisti neki teren, udje u kucu ili nesto slicno,,,ja sam mozda pickica,,,ali me je strah,,,mnogo me je strah,,,i svaki ugao koji pretrazis moze zivota da te kosta, svaki pokret ne zas da li ces da zavris,,,,

I nisam upoznao superheroje koje nije strah, bilo je nekoliko njih koji su bili silni,,,,i nema ih vise,,,,malo su se preracunali...


Ovo je bio nesrecan slucaj, greska policajca jer je dozvolio da osumnjiceni dodje u kontakt sa oruzjem, i naravno da ce da odgovara za ubistvo,,,,i sto je najgore sjebace ga kao da je najgori dzelat,,,,pa covjek kolima zgazi pjesaka slucajno,,,,da li se to ubistvo razlikuje od ovoga,,,da li je taj manje odgovoran,,,,zivot je oduzet,,,,i to je to,,,

ja ne znam o kom zataskavanju se govori, ali nas narod je takav da uvijek masta o tome,,,,i svi imaju neke primjere zataskavanja,,,ali niko da se zapita sta je stvarno bilo,,,,milion prijava koje su "zataskane' pokriva se time da su policajci radili ovo ili ono, ali se kao sto sam ranije naveo uvijek precuti sustina,,,,isti je slucaj ovdje,,,pucano jer je prosao kroz crveno,,,,
e uporedimo tu konstataciju sa onom da je doslo do slucajnog opaljenja usled "napada" osumnjcenog lica na policajca,,,

I svi navode sto nije pucao ovdje ili ondje,,,pa on nije imao namjeru da puca pa stoga nije ni birao gdje ce da opali,,,,uporedio to isto sa kolima koja gaze pjesaka,,,vozac izgubio kontrol nad kolima,,,sto je bas pogazio tog pjesaka, kad je imao bandijeru pored i mogao je da udari u nju i da se zaustavi,,,,

nemojmo biti malodusni,,,i to je neciji brat, sin i rodjak,,,,i on je zivo bice, koje se ne raslikuje od nas,,,,ono sto je uradio je slucajnost, i desilo se kao sto svakom sranje moze da se desi,,,,

naravno da ce da ogovara za to,,,,i to je to,,,kao i mali milion drugih ubistava koja se desavaju,,,,sto oko toga dizemo dzevu, sta je to toliko razlicito od ostalih ubistava da bi se ovoliko polemisalo o tome,,,,

i ljudi svi znaju za pravila obuke i procedure, ali mala razlika u tome sto se na obuci ne dozvoljava okretanje oruzja u ljude da ne bi pobili svoje,,,,a oruzje je predvidjeno na ubija, to mu j osnovna namjena,,,ni zasta drugo i nije napravljeno,,,,

i opet napominjem ,,,,ne opravdavam policajca,,,,uradio je sta je uradio,,,,i odgovarace za to,,,,ali sto mi da budemo sudije,,,imaju ljudi koji su placeni za to,,,nemoj da mi donosimo sudove na osnovu reportaza iz novina,,,pustimo ljude koji su placeni za to da vide sta i kako,,,,

dosta policajaca prekoracuje ovlastenja, i to je zlo,,,,koje treba da bude iskorijenjeno,,,ali zamislimo samo i koliko kriminalaca prolazi nekaznjeno, usled "nedostatka dokaza i sl"   koliko njih koji su napravili velika sranja prodje na neke finte,,,i onda kad pogledam snimak onih sto lese one leekove sto su ukrali auto prosto ne mogu da ne kazem....iako nije po proceduri, mislim da su trebali da ih odlome,,,,mnogo vise,,,,jer znam sta bi im ja uradio da je moj auto u pitanju,,,,hljeb se ne zaradjuje otimanjem,,,,i tracenjem necijeg krvavog rada...jeste da nije po pravilima i da po pravilima oni to ne smiju da rade,,,ali po zakonima ni lopovi ne smiju da kradu,,,ami tertiramo to kao,,,eto oni su krali,,,i ne smije niko da ih dira,,,uhapsice ih i onda ce da pocne borba sa advokatima i ti se izvuku sa 10 dana pritvora i eto ih ponovo na ulici , sa novim kolima ,,,,,

ja sam mnogo puta prosao kroz crveno, i nikad niko nije pucao na mene,,,da li su znali da sam vojno lice ili nesto slicno,,,ili je pisalo na kolima da sam to bas ja,,,,pa naravno da nije,,,ali ne igraj se sa vatrom,,,opeci ce te,,,


« Poslednja izmena: Mart 22, 2009, 12:22:38 posle podne od strane DANDY »
Vozi sigurno.......vozi TENK
www.vw-club.rs

Van mreže ha77ucinogen

  • VW Početnik
  • Poruke: 132
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #26 poslato: Mart 22, 2009, 01:19:56 posle podne »
Ne znam koji je sluzbeni pistolj u pitanju da bih mogao da komentarisem dogadjaj. Da li je CZ99?
Vozac kaze da je prosao kroz samo jedno crveno i da su krenuli za njima te se on odmah zaustavio. Nije bila tolika "potjera" kako je objasnjavaju. Ali svejedno momak je ubijen prilikom izlaska iz auta tako da nije bilo otpora a ni oruzja. Momak koji je pucao je mlad i vjerovatno je zabrljao. Ne znam kakva su ovlastenja Interventne jedinice ali sam 100% siguran da su u ovom slucaju prekoracena jer upotreba oruzja je dozvoljena u krajnjoj nuzdi odnosno samo ako je vas zivot ili zivot nekog drugog direktno ugrozen od strane napadaca.
Misljenja su kao dupeta, svako ima svoje....

Van mreže DANDY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 768
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina-Beograd, medakovic
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #27 poslato: Mart 22, 2009, 02:59:20 posle podne »
prekoracena su ovlastenja, pogresna procjena,  postupak je policajac uradio je pogresan,,,,i to je to, bice kaznjen kao i svi ostali koji su ubili,,,sto  ga razlikujemo odo mnogo drugih nesrecnih slucajeva,,,svaki dan se desava,,ali problem je sto se digla ovolika dzeva,,,,mnogo policajaca bude upucano,,,,jesu li oni krivi,,,i oni nevini stradaju na pravdi boga, pa niko ne dize prasinu za tim,,,jel to neciji zivot vredniji od drugog,,,,

i naravno da ce vozac da kaze da je odmah stao,,,pa sta smo ocekivali da ce da kaze bjezo sam i nisam htio stati,,,

i koliko sam dobio informaciju interventna nosi glok,,,,
« Poslednja izmena: Mart 22, 2009, 03:01:42 posle podne od strane DANDY »
Vozi sigurno.......vozi TENK
www.vw-club.rs

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13686
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #28 poslato: Mart 22, 2009, 03:14:11 posle podne »
A sta vi mislite kako se proveo lik na Devilovom klipu koji je bezao autoputem? Oni su pokusali da ga zaustave i nisu uspeli. Siguran sam da kad su ga konacno zaustavili isto izvadili pistolje i prisli vozilu kao sto je uradio pandur iz nase price. Sigurno nisu klekli na kolena i molili ga da izadje napolje.  Niko ne zna ko je i sta je u kolima, da li imaju nesto od oruzja i sl. Postoji procedura sta se radi u takvim slucajevima i koja i kakva ovlascenja ima sluzbeno lice u vrsenju duznosti. Ne kazem da ne postoje nasilnici koji se kriju iza znacke. Ovi sto su navatali momke da kradu auto su mogli da stanu ispred tog auta, a ne da razbiju auto i onog sto je spajao zice onako da sutiraju. Verujte da svuda u svetu ima takvih primera samo sto se oni ne snimaju i ne pustaju se posle na YOUTUBE.

Van mreže ha77ucinogen

  • VW Početnik
  • Poruke: 132
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #29 poslato: Mart 22, 2009, 03:42:47 posle podne »
Slazem se sa svime navedenim. Kako god da se okrene dva zivotu su pitanju. Jedan je izgubljen a drugi unisten. Najbolje bi bilo da se nista nije desilo ali sada povratka nema. Bar neka se izvuce neka pouka da sutra opet neko ne bi glavom platio neciju (mozda) gresku.
Misljenja su kao dupeta, svako ima svoje....

Van mreže DANDY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 768
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina-Beograd, medakovic
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #30 poslato: Mart 22, 2009, 07:31:20 posle podne »
pa drugar po zakonima prirode svaki dan se desavaju sranja i nesrecni slucajevi koji odnose zivote,,,,tako da je ovo samo jedna kap u moru,,,da mozemo da to sprijecimo ne mozemo,,,sto kazu nije kome je namijenjeno vec kome je sudjeno,,,,
i ko zna sta nas ceka danas sutra, za godinu dana, i ko zna koliko ce da zivi i sta moze da mu se desi,,,opasnosti je puno,,,na svakom koraku,,,i kad bi covjek razmisljao o tome, poludio bi ubrzo,,,zato ne znam sto je ovolika halabuka dignuta oko ovoga,,,

i oni u kadetu,,,pa udarili su ih jer je to bilo presretanje i vidite kako je ovaj sto je vozio pokusao da izvuce kola, ali mu je ocigledno jedan tocak odvojio od zemlje i nije mogao da krene,,,,

i mislim da ce poslije ovoga taj koji je to prezivio dobro da razmisli prije nego sto proba nesto slicno da uradi...
Vozi sigurno.......vozi TENK
www.vw-club.rs

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #31 poslato: Mart 22, 2009, 08:07:46 posle podne »
Naravno da se tragedije dogadjaju svaki dan.. i da neko ubije nekog itd ne radi se ciji zivot vise vredi... nego se radi o tome da u ovom slucaju nije ubio pera miku dok mu pokazivo tatin pistolj nego je to uradila policija koja je tu da zastiti gradjane a ne da ih ubija po ulicama i to ni manje ni vise nego pripadnik interventne jedinice koji treba da bude obucen za mnogo ozbiljnije stvari a ovaj covek ne zna da drzi pistolj.. e to je tragicno...
A sto se tice kadeta kadet jos nije ni bio upaljen tako da nije mogao nikako da pobegne dovoljno je bilo samo da se isprece ispred njega i tu bi bio kraj...

Evo jos jedan zanimljiv klip lik koji je bezao sa porscheom pa je posle usao u golfa V jer je slupao porschea pa pogledajte kako su se panduri ophodili kad su ga uhvatili... nije ga niko gazio tukao vredjao prislanjao pistolj na glavu niti ista slicno...jos se covek opirao... Ovi nasi klosari bi ga gadjali zoljom al naravno njega nebi pogodili nego bi ubili neko nevino celjade

http://www.youtube.com/watch?v=XuYrGaf1wJc

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13686
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #32 poslato: Mart 22, 2009, 09:08:14 posle podne »
A sta se desilo kad su se kamere ugasile???

Van mreže Johnny

  • VW Početnik
  • Poruke: 85
  • Age: 35
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #33 poslato: Mart 22, 2009, 09:29:28 posle podne »
ma...to sve stoji, nego je poenta koliko su oni profesionalni, tj. da li oni uvek ''lose'' postupaju ili je ovo samo incident, o tome se radi, i pitanje je da li je ovo vrhunac bahatosti, ne zelim nikog da okrivljujem I AKO je pogresio, ali ako neko tako funkionise (zloupotrebaljava sluzbu) onda ga treba kritikovati maksimalno. U jednu ruku su predstavnici zakona a u drugu ga prvi krse. Npr, ja kad predjem ulicu van pesackog meni ce pandur naplatiti kaznu, a ako njegov kolega (koji je predstavnik zakona i koji treba da bude uzor) predje van pesackog, nikom nista, tako i u saobracaju ima primera...meni to ne smeta, ali mi smeta to licemerje, zasto meni da naplati a kolegi ne, a PRED ZAKONOM SU SVI ISTI...

Van mreže DANDY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 768
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina-Beograd, medakovic
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #34 poslato: Mart 22, 2009, 10:19:23 posle podne »
bogami se meni cini po zvuku motora da je kadet dobro isturirao prije nego sto su vrata otvorena,,,,a vidi se i dim od gume,,,sigurno nije iz hladnjaka policijskog dzipa jer je udarac bio koliko vidim sa coska,,,a ni iz hladnjaka kadeta koji je hladan...
a cuje se i zvuk potpisivanja guma,,,,prije udarca dzipom,,,,

sto ce ipak kad se malo bolje pogleda znaciti da su pokusali da pobjegnu,,,i da je izvrseno poresretanje,,,e to je vec vise krivicnih djela u jednom,,,,
e sad sto su ga lesili,,,,nije pravilno, ali je poucno,,,,
dok su roditelji tukli djecu nije bilo ovoliko kriminala i narkomanije,,,sada sa njima razgovaraju i savjetuju,,,zato nam se to i desava,,,,

To da su pripadnici nterventne sivonje je tacno,,,ali zar mislite da bi drugacije mogli da izadju na kraj sa svim cudima koja se dogadjaju,,,e sad tu stradaju i nevini,,,ali eto mene su mnogo puta presretali zbog crvenog, i raznorazni prekrsaja u saobracaju i nikad niko nije potegao oruzje,,,,e sad imao sam odredjene protekcije jer sam "kolega' i hvala bogu nisam u zivotu kaznu platio,,,,,
ali na to progledavanje kroz prste morate gledati sa druge strane,,,pa i vi ma gdje radili, prije cete izaci u susret svom kolegi nego nekom sa strane,,, i u poslu koji radite uradicete i nesto sto nije u skladu sa propisima kad je kolea ili priajatelj u pitanju,,,,da li grijesim,,,
i gledam postove tipa,,,mamicu im jebem prodaju se za 1000 dianra,,,,pa ja da sam policajac popisao bi imena svih tih pametnjakovica i cekao ih na zicer,,,beograd je ipak mali grad ,,,i onda bi provodio zakon po propisu,,,,jer nasi ljudi su jako silni na rijecima,,,,e onda bi mu prvo rebnuo kaznu po zakonu,,,a za crveno svjetlo ide mnogo toga, pa bi ga onda pustio da mi ponudi 1000 dinara, pa bi ga uhapsio zbog nudjenja mita,,,i onda bi ga pitao da li je to bolja varijanta,,,,,umjesto da budemo srecni sto nase gluposti prolaze skoro pa nekaznjeno mi jos bacamo prasinu u oci i pametujemo,,,
ne daj boze da se pocne zakon primjenjivati od A-Z,,,,pa ne bi mogli mjesecno samo zaraditi za kazne,,,,

pa kao sto sam i napisao policija je u ovom slucaju stitila gradjane,,,od suludog pijanog vozaca koji divlja po gradu,,,,,, i ne bi da zalazim u to sta je bilo,,,mnogo je verzija,,,a niko ne zna istinu,,,,
« Poslednja izmena: Mart 22, 2009, 10:30:25 posle podne od strane DANDY »
Vozi sigurno.......vozi TENK
www.vw-club.rs

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #35 poslato: Mart 22, 2009, 10:34:46 posle podne »
dim je od guma dzipa koji se zabo u kadeta i stisno pun gas bar meni tako izgleda a to kako bi izasli na kraj sa svim cudima koja se desavaju nek pogledaju kako nemci svajcarci austrijanci i ostali deo sveta izlazi na kraj u takvim situacijama i mnogo gorim  bicedobro

Van mreže Johnny

  • VW Početnik
  • Poruke: 85
  • Age: 35
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #36 poslato: Mart 22, 2009, 11:32:15 posle podne »
ne znam koliko sam kompetentan, ali mislim da posao intervente je definisan i da postoji procedura po kojoj mora da se upravlja, uostalom ti si oficir kao i moj cale(ali je uvek placao kazne  biggrin ), i sigurno znas da postoje neka pravila, ne treba ja tu da filozofiram,...ali to ne opravdava da neko ide samoinicijativno u ovakvoj situaciji van zakona...odnosno jedno je ''korupcija'' tipa pojas i to, a drugo je pucnjava i ubijanje...ipak pricamo o ljudskim zivotima. Neko je rekao ne znaju oni ko je unutra, sta ima kod sebe, itd itd, i onda ispada kad neko prodje kroz crvrno i nece da stane najbolje da interventna odmah zapuca i da ne razmislja mnogo...
ali kao sto smo rekli ne znamo tacno sta se desilo pa ne treba mnogo da lupamo glavu... bonk
za sad samo caskamo  blow

Van mreže Milosh_Bgd

  • VW Početnik
  • Poruke: 163
  • Age: 41
  • Lokacija: Vozdovac - Brace Jerkovic
  • Karma: +11/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lubeničar B5.5
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #37 poslato: Mart 23, 2009, 01:06:35 pre podne »
Da Se Ne Zaboravi i Ne Ponovi !!! Ostavimo vise mrtvog momka na miru, neka mu dusa njadje spokoj !!! Policajca ne trebamo razapeti na krst, neka odlezi po zakonu... a kako ce ostatak zivota provesti sa saznanjem da je nenaoruzanom coveku prosuo mozak...mnogo gora kazna od bilo koje zakonom propisane...

Van mreže banderash

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 686
  • Age: 49
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
  • vw builds cars-others just try to do it
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #38 poslato: Mart 23, 2009, 08:47:13 pre podne »
krenuli smo u zestoku raspravu oko ovog tragicnog slucaja i vidim da se to rasplamsalo zestoko
voleo bih da su ovakve rasprave malo cesce oko kola,sredjivanja i odrzavanja a ne oko ovog dogadjaja

@milos_b
i da je policajac to je nebitno jer ovde struka,profesija i nacin zaradjivanja nije bitan--jedino ako nije u pitanju neki kriminalac koji ovde zeli da dobije neku informaciju koju zeli da zloupotrebi a bilo je i takvih slucajeva ali su na vreme sankcionisani i spreceni u tome da naruse ugled ovog kluba---a ugled kluba je veliki to mi verujte na rec

@admins,moderators and others
mislim da bi bilo pametno da ova tema ide u lock--moj predlog pa sad kako vi hocete
DRIVE IT WITH PRIDE

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13686
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: upucan u glavu jer je prosao kroz crveno!!!
« Odgovor #39 poslato: Mart 23, 2009, 10:44:33 pre podne »
Slazem se sa banderashem. Ovako mozemo u nedogled. Pustimo da se istraga zavrsi i tada da "sudimo".