Autor Tema: Candy white GTI  (Pročitano 85397 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TuTwagen

  • VW Početnik
  • Poruke: 117
  • Age: 38
  • Lokacija: Mostar BiH
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 Jubiläum
Odg: GTI
« Odgovor #80 poslato: Novembar 01, 2015, 04:56:35 posle podne »
cestitam na kupnji,vidim da nemas u planu spustanje,ali sjelo bi mu pravo,i nastavci branika od editiona 30 100 puta izmjeni izgled auta,samo polako

Zrnojed

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #81 poslato: Novembar 01, 2015, 05:56:18 posle podne »
Moraš i ove "suknjice" ofarbat ako misliš zadnji branik.

Van mreže MiLLenKo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2324
  • Age: 34
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +69/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 B8 2.0 TDI
Odg: GTI
« Odgovor #82 poslato: Novembar 03, 2015, 09:24:05 pre podne »
Pridruzujem se cestitkama brate,da te dobro sluzi  :26 bas lepo izgleda i boja mu je za 10  wub
Milenku, gomiju i tebi treba oduzeti te pasate i dati vam dvojke 1,6d iz 1983 godine one zute postarske sto od dodatne opreme imaju samo pepeljare

pekar

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #83 poslato: Novembar 05, 2015, 05:05:46 posle podne »
cestitam na kupnji,vidim da nemas u planu spustanje,ali sjelo bi mu pravo,i nastavci branika od editiona 30 100 puta izmjeni izgled auta,samo polako
Pridruzujem se cestitkama brate,da te dobro sluzi  :26 bas lepo izgleda i boja mu je za 10  wub
hvala na cestitkama :26
Moraš i ove "suknjice" ofarbat ako misliš zadnji branik.
te suknjice me najvise i zabrinjavaju,jer njih nebi farbao,a na onoj slici sto je odradeo  NikolaRS izgleda  :28 e sad misli1 vise ne znam sto mi je ciniti
treba mi pomoc i savet, ukoliko je neko upucen za najbolju varijantu sta da uradim... sledece godine golf ce ici na remap, e sad, jurim da zamenim fabricki Blow-off Valve za nekim jacim, jer koliko sam skontao do sada fabrickom hoce i puknuti ona mebranica kada se otvori sto ima, gledao sam za forge Blow-off koji mi izgleda za sada sasvim OK, ako neko zna za neku drugu varijantu, voljan sam slusati-citati :26


Van mreže 084GT

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 775
  • Lokacija: Zadar,Hrvatska
  • Karma: +28/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: GTI
« Odgovor #84 poslato: Novembar 05, 2015, 07:48:52 posle podne »
sto su suknjice?

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: GTI
« Odgovor #85 poslato: Novembar 05, 2015, 07:56:47 posle podne »
Gane, baš lepa četvorka!

GTI da ne komentarišem :/ :D
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

pekar

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #86 poslato: Novembar 05, 2015, 08:27:39 posle podne »
sto su suknjice?
pretpostavljam da je zrno misleo na pragove biggrin ili sam ja pogresno protumacio misli1

Van mreže 084GT

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 775
  • Lokacija: Zadar,Hrvatska
  • Karma: +28/-2
  • Pol: Muškarac
GTI
« Odgovor #87 poslato: Novembar 05, 2015, 09:04:18 posle podne »
Ok ajmo reci da su to pragovi, po mom misljenju bi to bilo ovako, ili lakirati sve kao na edition modelu ili ne dirati nista jer u protivnom ako polakiras zadnji branik (koji ovako kad je nelakiran izgleda kao da ima dva kvadrata u njemu) a ne polakiras pragove to gledano sa boka izgleda ko da se baba igrala sa autom, jer upravo vec ranije spomenuta linija spajanja praga i zadnjeg branika se izgubi i tada crni pragovi izgledaju na autu kolda mu je netko stavio krila ili ti ga plastic fantastic look dobijes.Ako zelis ici u lakiranje onka polakiraj kako je to neki pametni inzinjer u tvornici vec predvidio ili ne diraj nista jer sve ostalo vodi u propast, jedino se poigraj sa zadnjim difuzorom i cak nije lise polakirati ga u sivu boju koju imaju novi Audi modeli, cak ljepse izgleda nego crno ko sto imam ja, doduse to mi je plan promjeniti....

Eto mog savjeta dobronamjernog


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2015, 09:07:21 posle podne od strane 084GT »

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: GTI
« Odgovor #88 poslato: Novembar 05, 2015, 09:17:41 posle podne »
Pekare cestitam kupovinu,auto  :28

Zar suknjice nisu plastike koje idu preko pragova ?

Van mreže deki-pa

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 809
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +10/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 35i 2.0 I
Odg: GTI
« Odgovor #89 poslato: Novembar 06, 2015, 12:06:03 pre podne »
u zdravlju da te sluzi   wub

pekar

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #90 poslato: Novembar 06, 2015, 04:44:24 posle podne »
Pekare cestitam kupovinu,auto  :28

Zar suknjice nisu plastike koje idu preko pragova ?
hvala drug :26
na plastike sam i misleo ;)
u zdravlju da te sluzi   wub
hvala  :26
Ok ajmo reci da su to pragovi, po mom misljenju bi to bilo ovako, ili lakirati sve kao na edition modelu ili ne dirati nista jer u protivnom ako polakiras zadnji branik (koji ovako kad je nelakiran izgleda kao da ima dva kvadrata u njemu) a ne polakiras pragove to gledano sa boka izgleda ko da se baba igrala sa autom, jer upravo vec ranije spomenuta linija spajanja praga i zadnjeg branika se izgubi i tada crni pragovi izgledaju na autu kolda mu je netko stavio krila ili ti ga plastic fantastic look dobijes.Ako zelis ici u lakiranje onka polakiraj kako je to neki pametni inzinjer u tvornici vec predvidio ili ne diraj nista jer sve ostalo vodi u propast, jedino se poigraj sa zadnjim difuzorom i cak nije lise polakirati ga u sivu boju koju imaju novi Audi modeli, cak ljepse izgleda nego crno ko sto imam ja, doduse to mi je plan promjeniti....

Eto mog savjeta dobronamjernog


Sent from my iPhone using Tapatalk
hvala drug na savetu :46
a reci mi ako nije tajna,jesi li radeo nesto kod tebe po pitanju Blow-off-a, jesi li menjao mozda fabricki sa nekim jacim ili si ostao na standard?

Van mreže 084GT

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 775
  • Lokacija: Zadar,Hrvatska
  • Karma: +28/-2
  • Pol: Muškarac
GTI
« Odgovor #91 poslato: Novembar 06, 2015, 04:59:33 posle podne »
Po pitanju toga sve je standardno na motoru, za sad jos nisam nista dirao jedino cu kroz odredjeno vrijeme raditi ispuh jer se dsg gti cuje drugacije od manualca,sad sam zadovoljan ali sa malo kemije dobije se brutalan zvuk...i radio bi remap isto tako kroz odredjeno vrijeme, po meni je bolje odraditi dobru mapu jer ako se odradi kako valja onda mozes smanjiti potrosnju i svasta nesto




Sent from my iPhone using Tapatalk
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2015, 05:01:54 posle podne od strane 084GT »

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: GTI
« Odgovor #92 poslato: Novembar 06, 2015, 07:48:56 posle podne »
pekar ima li nekih dijagrama u najavi, nema rata odavno na forumu  :53

pekar

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #93 poslato: Novembar 06, 2015, 09:25:11 posle podne »
 :53
radi se na tome :39 samo dok uhvatim zalet biggrin
Po pitanju toga sve je standardno na motoru, za sad jos nisam nista dirao jedino cu kroz odredjeno vrijeme raditi ispuh jer se dsg gti cuje drugacije od manualca,sad sam zadovoljan ali sa malo kemije dobije se brutalan zvuk...i radio bi remap isto tako kroz odredjeno vrijeme, po meni je bolje odraditi dobru mapu jer ako se odradi kako valja onda mozes smanjiti potrosnju i svasta nesto




Sent from my iPhone using Tapatalk
zato ja hocu prvo odradeti tu neke sitnice po pitanju izduva usisa itd. pa onda da se radi mapiranje sa tim stvarima,kako bi se izvuklo sto vise ks i nm sa stage1 :)

Van mreže alen_gti

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Solin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf MK5
Odg: GTI
« Odgovor #94 poslato: Novembar 07, 2015, 08:26:35 pre podne »
piturat zadnji branik u bijelo a difuzir ostavit crn dobit ces puno a neces izgubit kako sam.kazes liniju auto jel ce prag i zadnji difuzir bit crni

Poslano sa mog GT-I9515 koristeći Tapatalk


Van mreže Dragan ZA

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Lokacija: Zajecar
  • Karma: +16/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VWPASSAT B5,5 VWGOLF4
Odg: GTI
« Odgovor #95 poslato: Novembar 08, 2015, 02:55:27 posle podne »
Evo neka slika i od mene clap







 :26

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: GTI
« Odgovor #96 poslato: Novembar 08, 2015, 02:59:22 posle podne »
Ko lutka   formidable

Van mreže 084GT

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 775
  • Lokacija: Zadar,Hrvatska
  • Karma: +28/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: GTI
« Odgovor #97 poslato: Novembar 08, 2015, 04:55:07 posle podne »
Predivan auto, cuvaj ga i pazi i naravno uzivaj jer je to na prvom mjestu za uzitak u voznji


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže -CARBON-

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1081
  • Lokacija: Sarajevo, BiH
  • Karma: +36/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BMW E39 525D, E60 535D
Odg: GTI
« Odgovor #98 poslato: Novembar 08, 2015, 05:11:38 posle podne »
Neka ti je sa srecom Pekare, petica je boli glava  driving
Sto se tice zadnjeg branika, je bih ga uradio onako kako ga je @NikolaRS fotosopirao  :47

pekar

  • Gost
Odg: GTI
« Odgovor #99 poslato: Novembar 08, 2015, 07:29:37 posle podne »
Ko lutka   formidable
hvala drug  :26
piturat zadnji branik u bijelo a difuzir ostavit crn dobit ces puno a neces izgubit kako sam.kazes liniju auto jel ce prag i zadnji difuzir bit crni

Poslano sa mog GT-I9515 koristeći Tapatalk


jedno vreme sam se bio malo pokolebao,dali da farbam, ali 99% ide branik u belo a difuzor ostaje crn, kao sto je @NikolaRS uradeo u fotosopu :)
Predivan auto, cuvaj ga i pazi i naravno uzivaj jer je to na prvom mjestu za uzitak u voznji


Sent from my iPhone using Tapatalk
ako mi verujes druze ne izlazi mi se iz njega wub samo bih negde driving a sta da ti pricam kada i sam znas ;)
Neka ti je sa srecom Pekare, petica je boli glava  driving
Sto se tice zadnjeg branika, je bih ga uradio onako kako ga je @NikolaRS fotosopirao  :47
hvala bratac :26 a branik ide u belo ;)
a sto se tice BOV-a najuzi krug su forge da predjem uz odredjene prepravke na vakumski blow off,ili na GFB’s DV za koji trenutno su vece sanse njega da uznem,jer mi izgleda mnogo bolje i elegantnije a i samim tim dosta ga hvale i preporucuju jer jako dobro radi poso :)

http://www.gfb.com.au/products/blow-off-and-diverter-valves/dv-plus/dv-t9351-suits-late-model-vag-euro-applications-by-gfb