Autor Tema: vw polo 9N  (Pročitano 13836 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
vw polo 9N
« poslato: April 21, 2011, 07:24:25 posle podne »
Evo i ja da okacim slike mog pola :rolleyes: 2004 godiste, motor je 1.2 , basic oprema, auto je presao 124000 km,a ja ga vozim skoro godinu dana, ujedno mi je i prvi auto. Svaki savet vezan za izmene je dobrodosao  :rolleyes:














« Poslednja izmena: Februar 02, 2012, 01:52:38 pre podne od strane vukasiN. »

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #1 poslato: April 21, 2011, 07:30:56 posle podne »
lep Polo, ista oprema kao moj sto je bio...

Patosnice podhitno da mu menjas  batine  lollol

A ako stignes, nabaci mu i neke felnice...

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2011, 07:42:46 posle podne »
E vidis dobra ideja za patosnice :D Muku mucim s njima a nije mi palo na pamet da ih menjam :D A felne su vec u planu samo da skrpim vise kesa :)

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2011, 08:22:22 posle podne »
farbaj lajsne u boju auta, donje delove branika takodje, kvake, i nabaci felne ie vec ce biti drugi auto.  ;) Motor jeste slab, ali je mali potrosac. Jel ti oznaka motora AZQ? Ako jeste ne bi bilo lose da promenis lanac i spanere lanca u motoru jer on zna da se istegne i da prezupci, nekima na 50000km a nekima kasnije. Uglavnom menja se na 120000km po preporuci, set je 10000 dinara da znas. Ako te jos nesto zanima pitaj posto vozimo ista kola sa istim motorom.   ;)
Neprimeren potpis

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2011, 09:57:24 posle podne »
uuu hvala na predlozima vec imam neke vizije u glavi sto se tih ideja tice :) Za oznaku cu proveriti ako jeste jos cu te pitati u vezi za lance te :D Imam problem u poslednjih par dana ne znam sta je, kad palim auto hoce da se ugasi ako ne dam malo gasa i onako kao da zapisti malo motor ili sta je ne znam... kaze mi cale alanser otisao ili kako vec, a ja se ne razumem toliko nov sam vozac... Isto tako kad skrecem u desno na malo vecoj krivini zapisti mi auto i na tabli se pojavljuje lampica od parkirne kocnice... naravno spustena je skroz e sad sta to znaci ne znam...

Van mreže Lalic

  • VW Početnik
  • Poruke: 127
  • Age: 32
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 sportline
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #5 poslato: April 22, 2011, 11:59:34 pre podne »
Lep Polo, obavezno felne da stavis..  ;) ;)

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 34
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #6 poslato: April 22, 2011, 01:50:51 posle podne »
Pre 3 godine sam platio gumene patosnice za njega 1700, tipske, znaci odgovaraju samo za njega, i evo sad je kod drugara taj auto, i dan danas nemaju nikakvih ostecenja... Isplati se...

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #7 poslato: April 22, 2011, 03:15:43 posle podne »
@lalic Hvala brate  B) znam da moram felne , makar malo kad bi ulozio koliko si ti u tvog bilo bi super  biggrin
@gaginho ubedio si me uzecu cim nadjem negde, ne verujem da ima na pumpama bas za moj specijalno :/

Van mreže jovanmarkovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 416
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #8 poslato: April 22, 2011, 04:01:07 posle podne »
Ja sam vozio takvog pola 9n, samo je bio dizel SDI. u VW sam mu menjao zupcasti , spanere i vodenu pumpu. Kostalo je oko 38000din i garancija 2 godine i 150.000 predjenih kilometara. Autic je extra, ja sam morao uzeti veci zbog porodice. Ja sam na njemu imao gume 195/55 r15, bio je crn, ja sam mu izlepio alu lajsne na branicima i na vratima. Presao sam sa njim 50.000km. Meni je na njemu otisao blender i elektronski deo bosh bravei razmagnetisala se glavcina pa mi nije radio ABS pa sam menjao glavcinu prednjeg levog tocka. Sve sam mu to menjao u VW. onda sam mu nabacao gume 195/50/R15 - 4 nove i nov akumulator i nov radio i prodao sam ga. Jbga. I moj polic je imao 47kw ali mi je to bilo dovoljno.

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2011, 01:01:27 posle podne »
Jovane hvala na savetima, kad budem imao para gledacu da te uradim isto sto i ti, ali pre toga felne su u prvom planu, pa alnaser koji je otisao, ne bi bilo lose ni da ofarbam lajsne u boju auta i da odradim par stvari ti sto si naveo ...

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #10 poslato: Januar 27, 2012, 03:51:50 posle podne »
Evo da osvezim temu malo :D Ubacio sam mu pioneer  cd player, Blaupunkt pojacalo od 375, 2 zvucnika od 175w kao i woofer. Zamenio sam mu brisace, kocnice, amortizere, krajnice i jos par stvari.. U toku je ugradnja parking senzora i alarma sa daljinskim otkljucavanjem i zakljucavanjem. Kad otopli uzimam neke felnice. Planirao sam da mu menjam boju, tj mat crnu foliju da stavim, e sad zanima me odnos cene i kvaliteta... Gde ima ovde kod nas itd... Uskoro ubacujem slike kad dodje sa ugradnje :)
« Poslednja izmena: Januar 27, 2012, 03:55:11 posle podne od strane vukasiN. »

Van mreže Aca Zemun

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 362
  • Age: 35
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo 1.9TDI 130
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2012, 05:34:41 posle podne »
Mani crnu mat foliju, to mi doslo kao airmax, svi brate furaju bonk mislim kako hoces, svako ima svoj ukus...
Ako nisi uzeo patosnice imas tipske u Ganglandu u Bg-u, ja sam uzeo za 2400din perfektne su.
Za parking senzore svaka cast, nikad bolja stvar za male pare ;)
"this car would be less annoying to eco-mentalists if its engine ran on sliced dolphin"
                                             Jeremy Clarkson

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2012, 07:26:42 posle podne »
Nisam, stavio sam neke iz drugih kola, hvala za sugestiju svakako sam mislio i to samo sto nisam nasio nigde tipske vec sve neke ciganske sa sarama.. Parking senzore sam uzeo jer su jeftini i aj ono dobro dodje ma da vozim vec 2 god i nisu mi nesto neophodni :) A sto se tice mat crne to si u pravu, al opet mi je farbanje skuplje i ne znam koju boju da uzmem..

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #13 poslato: Januar 27, 2012, 10:31:50 posle podne »
A što ga farbaš, je treba ili ti dosadila boja?Ako treba dobra ti je i ta koja je u orginalu...ne bi ni ja folije kao što kaže Aca Zemun.Daj neke svežije fotografije i spolja i iznutra...
Nije loše to sa parking senzorima, mada je mali auto i pregled pozadi mu je dobar, pa mi je to više za limuzine i karavane...i mjuzu daj da vidimo...
Inače simpatičan auto, vršnjak sa mojim :rolleyes:
Земунчанин

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #14 poslato: Januar 28, 2012, 03:37:39 pre podne »
Zasto ga ne bi prelepio u mat belu? sve, lajsne, spoilere, sve, i crne neke felne, crn krov i to je to :)
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #15 poslato: Januar 28, 2012, 07:05:13 posle podne »
Pa ne treba da se farba nista osim parking senzora koji su dosli sive boje -.- I lajsne sam planirao sad da radim isto tako i da mi odrade bad look haubu posto imam prijatelja limara u NSu... Slike stavljam sutra ali nisam jos nista zavrsio, za ozvucenje nisam pravio nista posebno vec je samo namontirano i tako sam ostavio...Cekam od nedelje da mi stigne posiljka, trake sa diodama i 3d crna karbon folija... Jel imate neke predloge za felne i koja bi velicina najbolje legla? Nasao sam na nekom forumu isti moj polo sa gti felnama, po meni nije lose sta vi mislite?











I ove su mi dobre



Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #16 poslato: Januar 28, 2012, 07:16:12 posle podne »
Није лоше?! wacko
То је одлично big_boss, добре су и те последње, да имам вишка новца, ставио би гти на мог путка alealeee
Земунчанин

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #17 poslato: Januar 28, 2012, 07:22:19 posle podne »
Pa lepe su ali ne znam jesu to 16tice? I da li tu velicinu ili neku drugu... Pa i meni su te najbolje al sam vidjao i lepse i naravno skuplje :D

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #18 poslato: Januar 28, 2012, 07:32:44 posle podne »
Мислим да би нама (теби) више одговарале фелне 15''(фабричка препорука,требало би да пише на поклопцу резервоара), у величини 14'' тешко је наћи неке НЕфабричке фелне а да одговарају рупе...За 15'' требају адаптери за рупе, на полу је 5х100 распон рупа...
Земунчанин

Van mreže vukasiN.

  • VW Početnik
  • Poruke: 144
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-5
  • Auto: phaeton
Odg: vw polo 9N
« Odgovor #19 poslato: Januar 28, 2012, 07:36:11 posle podne »
Auu...treba naci takve i da su lepe i da nisu skupe, ne planiram za felne da pucam puno para... Javi u inbox ako nadjes negde felne za naseg pola povoljne :D