Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2706058 puta)

0 Članovi i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Lepi

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 4778
  • Lokacija: Canada
  • Karma: +192/-83
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Rabbit 2.5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12420 poslato: Avgust 12, 2013, 10:53:23 pre podne »
 lollol lollol

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12421 poslato: Avgust 12, 2013, 11:10:04 pre podne »
Tuning crying na Karaburmi

 bonk

Ja ovoga stalno vidjam, i parkiranog i na putu, pre je imao nalepnicu na prednjoj soferci, vidim vise nema.
Bas je znaru.
:11
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12422 poslato: Avgust 12, 2013, 12:25:08 posle podne »
Bio je on na wagenfestu, samo je tada imao normalan branik i normalnu nalepnicu  lollol









Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12423 poslato: Avgust 12, 2013, 01:22:08 posle podne »
Hahahah. Nemoj da mi dirate kolegu, imacemo vrlo ali vrlo gadan problem. lollol lollol

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12424 poslato: Avgust 12, 2013, 02:40:36 posle podne »
kolegu sam ranije vidjao po karaburmi. I mirijevu redovno... Blowoff shishti ko blesav, a reko bi da je dizelka neka ispod haube :D
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

steva

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12425 poslato: Avgust 12, 2013, 02:46:23 posle podne »
srecan rodjendan tigreee^^ :)

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12426 poslato: Avgust 12, 2013, 05:06:28 posle podne »

Van mreže Strbac

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2306
  • Age: 20
  • Lokacija: Beograd-Dorcol-Cukarica
  • Karma: +136/-118
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12427 poslato: Avgust 12, 2013, 06:39:41 posle podne »
Fudbaleri iz Srbije treba da placaju travu koju gaze hahahahahahah, potpuno u pravu
Odsluso sam do kraja, fantastican i istinit monolog.
"Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobediti na iskustvo"

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12428 poslato: Avgust 12, 2013, 08:01:50 posle podne »
Kao sto Korac zna cesto, previse je pao u vatru i celu situaciju gleda sa jedne strane i to veoma licno. Tacno je da se malo daje na atletiku, ali u ovoj zemlji fali mnogo toga. Kroz celu pricu promasuje sustinu. Ono sto pravi novac tamo se i ulaze. Ljudima je definitivno zanimljivije da gledaju fudbal, a ne atletiku. Cist zakon ponude i potraznje. Njemu kao ljubitelju atletike to tesko pada. Ako neko hoce da plati polupismenog fudbalera nekoliko miliona to su njegove pare, nije ih niko ukrao ili neposteno dobio. To sto je jako tesko naci dobrog sportistu i fudbalera u jednom je druga prica. To sto se prenemazu opet dolazi zbog para jer su placeni jako puno i sve ce da ucine samo da ostvare cilj. Sto rece onaj covek davno "Zamislite kako bi fudbal izgledao kad bi fudbaleri imali postenje i obraz kao Novak Djokovic"
Ja dok sam se bavio sportom, povreda je bila znak slabosti. Kad si povredjen stavis duplu bandazu i na teren. Danas je to opravdanje za "splavarenje" Nekad je sport imao obraz i obostrano postovanje, danas samo na pobedu bez obzira na bilo sta jer je to posao.
Kriv je novac. Dok ne obezvredne materijalnu stranu sporta i dalje cemo biti svedoci dopingovanja, kurtonskih padanja, glumljenje penala, kvazi menadzera lesinara i sl.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12429 poslato: Avgust 12, 2013, 08:41:54 posle podne »
Ja baš mislim da je pogodio suštinu, a čini mi se da si ti sam to jako dobro objasnio s tim primerom ulaganja. Jer, trebalo bi da se radi tako kao što si rekao, treba da se ulaže u ono šta se isplati. To na kraju krajeva i jeste logično, para na paru ide... Ali, kod nas izgleda ne ide. Mislim da su živ primer Zvezda i Partizan koji kao da iz godine u godinu povlače sve više para, a kao da sve više tonu. Ako vidiš da nešto ne funkcioniše, onda menjaš stvari i pokušavaš da se izvučeš iz problema. Ne radiš jedno te isto, nadajući se da će na kraju doći rus u beloj ladi da te spasi od toga...
Kad počnem razmišljati u tom pravcu ja (laik za sportska dešavanja) se skenjam, a kamoli neko ko je zaradio penziju u komentatorskoj stolici.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12430 poslato: Avgust 12, 2013, 08:44:42 posle podne »

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12431 poslato: Avgust 12, 2013, 11:26:09 posle podne »
Momci, jel ste vidjali negde u Srbiji cable drops? To su ovakvi drzaci.
www.bluelounge.com/products/cabledrop/
trebaju mi jedno 50setak komada belih, a smaranje mi je da se cimam sa ebayom. Ima i kod nas garantovano, samo treba iskopati...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže vlado97

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Age: 27
  • Lokacija: Loznica
  • Karma: +0/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12432 poslato: Avgust 12, 2013, 11:30:40 posle podne »
Originalni vw gama radio ima li on izlaz i za zvucnike u zadnjim vratima ili samo za prednje ?

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12433 poslato: Avgust 12, 2013, 11:32:02 posle podne »
samo napred
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12434 poslato: Avgust 13, 2013, 12:34:10 pre podne »
Ja baš mislim da je pogodio suštinu, a čini mi se da si ti sam to jako dobro objasnio s tim primerom ulaganja. Jer, trebalo bi da se radi tako kao što si rekao, treba da se ulaže u ono šta se isplati. To na kraju krajeva i jeste logično, para na paru ide... Ali, kod nas izgleda ne ide. Mislim da su živ primer Zvezda i Partizan koji kao da iz godine u godinu povlače sve više para, a kao da sve više tonu. Ako vidiš da nešto ne funkcioniše, onda menjaš stvari i pokušavaš da se izvučeš iz problema. Ne radiš jedno te isto, nadajući se da će na kraju doći rus u beloj ladi da te spasi od toga...
Kad počnem razmišljati u tom pravcu ja (laik za sportska dešavanja) se skenjam, a kamoli neko ko je zaradio penziju u komentatorskoj stolici.
Mi smo odavno ponistili sve zakone logike. Nasa mala zemlja je raj za odabrane. To sto ce posle njih ostati potop, to i njije na kraju bitno. Nije neophodno da kvalitet pravi novac. Uzmi za primer Karleusu koja sranjima u zivotu zaradjuje za zivot. Kvalitet je suvisno komentarisati.
Uzmi za primer ovo sramno otimanje kapitenske trake Scepovicu. 12 sati nakon toga umesto doticni da zavrsi u zatvoru, on drzi konferenciju za stampu sve sa 6-7 sponzora na panou iza njega. Nema veze sa rezultatima u fudbalu, ali sponzori su tu. Moze Spanovicka biti 10x sampion Evrope, pre ce postaviti LAV PIVO pano iza Kimija nego iza nje jer fudbal prati 10.000 puta vise ljudi. I u fudbalu imas verne navijace koji ce za 3-4 utakmice u sezoni kupanja dati novca da odgledaju poneku utakmicu, ako kojim slucajem prodju dalje tu su nagrade za kvalifikacije od par miliona sasvim dovoljno da se pokrpe te godine, a ako zafali para uvek moze Keljmendi da proda neko celjade i okrene koju paru.
E svega toga u atletici NEMA, nema materijalnog potencijala kao sto ima u fudbalu koji nam je katastrofalan i zato nema ulaganja. Ljudi koji vode FSS su zasticeni kao beli medvedi i niko im nista ne moze, a rezulati sve govore o njihovom radu.
Gledaj to ovako. Mozes stalno da pobedjujes na Bingu u domu penzionera, ali nagrada ce ti uvek biti nova cetkica za zube, dok ako igras Loto mozes da gubis svaki put sve do jednom, a onda...
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2013, 12:36:06 pre podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12435 poslato: Avgust 13, 2013, 01:33:13 pre podne »
Ja sam fudbal prestao da gledam kad je Mijatović promašio penal protiv Holanđana. Hebo vas fudbal!  :45  beer

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12436 poslato: Avgust 13, 2013, 01:37:31 pre podne »
Ja volim da igram fudbal, mada realno nemam pojma al nema veze dobra je zajebancija pogotovo kad igram sa ljudima koji su tu ko ja biggrin

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12437 poslato: Avgust 13, 2013, 07:15:28 pre podne »
Ja sam fudbal prestao da gledam kad je Mijatović promašio penal protiv Holanđana. Hebo vas fudbal!  :45  beer

hahaha i ja isto :))

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12438 poslato: Avgust 13, 2013, 08:28:31 pre podne »
Doneti uredbu o privremenoj zabrani održavanja utakmica Prve lige Srbije.
Mnogo bi se živaca uštedelo,kao i para,razbijenih glava,promašenih tiketa... yupi3ti
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #12439 poslato: Avgust 13, 2013, 09:43:14 pre podne »
Ja sam fudbal prestao da gledam kad je Mijatović promašio penal protiv Holanđana. Hebo vas fudbal!  :45  beer

Ja ga nikad nijesam ni gledo! biggrin
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2