Autor Tema: Kamera za rikverc  (Pročitano 1409 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zile_le

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat CC 2.0 TDI 170
Kamera za rikverc
« poslato: Februar 20, 2023, 05:21:00 posle podne »
Pozdrav ljudi, potrebna mi je pomoc oko fabricke rikverc kamere, opisacu kako je sve krenulo. Desilo mi se da se prvo kabli kamere zaglavio u mehanizam brave koji otvara i zatvara gepek vrata, tako su krenuli problemi, dok sam shvatio o cemu se radi, da se znak na gepeku ne zatvara, crkao je motorcic koji izbacuje i vraca kameru, odem do najpoznatijeg elektricara on ustanovi da je motor los, sto i jeste bilo kada smo otvorili kao da je sprzen, ceo je bio crn. Zameni on motor, nekako nabudzi da sve to radi ali majstori ko majstori ne pedantno i do kraja. Dotegnem ja to do kraja kod kuce, kamera radi. Posle nekog vremena opet krene da zeza, kada iskljicim auto, znak je na pola otovren i tako ostaje, ubacim auto u rikverc kamera se prvo zatvori pa otvori opet ali nikako da se vrati u zatvoreni polozaj kada ugasim auto. Po nekad u voznji se vrati ali to je jednom u 50 puta. Rasturim ja sve to opet ali sada nikako da pogodim polozaj u kome treba da bude poluga koja izbacuje kameru da je skroz otvori i zatvori. Fabricki ima obelezen pocetni polozaj poluge ali motoric krene pa posle cm stane, ne otvori je skroz vec samo malo da kamera ne izadje iz kucista. Da li je neko imao slicnih problema i neki savet o cemu se moze raditi? Da nije opet do motorcica da je i on los posto je naravno stavio polovan?

Slika pocetnog polozaja poluge koja izbacuje i vraca kameru.