Audi - Forum > AUDI tehnički kutak

Audi 80 1.8 66kw monopoint stepmotor

(1/2) > >>

Mikica62:
Ljudi, moze li neko da mi pomogne oko ovog problema. Naime, prvi put posle 4 godine koriscenja mi se javlja problem sa ler gasom. Auto kad je hladan nema ler, gasi se...Skidao sam step motor, probao ga direktno, radi sigurno...ipak sam narucio jos jedan (stici ce mi do petka), ali bez obzira, mislim da je problem nesto drugo. Zna li neko gde se nalazi tacno senzor temperature koji racunaru daje informaciju o temperaturi motora?

peki_92:
jel si resio problem? pozdrav.

mur3633:
Praštajte što dižem temu iz mrtvog sna.

Golf 3 1.8 Monopoint je u pitanju.

Nema saug kad upali hladan, tj step motor kao da je mrtav. Ler gas takođe dosta loš.

Zna li neko kako riješiti problem.

Ovaj auto je gorio ispod haube, sve je izmijenjano, tj. prebačeno sa drugog auta koji je bio potpuno ispravan, isto godište, isti motor, isti ECU.

Da li neko ima šemu instalacije monopointa, tj. konkretno step motora da vidim da nisam negdje pogrešno udžekovao nešto?

raca1:
Kod motora, godište? Original i sa koga je skidano.

raca1:
https://carsoftos.com/programs-for-cars-and-diagnostics/202-tolerance-data-20092-full.html

Link za torrent, ToleranceData 2009 imaš sve šeme za Motronic. Nisam skidao sa ovog torrenta ali je veličina odgovarajuća, oko 3.5Gb. Probaj pa javi radi li.
Koliko vidim disk je u MDF formatu pa izguglaj MDF to ISO.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju