Autor Tema: Golf mk2 1.6 d zamena za Audi 100 2.0 d,da li je realno?  (Pročitano 1130 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Golf mk2 1.6 d zamena za Audi 100 2.0 d,da li je realno?
« poslato: Avgust 25, 2011, 10:05:11 posle podne »
Molim majstore sa foruma da mi odgovore iskreno i bez podsmeha.Lik mi nudi Audija za mog Deku zamena glavu za glavu.Da li je realno?Koliko je skupo (ili nije) održavati takav auto (servisi i sl.)?I šta se tu još krije blabla?Evo i linka tog auta ftp://http://www.polovniautomobili.com/oglas1396561/audi_100_200d/
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže RUS

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Golf mk2 1.6 d zamena za Audi 100 2.0 d,da li je realno?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2011, 01:57:33 pre podne »
Ono sto sam ja primetio po slikama. Auto je cukan i sa prednje i sa zadnje strane (po branicima i zadnjem desnom krilu). Cak mislim da je imao i solidan udarac sa leve strane. Veliki zazor u donjem delu zadnjih levih vrata. Zadnja hauba ide nize od ivice krila i + je izgrebana. Znaci da branike moras sredjivati, zadnju haubu i videti sto je onoliki zazor na levim zadnjim vratima pri dnu. Vidim da je uvaljeno i zadnje desno krilo kod poklopca za rezervoar i + ono sto je cuknut bio u ivicu (gde je git). Za mehaniku ce se javiti neko ko ima iskustva sa ovim vozilom. mahac Cena je ta neka za takvo godiste i to vozilo.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2011, 02:03:21 pre podne od strane boban-68 »
Boban-Rus

Van mreže Modus

  • Black shadow
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10264
  • Age: 44
  • Lokacija: Ljubljana-Prijedor (BiH-RS)
  • Karma: +214/-47
  • Pol: Muškarac
  • TDI Tako Dobar Izbor
    • VW-Club
  • Auto: Volkswagen Touran
Odg: Golf mk2 1.6 d zamena za Audi 100 2.0 d,da li je realno?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2011, 04:13:38 pre podne »
Nije videti baš najbolji. ;)

Van mreže pedjaTDI

  • VW Početnik
  • Poruke: 154
  • Age: 36
  • Lokacija: Philippines
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Sharan 1.9 tdi 4motion
Odg: Golf mk2 1.6 d zamena za Audi 100 2.0 d,da li je realno?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2011, 02:25:30 posle podne »
Pošto vozim sličan audi i poznajem ga u prste mogu da kažem sledeće:
Ono što je boban rekao stoji, pored toga ovaj enterijer ne ide sa ravnim bravama i poklopcem prtljažnika što govori da su vrata verovatno menjana kao i poklopac prtljažnika. Sve mi govori da je auto lupan e sad koliko je tu bilo oštećenja neznam. Ono što znam da za održavanje ništa nije skuplje od golfa, pola potrošnih delova je isto, spona je 750 din, filteri goriva, ulja i vazduha oko 400, verovatno je motor petak kao i moj pa su klipovi isti kao za G2 1.6d. Osim što sam radio motor (a svesno sam kupio auto sa lošim motorom) promenio sam jednu sponu i rame i gumice glavnog kocionog cilindra i disk plocice za 5 godina. Limarijski je savršen pa ako nije lupan trajace dugo. O voznji i udobnosti ne treba raspravljati, auto je prava ladja, ali pre svega treba dobro pogledati u kakvom je stanju. I obratiti pažnju na glavu motora!