Autor Tema: Elektricni volan passat b7 Imam problem sa volanom na pasatu b7 kad skroz lagano  (Pročitano 1413 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nemanjak

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Šipovo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b7
Elektricni volan passat b7 Imam problem sa volanom na pasatu b7 kad skroz lagano
« poslato: April 04, 2023, 03:52:05 posle podne »
Imam problem sa volanom na pasatu b7 u pitanju je elektro pogon nije servo. Kad skroz lagano motam osjetim kao da ima zube, kad ga ravnomjerno vucem volan se krece 1-2cm pa zapne pa opet krene malo pa zapne i tako a kad ga zaletim brze ne osjeti se, najvise mi smeta na vecim brzinama kad se ukruti volan. Imam utisak da je takav tokom citavog hoda. Nema nikakve cudne zvukove, novi zakretaci i amortizeri sve utegnuto. Hvala svima unapred

Van mreže Vwasil

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 941
  • Lokacija: CG
  • Karma: +21/-3
  • Auto: Volkswagen
Odg: Elektricni volan passat b7 Imam problem sa volanom na pasatu b7 kad skroz lagano
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2023, 03:59:58 posle podne »
Drug ima B7 limuzinu 2011 godina. Isto mu se dešava na ljetnjim gumama sa 17" felnom (nije original VW, već Platin), a sa čeličnim 16" se to ne dešava. I pri tom ispušta zvuk, krcka i to se najviše čuje kada se mota u mjestu.

Van mreže nemanjak

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Šipovo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b7
Odg: Elektricni volan passat b7 Imam problem sa volanom na pasatu b7 kad skroz lagano
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2023, 06:17:03 posle podne »
I moj je 2011to. Danas sam zamijenio 16ke sa 17 ali nista se nije promijenilo osim sto je tezi volan jos. Kod mene ne ispusta nikakve cudne zvukove 2 majstora su pregledala ne znaju sta bi moglo biti, nikakve greske nema kopcali smo na dijagnostiku.