Autor Tema: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)  (Pročitano 43338 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 09, 2014, 07:57:58 posle podne »
Ne znam da li su ti plasticni rubovi dublji od lima, mada ne bi trebalo da budu, karmanovi za kabrio su u ravni sa limom kad nije podvijen. A i da jesu, uvek mozes da ih iseces, tu gore se i ne vidi uopste.
Na gewindama ce ti napred jako malo raditi, kod mene iskreno nema ni ceo prst izmedju gume i ruba i nista ne kaci ni sa 5 ljudi u autu. Mada ja mislim da kod mene u svakom slucaju guma upada pod rub kad nalegne.
Ja na oba auta imam minus 1.5 stepeni napred i nikada mi se nisu pojele gume, mada kazu da je to max koliko mozes da ides. Stavis recimo 1.7 stepen i malo ostruzes felne na strugu i valjda ce upasti pod rub. ;)

Potrazi malo na guglu, pa ces videti kako izgleda koja dimenzija felni na kecu, samo imaj u vidu da mnogima sa onih slika kace gume o rubove. Ne kazem da neces moci da ga vozis, ali mene iskreno to jako nervira, svaki put kad zabobes krivinu, ili udjes u uvalu a ono krrrr...

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 09, 2014, 08:36:47 posle podne »
Pa aj ok to cu da vidim za rubove,otom potom,na kraju krajeva ako oni budu predstavljali problem ispravicu ih i super..e sad volio bih da ga malo spustim,onako ne previse,ali da fino legne a opet da felne ne kace nidje,ok to sto kazes taman nije da ne moze da se vozi ali nerviralo bi i mene to,eto ostaje ta opcija da stavim uze gume pa da ih strecujem i na strug skinem tj povecam et,malo tockove dam u minus ali ne bih 1.7 nesto mi je mnogo to bas,mislim da bi 1.5 bilo ok po mogucnosti i manje al ajde..ne znam sta da radim ni sam,felne mi se svidjaju i stajale bi na keca odlicno a meni je najveci problem sto ne mogu da nadjem druge koje su mi pogodne,koje bi stajale na keca tj ima ij naravno ali po 300 pa navise e a to mi je treniltno mnogo para..ili ima jeftinih ali mi se nesvidjaju..nikako da upasujem i jedno  drugo..to je jedini razlog sto bi volio ove felne
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 09, 2014, 09:00:43 posle podne »
Da ti kazem iskreno, u poslednje vreme nema nikakvih felni po oglasima, ako su ove u dobrom stanju i za relativno male pare, uzmi, ugurace se to nekako, nista dok ih ne stavis na auto i probas, e onda moras sam malo da mozgas kako i sta. ;)

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 09, 2014, 10:56:38 posle podne »
A i to ti je sto kazes..najpametnije..u najgorem slucaju mogu da se prodaju tako da ne gubim relativno nista,tako ce i da bude pa kad mi stignu vidjecemo sta i kako,nagurace se sto kazes..evo kaze mi tip da je stavljao 7,5j et9 i to 16ke pa cu i ja vala da uguram ove vidi..pa da ce sve goret  biggrin
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 10, 2014, 12:35:53 pre podne »
Stavio je sa 165 gumom. ;)

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:21:41 pre podne »
Da da jeste..pa dobro da stavim i ja tako nesto ili malo sire i bice to ok,rekao sam ovom tipu da kupujem felne..pa kad stignu vidjecemo sta mi je cinjet..Madison hvala ti puno i oprosti sto zapitkujem svasta ali jbg pitam iakusnije..nije sramota pitati :)
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:38:44 pre podne »
Nema na cemu, nadam se da ces uspeti nesto da iskombinujes. Pogledaj i onaj sajt tyrestretch kada budes birao gume, da vidis kako izgleda odredjena dimenzija na sirinu felne. Ja bih iskreno izbegao 165/50 na 15x7J jer sa tom kombinacijom moras debelo da zabodes auto u patos da ne bi imao ogromnu rupu od gume do blatobrana. Tebi bi mozda najvise odgovarala 175/55, nije veliki stretch i nije toliko niska guma. ;)

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:51:29 pre podne »
ima li tebe na fb drugar? vazi pogledacu bas kako bi sta izgledalo ali otom potom, da stignu felne pa da ja prvo vidim sta sa njima treba da se radi, vjerujem da cu ih i lakirati a falc ce biti ispoliran naravno, pa cu onda da vidim sta sa gumama, ta opcija sa 165 ni meni ne svidja jer i sam znas koliko je uopste tesko da se nadje takva guma a 175/55 je potpuno ok, mada mi nesto to mnogo mesa ima guma :D msm nije niska guma, ne znam kako ce izgledati kad se auto malo spusti, a?
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #68 poslato: Februar 02, 2015, 02:24:41 pre podne »
Cao ljudi evo mene, nije me bilo odavno jer na autu nista nije ni radjeno pa je evo doslo vrijeme i za to :) e sad, treba mi pomoc od nekoga ko je voljan da mi pomogne ali bas mi je bitno i relativno hitno jer nemam druge opcije nego da se odje obratim...uglavnom, odlucio sam da uzmem neke felne od tipa iz Srbije, iz Panceva, pa mi treba neko ko bi mogao da mi pomogne a da je u BG-u ili Pancevu ili ko ovih dana ide tamo da ode do tog covjeka i da mi pogleda felne da li su u dobrom stanju kao sto pise, pa eto ako ima neko voljan za pomoc bio bih mu zahvalan i oduzio se vec na neki nacin a meni bi mnogo znacilo, inace felne sa slike ispod su u pitanju, exip 15", ET 33 i 7J..pise da su sredjene i lakirane, i da nikada nisu varene i iskrivljene i da sus tavljeni novi ventili...znaci znate o cemu se radi i sta mi treba pa ako ima voljnih neka mi se jave na pp da se dogovorimo sve, hvala unaprijed  beer

..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #69 poslato: Februar 03, 2015, 08:10:36 posle podne »
te su felne stare ko biblija da su dobre ne bi ih lakirao a preko rupa su gazile poprilicno tako da nema sanse da nisu sredjivane itd... koliko ti para trazi ?
ja sam svoje bbs na ovu foru slicne prodao za 8000 koliko se secam bile su u fabrickoj boji i odlicne ...
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #70 poslato: Februar 03, 2015, 09:05:50 posle podne »
@milan_b mk1 a jesu sigurno sredjivane i sve, ali opet za 70 tj dogovorio sam za 60 € da mi ih proda su ok jer ne moze nista bolje za te pare da se uzme, ja sam trazio kod nas odje u CG nisam nista ni za 100 i vise € nasao evo ima vec godinu dana, to je i najveci problem, ti si imao BBS RA ali njih nema sanse da nadjes sa falcom kao ove sto su na ovima a sa falcom su mnogo ljepse na kecu, manje vise sve felne..e jedino sto su ove sredjivane i radjene, to je tacno ali opet se vracemo da za te pare nema nista da se kupi, cak i na kupujem prodajem nisam nasao nista, mozda bi u bosni bilo nesto ali za tamo nemam prevoz a iz srbije imam tj iz beograda tako da mi je i to problem malo..ne znam evo ni sam sta mi je ciniti, ti Milane jesi u pravu u potpunosti ali opet se razmisljam je li pamento
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #71 poslato: Mart 26, 2015, 07:06:19 posle podne »
E drugari evo da se javim da imam novu-staru stranicu na facebook-u, stara je zato sto postoji vec odavno a nova je zato sto sam je ja preuzeo od prijatelja prije par dana, tako da ako imate zanimljivih slika, vasih auta i zelite da ih postavim na stranici slobodno saljite ili ovdje ili na fb pa cu ih objaviti. Inace stranica se zove "German style" a ovo je link pa ko zeli neka lajkuje, i hvala:

https://www.facebook.com/pages/German-style/546152615423809?fref=nf
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #72 poslato: Jul 22, 2015, 01:56:23 pre podne »
E pa evo mene posle dosta vremena, nije bilo ni para ni vremena da se nesto vise radi tako da je projekat za sada obustavljen, ali sam nabavio nove cipele..potrebno je sredjivanje ali najbitnije da sam ih nasao :) valjali bi mi predlozi za boju, mada trenutno mi je najbolja opcija Nogaro grey sa poliranim rubovima, evo i 2 slicice kako izgledaju sada, inace u pitanju su BBS RM012 6.5x15 ET33




..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #73 poslato: Jul 22, 2015, 09:30:56 posle podne »
gde ih samo iskopate  formidable
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #74 poslato: Jul 22, 2015, 10:26:06 posle podne »
a tamo dje ih jedino u CG mozes nac :D kod luke...nego reci ti meni sta mislis o ovoj kombinaciji boja a i koju boju cepova da stavim a i logoa? planirao samisto ovako cepove a logo da bude crvena pozadina a slova zlatna, kao ovi koje vec imam ali to nisu sa RM nego sa RZ bratovih, a ovi koje ja imam su klasicni crno bijeli kao na slici

..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #75 poslato: Jul 22, 2015, 10:42:11 posle podne »
kako god da ih ofarbas bice dobro , na ove felne meni su sve kombinacije ekstra
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #76 poslato: Jul 23, 2015, 08:44:45 posle podne »
pa otprilike i to sto kazes, ali opet mora da se slaze sa bojom auta koja ce da bude alpin bijela iliti L90 tako da mislim da je ova Nogaro grey najbolja opcija, bar za sada
..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #77 poslato: Avgust 20, 2015, 03:32:34 posle podne »
ljudi, ima li sanse da se nadje nedje samo ovaj dio od volana za keca, vidio sam da je to neko radio hommade ali ne znam da li to jos radi i ako radi ko to radi, a ako ne radi niko onda me interesuje postoji li ikakva mogucnost da se nadje, nabavi???

..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže Nemanja GTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Age: 31
  • Lokacija: Herceg Novi, Crna Gora
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • VW Golf Mk2 G60, VW Passat B7 TDI
  • Auto: VW Golf Mk1
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #78 poslato: Avgust 20, 2015, 05:54:58 posle podne »
i jos jedna stvar koja mi je jako jako potrebna je lajsna od vozacevih vrata (2/3 vrata) za golf mk2 G60, prosle mi je neko skinuo a nove sam narucio vec ali nemaju tu od vozacevih vrata tako da molim da mi se javi neko ako to posjeduje ili ako bar zna nekoga ko bi mogao da mi pomogne ili ima to, oko placanja cemo lako da se dogovorimo :) hvala

..and on the 7th day God created the...GTI

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: VW Golf Mk1 by Mrva (Projekat)
« Odgovor #79 poslato: Avgust 20, 2015, 07:05:40 posle podne »
ima Luka
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup