Autor Tema: Problem sa kederima Golf 2  (Pročitano 4378 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vladex

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Problem sa kederima Golf 2
« poslato: Januar 22, 2010, 05:35:59 posle podne »
E ovako u auto mi ulazi voda kad pada kisa,mislim da je do kedera pa sam isao na otpad da trazim al` su mi rekli da cu to tesko naci.Pa imali ko drugo resenje za ovaj problem? badmood

Van mreže Arsinov

  • VW Početnik
  • Poruke: 147
  • Age: 39
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2010, 09:07:43 posle podne »
Imao sam isti problem, isto mi tako ulazila voda kad padne kisa. Resio sam tako sto sam ispod tapacirunga stavio najlon i sva voda se slije niz najlon i izadje kroz one rupice dole na vratima. Ali imam jos jedan problem, ulazi mi voda tu negde iza table sa osiguracima i ne mogu da provalim gde...

Van mreže sasam82

  • VW Početnik
  • Poruke: 38
  • Age: 42
  • Lokacija: obrenovac
  • Karma: +0/-0
    • http://
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2010, 09:33:50 posle podne »


   meni je pustalo u samom cosku soferke i sasije odmah iza desnog zvucnika u tabli.kada pada kisa tacno se vidi kuda curi.ja sam u septembru narokao zive gume skroz u krug ispod kedera sa spoljasnje strane.pocela je da me muci malo korozija ispod kedera pa ga odmakne od sasaije i ulazi voda a i keder ima 100 godina.
 za vladexa:keder guma za oko vrata ima na buvljaku u bubanj potoku,za oko stakla ces veoma tesko naci

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #3 poslato: Januar 22, 2010, 11:21:34 posle podne »
I mene je mucio isti problem,na skoro svim vratima i onda jednog lepog dana sve tapancirunge sam poskidao ,pocepao stare najlone i kupio nove,tj jedan veliki i debeo najlon  i njega sam postavio .sad kad  pada kisa  sad se voda sliva dole i izlazi preko otvora na vratima,

Sto se tice kedera i meni trebaju ti spoljni koji idu uz prozor ,jer ovi od silne zege sunca,godina itd su se malo skupila,ja kad stignem mazem ih glicerinom u zelji da ce se nekako opustiti i rasiriti.

Pozdrav

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2010, 11:43:21 posle podne »
Imao sam isti problem, isto mi tako ulazila voda kad padne kisa. Resio sam tako sto sam ispod tapacirunga stavio najlon i sva voda se slije niz najlon i izadje kroz one rupice dole na vratima. Ali imam jos jedan problem, ulazi mi voda tu negde iza table sa osiguracima i ne mogu da provalim gde...
proveri da ti nisu zacepljeni kanali za odvod vode iz pozarnog lima

Van mreže Arsinov

  • VW Početnik
  • Poruke: 147
  • Age: 39
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2010, 02:49:58 pre podne »
Proveravao sam vec te kanale i cistio ih, medjutim i dalje se to desava, ne znam gde bi jos mogla voda tu da prodje? Tu negde iza table sa osiguracima ulazi, posto je tu mokro, a i sliva se dole, sav mi tepih ispod patosnice bude mokar.

Krle

  • Gost
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2010, 11:51:30 pre podne »
A jesi li podizao tepih, da pogledas da li imas rupu na patosu, moze i to da bude...

Van mreže zemunac

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1417
  • Age: 51
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +40/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V,C5,M3 ,Honda
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2010, 12:11:33 posle podne »
slikaj tu vodu na patosu i mozda pobedis u temi vodene slike za mesec januar lollol
ONLY IN A
   |_Jeep_|
   (OlllllllO)

Van mreže ZOKI GTI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 447
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
    • http://kiza
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2010, 03:21:44 posle podne »
slikaj tu vodu na patosu i mozda pobedis u temi vodene slike za mesec januar lollol
 
 lollol  lollol  lollol
Some say that even if he takes off his helmet, you still can't see his face....
all we know is, he's called the STIG!

Van mreže ZOKI GTI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 447
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
    • http://kiza
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2010, 03:34:57 posle podne »
Keder oko prozora se tesko nalazi u dobrom stanju, a tu i jeste problem, keder se od vremena skupi i ne dihtuje lepo oko prozora
pa upravo na tim mestima ulazi voda. E sad ta voda bi trebalo da izlazi van kroz one rupice na vratima ali ako je onaj najlon na vratima iscepan voda se sliva niz tapacirung i ispod one lajsne na pragu pravo ispod vozacevih nogu, ili iza sedista...
Znaci mora se zameniti taj najlon, a keder ako ne mozes naci najbolje ga skuvati i onda kad guma smeksa od temperature lepo ga razvuci na prvobitnu duzinu tako da pokriva sve oko stakla...tako sam ja uradio na starom golfu... biggrin ;)
« Poslednja izmena: Januar 23, 2010, 03:36:56 posle podne od strane ZOKI GTI »
Some say that even if he takes off his helmet, you still can't see his face....
all we know is, he's called the STIG!

Van mreže Krvopija

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 337
  • Lokacija: Novi Beograd - Srpsko Sarajevo
  • Karma: +0/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #10 poslato: Januar 24, 2010, 01:21:56 pre podne »
Proveravao sam vec te kanale i cistio ih, medjutim i dalje se to desava, ne znam gde bi jos mogla voda tu da prodje? Tu negde iza table sa osiguracima ulazi, posto je tu mokro, a i sliva se dole, sav mi tepih ispod patosnice bude mokar.
Moze da ulazi preko sajle za otvaranje haube tacnije ona guma sto sajla prolazi kroz nju ostari valjda i onda ulazi voda.
a uzmi zive gume i natrbaj tuda i mislim da ces resiti problem.
pozz

Van mreže pirke12

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 872
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-18
  • Pol: Muškarac
Odg: Problem sa kederima Golf 2
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2010, 07:45:10 pre podne »
Kedere probaj da potrazis na bubnju , 3 - 4 red , drze kedere lajsne , i druge gume ... rade samo sa tim , inace firma iz ns-a gumatik. (potrazi na netu pa pozovi , pitaj da li imaju) .
Ja sam resio problem kedera kod njih , uklopio sam kedere od nekog 10-og auta , lik mi iseko po 5cm od 6-7 mogucih modela koje bi mogao da upasujem , i uz malo maste je uspelo, iskreno prezadovoljan sam ....  Tako da ako nema original , u kola , pa pravac bubanj, pa probaj koji ti odgovara , (skini svoj keder da uporedis na tezgi...)

evo ti link http://www.gumatic.com/
Golf 1 Cabriolet