Autor Tema: Atest  (Pročitano 1604 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bokimiha

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Lokacija: Strpce
  • Karma: +0/-0
Atest
« poslato: Oktobar 29, 2010, 12:04:22 pre podne »
Pozdrav svima.Zamolio bih nekog da mi kaze kompletnu proceduru u vezi atesta i koja su sve dokumenta potrebna? bonk
M.B

Van mreže ivan.stojanovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 418
  • Age: 38
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion
Odg: Atest
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2010, 08:59:16 pre podne »
Druze, ova tema se toliko puta vrtela, mozes pronaci na search-u foruma, google-u sve sto ti je potrebno, a mozes takodje i na sajtu MUP-a proveriti.
Ivan Stojanovic
Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion

Van mreže bokimiha

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Lokacija: Strpce
  • Karma: +0/-0
Odg: Atest
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2010, 12:38:32 posle podne »
Ma trazio sam svuda i negde pise ovako negde onako i td.Ja odprilike znam sta treba ali ne u potpunosti???Jer vozim auto na UR table a on se registruje u Leskovcu,pa bi voleo da pripremim sva dokumenta da ne bi bezveze prelazio 360km,konkretno zanima me da li treba ja licno da idem po uput ili moze neko drugi da mi to zavrsi,a za atest bi kasnije isao licno,kao i dali je potreban tehnicki pregled jer neznam dali trebam da ga ovde radim u mom mestu ili u leskovcu?U svakom slucaju hvala a ja cu videti da jos malo guglam pa mozda nadjem nesto. :huh:
M.B

Van mreže dalibor brisk

  • VW Početnik
  • Poruke: 38
  • Age: 38
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Atest
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2010, 02:51:06 posle podne »
uput mora izvaditi vlasnik ili neko drugi sa ovlascenjem, atest mozesh uraditi bilo gde, prvo uradish vandridni tehnickiza atest plina,onda uput iz supa onda atest posletoga se vracash na tehnickom da promene kilazu vozila i onda u sup da se to zavede i unese u saobracajnu

Van mreže bokimiha

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Lokacija: Strpce
  • Karma: +0/-0
Odg: Atest
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 31, 2010, 09:46:55 posle podne »
Hvala puno. driving
M.B