Autor Tema: GASS  (Pročitano 2838 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KRSMAN

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 753
  • Age: 39
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +25/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado vr6 compressor
GASS
« poslato: Septembar 11, 2007, 12:47:21 pre podne »
Ugradio bih plin u autu sa bocom rezernog tocka,pa mislim da vi sigurno koji vozite na plin vise znate od mene,el steti necemu,i kako se ponasa motor na plinu,jednostavno interesu je me sve.Cuo sam da za corrada kosta ugradnja preko 500 eura,el to tacno i zbog cega je tako.Hvala unapred dobri ljudi.
Vozi polako da sve vidis i da budes vidjen.

Van mreže roske

  • VW Početnik
  • Poruke: 168
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd(Zvezdara)
  • Karma: +0/-0
    • http://www.topfmfanclub.com
GASS
« Odgovor #1 poslato: Septembar 11, 2007, 01:51:29 pre podne »
pa brate ja nemam zamerke na plin,auto izgubio malo na snazi ali jbg nista strasno,za mene je ugradnja bila oko 400e u ac rasic u bg-u i stvarno su momci dobro odradili posao,uredjaj je landirenzo
[div align=\"center\"]

Van mreže Kanarinac

  • VW Početnik
  • Poruke: 197
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
GASS
« Odgovor #2 poslato: Septembar 11, 2007, 01:56:48 pre podne »
Ugradnja ce te koshtati oko 650 evra zato shto je u pitanju sekvencijalni plin.Obichan ti ne preporuchujem da stavljash jer ce auto da detonira i mozhe samo shtetu da napravi.U principu ako imash ispravan auto,nove svecice,kablove dobre i sl necesh imati problema.Ja imam kod mene u corradu plin dodushe na K-glavi i 2.0 motoru isto u AC Rasic ugradjivan i nemam zamerki.Ako budesh to radio idi kod njih moja preporuka.
U principu nema nikakvih problema shto se plina tiche,samo nemoj kod bilo koga da ugradjujesh!

I love my

Van mreže GTI 16V

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Lokacija: Beograd,tu negde...
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk2 GTI 16V
GASS
« Odgovor #3 poslato: Septembar 11, 2007, 11:21:47 pre podne »
I ja imam ugradjen plin u svom GTI-u 16V (KR oznaka motora,sa K-glavom),takodje ugradjen u AC RASIC-u...Kostao me je oko 380 EUR-a sa tochak bocom,ali mislim da momci rade za sve pare...Hvala Bogu i Ivan-u T, jos nijednom do sada nisam imao ikakvih problema.

A sto se tice tvog Corrada G60,moraces,kao sto je Kani i rekao, da ugradish SEQUENT plin,mada ni to vise nije skupo kao sto je nekada bilo (650 EUR-a),i miran si,dok si ziv.Takodje,svaka preporuka za AC RASIC, i pazi kome "dajes" auto, tj. u chije ruke...
Ne postoji ruzna felna, nego samo pogresno odabrana dimenzija guma...

Van mreže KRSMAN

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 753
  • Age: 39
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +25/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado vr6 compressor
GASS
« Odgovor #4 poslato: Septembar 11, 2007, 12:59:21 posle podne »
Raspitivao sam se i reklisu mi da bi me ugradnja kostalo 60 000 dinci,posteno nisam verovao ali sada vidim da je tako.Nemogu samo da ga navasam benzinom,trosi i do 15 litara po gradu,nesmem da krenem u grad uvece ako mu ne sipam za 1000 din,da posle nebi isao pesaka.A i ja ga malo vise lupam po gasu ali sta da radim volim kada mu se cuje suvi filter.Posle nove cu sigurno da ga ugradim,jebiga sada para nema pa kriza,cim skupim kintu javljam se Kaniju i da me odvede gde je on ugradio plin,pa posle da se malo pocastimo sa neko  .
Vozi polako da sve vidis i da budes vidjen.

Van mreže roske

  • VW Početnik
  • Poruke: 168
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd(Zvezdara)
  • Karma: +0/-0
    • http://www.topfmfanclub.com
GASS
« Odgovor #5 poslato: Septembar 12, 2007, 01:53:57 pre podne »
hehehe pa jbg,ti ga onda vozi na leru pa ce da trosi 12
[div align=\"center\"]

Van mreže banderash

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 686
  • Age: 49
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
  • vw builds cars-others just try to do it
GASS
« Odgovor #6 poslato: Septembar 12, 2007, 12:46:30 posle podne »
ljudi kad vec hvalite taj AC RASIC dajte njegovu adresu pa da skoknem i ja do njega da mi malo nasteluje plin
DRIVE IT WITH PRIDE

Van mreže KRSMAN

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 753
  • Age: 39
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +25/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado vr6 compressor
GASS
« Odgovor #7 poslato: Septembar 12, 2007, 01:11:21 posle podne »
Svaki auto trosi kada ga lupas po gasu,jeste da on trosi,ali ja sa njime kidam mnogo bolja auta i skuplja od corrada.Vazno je da ide a za gorivo ce se uvek skupiti neka kinta.  
Vozi polako da sve vidis i da budes vidjen.