Autor Tema: Pioneer multimedija se gasi  (Pročitano 3206 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Filke

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 333
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-5
  • Pol: Muškarac
Pioneer multimedija se gasi
« poslato: Avgust 24, 2023, 11:16:11 posle podne »
Pozdrav drugari,
Evo skoro dve godine me je služila perfektno Pioneer multimedija koju sam kupio polovnu na preporuku članova foruma. Elem od skoro je multimedija počela da se gasi sama od sebe tako što se po proizvoljnom intervalu prvo ugasi, a zatim nakon par sekundi ponovo upali, a nekad moram da pritisnem taster na samoj multimediji da je upalim. Prvo sam bio ubeđen da se isključuje kada prelazim preko neke neravnine, ležećeg ili slično,ali onda sam primetio da nema veze po kakvom putu vozim da se gasi i po idealno ravnom putu te sam eliminisao da negde gubi kontakt. Onda sam primetio da kada je auto hladan i spoljna temperatura nije previsoka da se ne gasi i pomislih da li možda sam uređaj ima neki vid zaštite od pregrevanja pa kad se jako ugreje da se automatski gasi.. Ne znam odakle da krenem da tražim kvar, je l se nekom nešto slično dešavalo?
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2023, 11:18:20 posle podne od strane Filke »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Pioneer multimedija se gasi
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2023, 11:49:31 posle podne »
moguce da je do softwera , dali sve ostalo funkcionise dok radi ...

nzm koju imas probaj ovde da nadjes za tvoj model koji je i kad izasao poslednji softver

https://www.pioneer-car.eu/eur/products/navigation-multimedia-receivers/overview

mislim da ima covek koji ih uspesno servisira u NS i Zvezdara ,,,

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Filke

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 333
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Pioneer multimedija se gasi
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2023, 06:35:21 posle podne »
Sve radi kako treba dok se ne "resetuje". Prvo sam pomislio da negde gubi kontakt ili je instalacija od kola negde u prekidu, ali mi se nekoliko puta dešavalo da čitav put odvozam bez da se isključi...Čisto sumnjam da je do software-a... Kako da dođem do tog tipa na Zvazdari?

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Pioneer multimedija se gasi
« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2023, 10:16:40 posle podne »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.