Autor Tema: NLP- gasni sistem  (Pročitano 1172 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vasko-Mk

  • VW Početnik
  • Poruke: 158
  • Age: 50
  • Lokacija: Stip Makedonija
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Muškarac
NLP- gasni sistem
« poslato: Septembar 24, 2012, 03:41:01 posle podne »
Postovani prijatelji evo i mene medju plinase od pre 5-6 dana   clap.  Vozim Golfa - 2  1,3 benz. na koga sam ugradio zastavin karburator a sad i gasni sistem . Uredjaj je nov, marke NLP ima garanciju godinu dana i majstor kaze da je potpuno isti ko Lovato. Listajuci temu
" auto - gas " nisam sreo ovaj naziv ( mozda negde ima ) za gas sistem pa me zanima dali neko ima iskustva sa njim i kako se pokazao u voznji.  Ja sam do sad presao oko 300 km i ponasa se odlicno, po recima majstora potrosnja bi trebala da bude za 0,5 l veca nego sto je trosio benzin, s tim da auto ide i vuce normalno. Kod mene se potrosnja benzina kretala od oko 7l na otvorenom putu do oko 9 l po gradu.
Zamolio bih strucnjake i iskusnije clanove, naravno i onih koji vec duze koriste auto gas da napisu svoja iskustva oko potrsnje. Inace je motor u odlicnom stanju i ima predjenih 124.000km .
Puno pozdrava  alealeee
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2012, 10:36:52 posle podne od strane Vasko-Mk »
Golf - 4  1,9 tdi

Van mreže nikolat

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 215
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijeljina
  • Karma: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 2 1.3 1988
Odg: NLP- gasni sistem
« Odgovor #1 poslato: Septembar 25, 2012, 07:19:37 pre podne »
Ja imam golf 2 1.3 1988 sa lovato plinskim. Ugrađen je prije 6500 kilometara i potrošnja mi je u prosjeku oko 8,7l, s tim da na otvorenom pada na nekih 8l plina (uspijevao sam i niže da spustim ali to je negdje najbliže mada je meni otvoreno vožnja preko brda majevice). U gradu je sigurno 9.5-10l. Za sada nisam imao nikakvih problem i trudim se da palim i gasim na benzin. Jedino mi se dešava u poslednje vrijeme da ako palim na plin prvu minutu ne drži ler. Auto je ukupno prešao 219000km. Jedini problem koji imam sa njim je što mi mjesečno ode 1-1.5l ulja (1200km), pa se sve kanim da malo osvježim motoro.
Inače svako točenje bilježim u programčić fuel log pa eto preporuka ako imaš android telefon.