Autor Tema: Gde se izgubio moj oglas???  (Pročitano 2131 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže baraba988

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
Gde se izgubio moj oglas???
« poslato: Novembar 03, 2011, 03:33:00 posle podne »
Zanima me gde se izgubio moj oglas ''Kacige marushin 888rs i 999rs''? Pretpostavljam da je obrisana od strane administratora pa me zanima i razlog... batine

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2011, 03:50:12 posle podne »
u kanti je...
prociaj pravila malih oglasa !

Van mreže baraba988

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2011, 03:55:50 posle podne »
u kanti je...
prociaj pravila malih oglasa !

Misliš na ovo:
3. U oglasima je dozvoljeno kaciti attachmente, ali samo ukoliko se radi o fotografijama proizvoda koji se prodaje, uputstvu za koriscenje podesavanje ili nekom slicnom dokumentu vezanom za prodavanu stvar. Bilo kakvo kacenje cenovnika, reklama i slicnih stvari ce se skidati.

Šta sam ja to okačio a da nije bilo vezano za prodavanu stvar? Ako ne mislimo na isto onda mi tačno reci razlog zašto je obrisano, nemoj mi pričati naokolo, pogledaj pravila i te fore.

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2011, 04:04:28 posle podne »
ne mislim na ovo

5.Ukoliko prodajete neku stvar stavite ispred naziva topica : P, ukoliko kupujete :K ... radi lakseg i preciznijeg pretrazivanja oglasa...

nego sta da ti pricam ?
da li si procitao pravila foruma i pravila malih oglasa pre postavljanja istog ? predpostavljam da ili nisi pa si zato postavio takav oglas, pa ti zato kazem da pogledas, ili jesi pa ti je promaklo, pa ti takodje zato kazem da pogledas ili ti nije promaklo, ali si zaboravio na to, pa ti,neces mi verovati, opet savetujem da procitas pravila  ;)

Van mreže baraba988

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2011, 04:14:57 posle podne »
Mislim da nemam razloga da baš na svakom forumu čitam pravila, pošto je sve to isto u 99% slučajeva. Ako je samo to problem bio, bilo bi lepše i malo više ljudski sa tvoje strane da samo ispred imena mog oglasa staviš to čuveno : P Ne bi ti pala kruna sa glave
A i ako pogledaš druga moja dva oglasa, u jednom kupujem a u drugom prodajem, videćeš da imam stavljena ta slova ispred imena, znači na ovom mi se slučajno omaklo da sam zaboravio i neko od moderatora mi prosipa pamet da nisam pročitao pravila pre postavljanja oglasa. Ne moram svaki put pre postavljanja oglasa na ovom forumu da pročitam pravila, mislim da znam pravila posle jednog čitanja. A pojma nisam imao što je oglas obrisan zato što sam mislio da sam to čuveno : P bio napisao, tako da greška je moja, ali opet tvrdim da to nije razlog da moderator obriše oglas, već samo izmeni ime.
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2011, 04:21:21 posle podne od strane baraba988 »

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2011, 04:38:27 posle podne »
pa ne moras svaki put da citas pravila, valjda je dovoljno jednom, dva puta pa da se zapamte...ili ako vidis da su izmenjena, pa opet udjes i proveris...
kako da ti moderatori ne prosipaju pamet kad sam kazes da nema razloga da citas pravila jer su verovatno slicna...
gomila oglasa se se brise iz raznih razloga, kada bi za svaki obrisan oglas bila poslata poruka trebalo bi 5 moderatora da rade samo na oglasima ceo dan...
a sta je sa ostalim podforumima i temama ? gomila nepotrebnih postova, svadja gluposti, sve to mora da se sredi...
ako mislis da ti je bezpravno obrisan oglas, javi se moderatoru tog dela foruma sa pitanjem,a ne odma po sred foruma gde mi je oglas...
sve te ispravke, brisanja itd se radi opsteg interesa i poboljsanja rada foruma kao i njegove preglednosti, a ne zbog nekog zlog plana administratora i moderatora...


svi znaju da se bude de je ovo, sto ovo zeza, sta je sa ovim, sto koci, sto se ne promeni server itd itd...i to su uglavnom ljudi koji nisu u klubu, nego samo na forumu....a gde su ti isti ljudi koji se stalno bude kada treba da se plati clanarina, kada treba da se plati hosting i gomila stvari...nemoj da se osetis prozvanim za ovo poslednje, jer se ne odnosi konkretno na tebe nego inace na clanove foruma...

pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2011, 04:40:25 posle podne od strane martini »

Van mreže baraba988

  • VW Početnik
  • Poruke: 105
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2011, 04:59:03 posle podne »
pa ne moras svaki put da citas pravila, valjda je dovoljno jednom, dva puta pa da se zapamte...ili ako vidis da su izmenjena, pa opet udjes i proveris...
kako da ti moderatori ne prosipaju pamet kad sam kazes da nema razloga da citas pravila jer su verovatno slicna...
gomila oglasa se se brise iz raznih razloga, kada bi za svaki obrisan oglas bila poslata poruka trebalo bi 5 moderatora da rade samo na oglasima ceo dan...
a sta je sa ostalim podforumima i temama ? gomila nepotrebnih postova, svadja gluposti, sve to mora da se sredi...
ako mislis da ti je bezpravno obrisan oglas, javi se moderatoru tog dela foruma sa pitanjem,a ne odma po sred foruma gde mi je oglas...
sve te ispravke, brisanja itd se radi opsteg interesa i poboljsanja rada foruma kao i njegove preglednosti, a ne zbog nekog zlog plana administratora i moderatora...


svi znaju da se bude de je ovo, sto ovo zeza, sta je sa ovim, sto koci, sto se ne promeni server itd itd...i to su uglavnom ljudi koji nisu u klubu, nego samo na forumu....a gde su ti isti ljudi koji se stalno bude kada treba da se plati clanarina, kada treba da se plati hosting i gomila stvari...nemoj da se osetis prozvanim za ovo poslednje, jer se ne odnosi konkretno na tebe nego inace na clanove foruma...

pozdrav

Evo, ja sam se pre nekih 5-7 dana prijavio na prvoj strani sajta za člana ww kluba (ne foruma), ostavio sam podatke i čekam da mi se javi neko od vas, ali za sad se niko nije javio. Šta sad tu treba da čekam?

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Gde se izgubio moj oglas???
« Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2011, 05:31:54 posle podne »
javi se clanu Devil preko privatne poruke
ovo ide pod kljuc