Autor Tema: Alarm Nitro BMWX-Alert  (Pročitano 1087 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže manja

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 49
  • Lokacija: Regensburg,Germany
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
Alarm Nitro BMWX-Alert
« poslato: Jul 14, 2011, 08:11:54 posle podne »
Kupio sam alarm NITRO BMWX-ALERT pa me zanima kolko bi me izasla ugradnja ovog alarma, i zna li neko vredi li ovo nesto,jesam li se zeznuo s ovim alarmom, posto sam ga dobio na ebay-u za 90e, po uputstvu koje sam dobio ima skoro sve poznate zastite,a ima i peidzere sa dometom od 5000m to me najvise i privuklo  biggrin kao moze preko  peidzera da se upali i motor i da se startuje vebasto clap
Dobio sam uz njega i neki MICROWAVE RADAR SENSOR cemu to sluzi on je doso u posebnoj kutiji kao neki dodatak uz alarm.
Uzeo sam ga samo da mi sluzi kao dopuna zederu posto nameravam da ugradim i zeder, pa ako neko zna nesto o njemu nek pise  mahac

http://cgi.ebay.de/2-Wege-Multi-Security-Alarmanlage-VW-Passat-3C-05-2010-/260811546351?pt=DE_Autoteile&hash=item3cb9945eef
« Poslednja izmena: Jul 14, 2011, 08:45:26 posle podne od strane manja »

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Alarm Nitro BMWX-Alert
« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2011, 11:17:59 posle podne »
Ulatrazvucne sonde ti detektuju pokret u kolima, ovo shto lici na male mikrofone puta 2 komada :D ako ostavish otvorene prozore, da krene da pisti ako neko ubaci ruku, ili tako neshto... mozda moze i prozore da dize... To shto pishe 5000m slobodno baci zadnju nulu, ako ne i dve... ;) Da bi taj pejdzer imao taj domet trebala bi mu mnooogo veca izlazna snaga i idealni uslovi bez ometanja... tamo negde na staroj planini ili tako negde na livadi mozda i dobaci... sve preko 100m, kod tih pejdzera je puna kapa....
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže manja

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 49
  • Lokacija: Regensburg,Germany
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Alarm Nitro BMWX-Alert
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2011, 09:20:19 posle podne »
Hvala ti na odgovoru Shomi, znaci nista od malo veceg dometa, nista moracu da se zadovoljim i ovim  mahac