Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Tresenje na vecin brzinama
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato danas u 04:18:08 posle podne »
Imas moj telefon pa dodji i dacu ti moju rezervnu za probu
Ma ima i kod mene rezervna felna u gepeku.Istina je treba stavit drugu ispravnu pa na autoput zveknut ga 150 na sat Ako opet trese to su muke Pa opet kod vulkanizera.Pa ako nije do felni opet se otvara pitanje da nije sta na trapu.Pregledan je bio 22 puta trap i nista .Jel se bavis ti drug automehanikom?
Ma platio bih duplo nekom bre samo da resim izgubih zivce sam istrazujuc sto mi trese na autoputu.Majstore to ne zanima po Bg ali nije ok kad trese bar meni smeta .Moze na pp dam telefon i zaboravih da li imam tvoj
2
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato danas u 04:09:41 posle podne »
Nosaci, Lemforder ili original. Jbg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Bojim se da bi i lemforder novi tresli .A orginal nosac jedan komad je 150 eur.Zesci turizam.Mislim da je lemforder 60 eur.Probao sam swagove i treslo i raspadao se auto i momentalno ih skinuo
Naravno da cu proveriti zupcenje i bregastu.
Jer konstano volan trese u leru istim intezitetom mesecima.
Najveci problem mi je sto to mehanicarima nije nista strasno a meni kida zivce kada mi volan trese u leru.I bilo gde odem na pregled oni to ne smatraju problemom.Kao dizel itd mora malo.Sutra cu otic kod mehanicara kojem cu reci za zupcenje i bregastu.
3
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato danas u 03:44:59 posle podne »
Nosaci, Lemforder ili original. Jbg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Bojim se da bi i lemfirder novi tresli .A orginal nosac jedan komad je 150 eur.Zesci turizam.Mislim da je lemforder 60 eur.Probao sam swagove i treslo i raspadao se auto i momentalno ih skinuo
Naravno da cu proveriti zupcenje i bregastu.
Jer konstano volan trese u leru istim intezitetom mesecima.
Najveci problem mi je sto to mehanicarima nije nista strasno a meni kida zivce kada mi volan trese u leru.I bilo gde odem na pregled oni to ne smatraju problemom.Kao dizel itd mora malo.Sutra cu otic kod mehanicara kojem cu reci za zupcenje i bregastu.
4
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane dag81 poslato danas u 01:12:17 pre podne »
Nosaci, Lemforder ili original. Jbg

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

5
Održavanje i servisi / Golf VII 2.0tdi curi ulje
« Poslednja poruka od strane Stika13 poslato juče u 11:23:21 posle podne »
U pitanju je golf VII 2.0 tdi.Nadjem danas ispod prednjeg dela,tacno ispod motora manju lokvu ulja,tipa trecina manje solje.Golf presao oko 200.000km,radjen mali servis pre nekih 1500km,nisam ga nigde zakacaio-nasadio.Pre ovoga danas nije nikada curelo,auto sam vozio danas po gradu,parkirao,posle sat vremena vidim ulje curi.Ubrzava dobro,malo kao da klapara kad radi na leru,to se cuje nekad i nije jako.Ako treba jos info pitajte,misljenja su dobrodosla,pozz svima

Edit: Takodje danas pokusam da otvorim haubu,kad nece,posle 10 pokusaja uspem da otvorim i kasnije opet nece 🤨 pa ako neko ima resenje i za to.
6
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: Tresenje na vecin brzinama
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato juče u 10:00:59 posle podne »
Imas moj telefon pa dodji i dacu ti moju rezervnu za probu
7
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato juče u 09:57:06 posle podne »
150 eura, ludilo......
Proveri ti bato ovo sto smo ti preporucili, to je problem 99 %
8
Golf 7 / Jetta / Odg: Golf mk7 GTI
« Poslednja poruka od strane Madison poslato juče u 09:13:01 posle podne »
Dobar :25
9
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato juče u 07:48:11 posle podne »
Vecina njih smatra da je do nosaca motora ali da bi se vibracije u leru smirile morao bi staviti orginal nosace motora iz ovlascenog servisa.Po komadu 150 eur su.(Novi obicni dobri 50 eur)
Ove nove sam probao pretvrdi tresu jos gore.Stavio sam i pasatove polovne orginalne i nista nisam dobio.I dalje vibracije u volanu.Proverit cu kod majstora sve to u utorak .
10
Razno / Odg: Pasat trese volan u leru
« Poslednja poruka od strane Goranbanjica poslato juče u 07:45:05 posle podne »
 Vecina njih smatra da je do nosaca motora ali da bi se vibracije u leru smirile morao bi staviti orginal nosace motora iz ovlascenog servisa.Po komadu 150 eur su.
Ove nove sam probao pretvrdi tresu jos gore.Stavio sam i pasatove polovne orginalne i nista nisam dobio.I dalje vibracije u volanu.Proverit cu kod majstora sve to u utorak .
Stranice: [1] 2 3 ... 10