Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705936 puta)

0 Članovi i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15440 poslato: April 23, 2014, 11:55:17 pre podne »
Wele da li je po tebi tvoja zena dobar vozac?
Da, mislim da je dobar (aktivan) vozac, ali mi smo dugo vremena zajedno i to je nesto sto smo razvili vremenom, kao i sve ostalo kad sa nekim zivis zajednicki zivot. Vremenom sam skapirao da je ona u pravu za neke stvari u vezi moje voznje. Ja sam je naucio da vozi, prosli smo sve bolesti od nepaljenja svetala nocu, prednosti vozila na T raskrsnici, citanja reakcija drugih vozaca i pesaka, shlepera koji se "ne vide"u mrtvom uglu,  zidova i drveca koje "istrcavaju" na put, ometanja drugih vozaca u saobracaju... Aktivno ucestvuje u saobracaju i kad ja vozim sto mi je pokazatelj da na mnogo stvari obraca paznju. U subotu zamalo da promasim skretanje za TC Delta da mi nije rekla :)
Ali sve to ne menja stvar da ce sutra, ne daj Boze, uciniti neku glupost koja u mojoj glavi nece imati nikakav smisao jer razliciti polovi imaju drugacije rezonovanje, a u saobracaju to znaci nezgoda. Isto tako priroda je napravila muskarce (kako mentalno tako i fizicki) da primarno budu lovci/zastitnici, a zene da brinu o deci. PRIMARNO!

Inace meni je fascinantno da su Igorovu posalicu (totalno offtopic) "zasto Lupo stoji u mom potpisu" cetiri osobe plusirale. Pretpostavljam da bi mi neki ljudi rado neke stvari rekli, ali ne znaju sami ni sta ni kako, pa se plase da ne ispadnu smesni. Svakakvih ljudi ima... da se zaustavim na ovome :)
« Poslednja izmena: April 23, 2014, 11:57:23 pre podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15441 poslato: April 23, 2014, 12:07:00 posle podne »
deda, ja mislim da je najbolje da se manes volana, ubice te zene vidim ja...
ja mislim da nisi uopste u pravu za to da evolucija ima veze za voznju... mi vozimo autice, pa bicikle pa need for speed i sl. celo detinjstvo, ocevi objasnjavaju ako nas nesto zanima, i na kraju krajeva nas zanima sam cin voznje a ne da stignemo na destinaciju... kod par slucajeva gde sam upoznao zensko koje je imalo slicno odrastanje je daleko bolji vozac.. kod ono muskih koji voze a kola ih nikad nisu zanimala ne vidim ikakvu razliku od voznje jedne plavuse
i pre si nesto za multitasking spominjao al sam ignorisao... zene bolje multitaskuju. to je studirano, restudirano i prostudirano.. .imaju siri ugao vida, doduse ranije krene da opada ostrina, ali po svim pitanjima su zapravo bolje primerne za voznju od nas.. samo kad bi htele lollol
lollol

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15442 poslato: April 23, 2014, 12:25:58 posle podne »
Igore bilo je tu svega i svacega jos... lollol ali sve je to na kraju jedno smesno iskustvo
Gvarano, istrazivanja oko multitaskinga su oprecna. Ima ih ovakvih i onakvih, a najvise onih da multitasking se radi na testovima koji nisu od zivotne bitnosti.
Sto se evolucije tice to je lako uocljivo. Imam musko i zensko dete. Cerka na kompu igra Dress Barbie i SIMS, sin obozava World of tanks i bilo kakvo korsitenje oruzja i ubijanja. Nijednom od njih nisam sugerisao niti branio sta trebaju, a sta da ne igraju. Moj kum ima dva sina i striktno im je zabranio igracke i igrice koje izazivaju agresiju. Nema pistolja, maceva, bokserskih rukavica, palice, vojnog arsenala... a onda ta veoma mirna deca dodju sobu kod mog divljaka i postanu huligani za 30 sekundi. Jednostavno to nose u sebi, samo treba okidac.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15443 poslato: April 23, 2014, 12:33:34 posle podne »
Znam i ja par slucajeva divne dece koja su inace monstrumi lollol
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15444 poslato: April 23, 2014, 01:16:39 posle podne »
To ti nije dobar primer... oni svejedno vide svuda decake koji se igraju sa hladnim oruzjem, tako da im obrazac ponasanja polazi odatle.. to sto ne smeju je samo autoritet, koji nestane cim ih izolujes od izvora doticnog.
Da bi utvrdio dal je tako kao sto kazes ti treba mengele eksperiment i niko normalan nece to da uradi... da recimo izolujes decu od sveta, i postavis sve obrnuto... devojcice da se igraju sa automobilima, decaci s barbikama.. i ako ostanu obrnute vrednosti i nakon uklanjanja autoriteta, nema priroda veze s tim...
Meni mali u vrticu ima 9 devojcica i 2 decaka... cesto mi trazi hello kitty sok ili barbi kinder jaje kad odemo u prodavnicu.. valjda vidi da to donose.. kad izadje napolje juri decake je je u kraju 80% muske dece i valja se po blatu ko prasica.. znaci usvaja ono sto preovladava u sredini koja ga okruzuje.. il je peder a jos ne zna lollol
lollol

Van mreže cDa

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1107
  • Age: 40
  • Lokacija: Kikinda
  • Karma: +27/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Škoda Octavia mk4 1.5 TSI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15445 poslato: April 23, 2014, 01:22:11 posle podne »

Van mreže GanDza92

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 31
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf2 1.8 monopoint
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15446 poslato: April 23, 2014, 03:45:53 posle podne »
https://www.youtube.com/watch?v=ze61ZaYHq30#t=53   Legendarna lada niva iz Zemuna  biggrin
Moram reci al pristojan bicu, nikad nidje kao u Golficu :D

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15447 poslato: April 23, 2014, 03:51:52 posle podne »
Malopre sam prošao pored Lade ispred Pireusa parkirana.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže GanDza92

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 31
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf2 1.8 monopoint
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15448 poslato: April 23, 2014, 03:55:17 posle podne »
Ceo Zemun zna za tu ladu.
Moram reci al pristojan bicu, nikad nidje kao u Golficu :D

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15449 poslato: April 23, 2014, 04:57:26 posle podne »
To ti nije dobar primer... oni svejedno vide svuda decake koji se igraju sa hladnim oruzjem, tako da im obrazac ponasanja polazi odatle.. to sto ne smeju je samo autoritet, koji nestane cim ih izolujes od izvora doticnog.
Da bi utvrdio dal je tako kao sto kazes ti treba mengele eksperiment i niko normalan nece to da uradi... da recimo izolujes decu od sveta, i postavis sve obrnuto... devojcice da se igraju sa automobilima, decaci s barbikama.. i ako ostanu obrnute vrednosti i nakon uklanjanja autoriteta, nema priroda veze s tim...
Meni mali u vrticu ima 9 devojcica i 2 decaka... cesto mi trazi hello kitty sok ili barbi kinder jaje kad odemo u prodavnicu.. valjda vidi da to donose.. kad izadje napolje juri decake je je u kraju 80% muske dece i valja se po blatu ko prasica.. znaci usvaja ono sto preovladava u sredini koja ga okruzuje.. il je peder a jos ne zna lollol
nemoj ovo zadnje brate rodjeni boodala boodala boodala pu pu pu pu,nedaj boze !!!
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5027
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15450 poslato: April 23, 2014, 05:57:05 posle podne »
Svako ko ide u Zemun bar jednom mesecno zna za tu Ladu. Stoji preko puta Pinokia. I toliko je uocljiva da ne mozz da je ne zapamtis.

A ovo drugo,...Danas da vaspitas dete kako treba, moras biti veliki umetnik. Sto verujem da svi koji ste roditelji znate. Potrebno je mnogo balansiranja, truda i svega drugog sto uz to ide da bi se od tog deteta napravio sposoban covek koji ce znati da se slalazi u zivotu.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15451 poslato: April 23, 2014, 05:59:38 posle podne »
Blejd imaš li ti decu?
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15452 poslato: April 23, 2014, 09:52:32 posle podne »
udri ga wele  batine
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže AleksandarBL

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 234
  • Age: 31
  • Lokacija: Бања Лука, Република Српска
  • Karma: +5/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 SDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15453 poslato: April 23, 2014, 11:11:00 posle podne »
Svako ko ide u Zemun bar jednom mesecno zna za tu Ladu. Stoji preko puta Pinokia. I toliko je uocljiva da ne mozz da je ne zapamtis.

A ovo drugo,...Danas da vaspitas dete kako treba, moras biti veliki umetnik. Sto verujem da svi koji ste roditelji znate. Potrebno je mnogo balansiranja, truda i svega drugog sto uz to ide da bi se od tog deteta napravio sposoban covek koji ce znati da se slalazi u zivotu.

Konačno jedan pametan komentar na temu. beer

Van mreže lakii

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 334
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +6/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6 1.9 TDI Blumoušn
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15454 poslato: April 24, 2014, 12:29:07 pre podne »
  biggrin

Van mreže Boki Mk3

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • ne brze od zivota...
  • Auto: Golf Mk3
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15455 poslato: April 24, 2014, 12:34:22 pre podne »
komsa kod Pinokia je legenda :) ako vec tu prolazite onda predpostavljam da znate i gde zivi :) tik iznad auta na prvom spratu terasa je okicena kao i auto  biggrin
Ko nema u glavi ima na google-u
Um caruje dok snaga ne popizdi... :)
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=55661.0

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5027
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15456 poslato: April 24, 2014, 01:57:53 pre podne »
Blejd imaš li ti decu?

Imam dosta dodira sa decom. Svoju nemam. Imacu uskoro, dace Bog. Ali mogu ti reci, da se vec sada spremam za to i ako mnogi kazu da je rano da o tome mislim. Kazu da cu biti dobar roditelj.

Ali to sto nemam svoju decu Wele, ne znaci da nemam pojma u tom smislu. Imaju drugi ljudi oko mene decu. Vidim kako je to, nisam slep pored ociju. Pa ono sto sada mislim da je ispravno, primenicu. A sto nisam siguran ili ne znam, nije me sramota, ima ko zna i ko ima vise iskustva, pitacu. Pa cu i ja znati. :26


Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15457 poslato: April 24, 2014, 03:13:26 pre podne »
Ti da pitas nekoga??? Pa sad si me razocarao. Skoro sam mislio da pokrenem inicijativu da Wikipedia promeni ime u Blejdopedia. Ja sam taman hteo pitati za jos neki savet oko dece, posto vidim da si u kontaktu sa decom i da si upucen, ja takve mogucnosti nemam, pa bi rado cuo jos pokoju od tebe kako odgajati decu koju nemas. Ovu koju imam mi je lako, nego tu koju nemam mi je nepoznanica. Reci mi onako iz iskustva kad kenjaju retko, a zuckasto jel to od kupusa iz sarme ili lose varenje mleka?
Kako ide raspored vakcina? Sta je najbolje za temperaturu? Do kad ispadaju mlecni? Kojim danima je dezurna Tirsova, a kojim institut Vukan Cupic? Od koje godine je najbolje operisati krajnike? Koliko placas obdaniste, a koliko van skolske aktivnosti? Koliko cesto radite sportski pregled? Gde radite analizu krvi i mokrace? Koliko vremena ti potrosi odvezi-dovezi akcije? Koju hranu treba izbegavati, a koju pojacati? Za sta su talentovani, za sta nisu?
Ajde odgovori za dobrobit svih nas koji nisu u kontaktu sa decom vec smo culi za njih na televiziji da postoje. Podeli poneki roditeljski savet, pa da nam krene bolje u zivotu.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15458 poslato: April 24, 2014, 05:47:01 pre podne »
 biggrin

.


Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #15459 poslato: April 24, 2014, 09:54:15 pre podne »
Rupa + alu felna = Reparirano rame