Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705966 puta)

0 Članovi i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14780 poslato: Mart 05, 2014, 01:52:21 posle podne »
Ovde ocigledno za neke vozacka dozvola predstavlja samo da sednu u kola i da voze kao da su sami u sumi, toliko i o medjusobnoj toleranciji i postovanju drugih vozaca , nebitno je kako ce ko da se prarkira , nece niko nikome zivot za to oduzeti , ali time pokazujete kakvi ste zapravo.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14781 poslato: Mart 05, 2014, 01:55:03 posle podne »
Acca : Znaci policajac sta god da uradi to nije prekrsaj?
Ja to nisam reko, naravno da i za njih vazi zakon kao i za sve ostale,i za njih postoji mera prilikom nepridrzavanja propisa...
nije ovde stvar kako se parkirao neko itd. to su gluposti, nego sto vecina ljudi u saobracaju svesno cini prekrsaj i kad povodom tog prekrsaja bude sankcionisan onda ide prica kako je policija ovakva,onakva, to je kultura srpskog naroda.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2014, 01:57:43 posle podne od strane Acca »
  champ1

Van mreže GanDza92

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 31
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf2 1.8 monopoint
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14782 poslato: Mart 05, 2014, 01:56:22 posle podne »
Zbog ovakvih ni ne postujem policiju jer znam da sam ja tako stao dobio bi 5000 po dzepu.
Moram reci al pristojan bicu, nikad nidje kao u Golficu :D

Van mreže GanDza92

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 31
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +15/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf2 1.8 monopoint
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14783 poslato: Mart 05, 2014, 01:57:33 posle podne »
 Acca : Ja koliko znam jedino kad su pod rotacijom ne moraju da se pridrzavaju propisa.
Moram reci al pristojan bicu, nikad nidje kao u Golficu :D

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14784 poslato: Mart 05, 2014, 02:01:07 posle podne »
i tad moraju da postuju odredjene propise, ne branim policiju,ali nikad nisam imao predrasude prema njima niti cu, ljudi rade svoj posao kao i svi drugi, necu zbog pojedinaca da osudjujem celu sluzbu...
  champ1

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13075
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14785 poslato: Mart 05, 2014, 03:15:39 posle podne »
I da imas IQ natprosecno inteligentnog policajca skapirao bi da su linije nacrtane da bi se parkiralo izmedju njih. Puka logika, obzir prema drugima i opsta kultura.
Postovanje se stice dobrim ugledom, a ovakvi slucajevi samo izazivaju kod ljudi negodovanje i prekor, zbog ovakvih i imamo stereotipnu predstavu o svim policajcima.

Ne kazem da je ovo neka velika stvar, tj. prekrsaj, ali apsolutno bih bio istog misljenja da se ovako parkira neko u civilnom autu - tipican primer bezobzirnosti prema drugima.

Van mreže dule73

  • VW Driver
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1968
  • Age: 50
  • Lokacija: Nikšić-Crna Gora
  • Karma: +55/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14786 poslato: Mart 05, 2014, 03:40:57 posle podne »
Ljudi prijed njih su bila dva pogrešno parkirana vozila nego su u međuvremenu otišla lollol

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14787 poslato: Mart 05, 2014, 03:45:39 posle podne »
I da imas IQ natprosecno inteligentnog policajca skapirao bi da su linije nacrtane da bi se parkiralo izmedju njih. Puka logika, obzir prema drugima i opsta kultura.
Postovanje se stice dobrim ugledom, a ovakvi slucajevi samo izazivaju kod ljudi negodovanje i prekor, zbog ovakvih i imamo stereotipnu predstavu o svim policajcima.

Ne kazem da je ovo neka velika stvar, tj. prekrsaj, ali apsolutno bih bio istog misljenja da se ovako parkira neko u civilnom autu - tipican primer bezobzirnosti prema drugima.

+1

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14788 poslato: Mart 05, 2014, 05:33:16 posle podne »
Kruska totalno je bezveze rezonovanje. Nije na tebi da razmisljas kako se parkiras na javnim povrsinama vec da postujes propise jer u suprotnom nastaje anarhija.
Evo ti konkretan primer. Ispred moje kuce dodju klinke kolima na aerobik i parkiraju se kako koja hoce. U medjuvremenu se napuni parking i tamo gde si mogao da se parkiras vise ne mozes jer su se one parkirale kao na svojoj livadi. Vozilom od metar ipo zauzmu 3 parking mesta. Ne zive same na ovoj planeti da se ovako ponasa. Meni je neverovatno da ovo nije logicno svima.

Acca : Ja koliko znam jedino kad su pod rotacijom ne moraju da se pridrzavaju propisa.
Ne znas dobro. Druga stvar je sto to cesto rade kad su pod rotacijom, pa ljudi misle da smeju.

@Aco ti si policajac, reci mi da li se vezes pojasom kad se vozis na poslu? Da li postujes sve propise u saobracaju?
Pitam ovo jer ja nijednom nisam video policajce da su vezani ili da postuju ogranicenje, a o parkiranju da ni ne govorim. Stvar je veoma prosta. Nas narod, a takva je i policija koja je iz naroda GENERALNO nema nikakvu kulturu, kako u saobracaju, tako i opstu. Sve ostalo se svodi na zakon koji mora da primora nekulturne ljude redu, ali taj zakon opet sprovodi policija koja prva to ne postuje, a ni njih niko ne kaznjava. Prost primer ti je da NIJEDAN policajac ne postuje pravila, a da NIJEDAN nikad nije kaznjen. Naravano da se zato ponasaju tako kako hoce jer znaju da nikome ne moraju da polazu racune.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2014, 05:34:50 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14789 poslato: Mart 05, 2014, 06:17:00 posle podne »
Nije bas , da nijedan nije kaznjen , kod mene u GM , pandur za 50e , prihvatio da preveze auto bez tablica (stranac) do Cacka , medjutim on je stavio tablice sa svog auta i kad su ga na magistrali startovale kolege , pozvao se na polozaj da je policajac i da ga puste , medjutim , saobracajna ga je privela i suspendovan je sa polozaja.

Nadje se odredjen mali procenat postenih ljudi koji obavljaju svoj posao kako treba. Mada kad sam video sta pojedini clanovi pisu da treba ovako parkirati prekrstio sam se.


Van mreže Mare Wolf

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 464
  • Age: 34
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +26/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14790 poslato: Mart 05, 2014, 06:32:37 posle podne »
Sto kaze Cvarkov "U titovo vreme im nisu sudili vec su odma trazili najblizi zid da ih streljaju"
(ne)Kultura je problem.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin can openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed-interest mortgage repayments....

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13075
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14791 poslato: Mart 05, 2014, 07:31:38 posle podne »
Za nevezivanje pojasa kod policajaca inace postoji izgovor, koji i nije zanemarljiv, moze se desiti da se zaglavi za pojas-futrolu od pistolja, toki-voki itd. prilikom skidanja, pa policajac ne moze ishitreno da reaguje u slucaju opasnosti/nuzde. Po zakonu, naravno, treba da vezuju pojas, ali bih ovo eventualno razumeo kao izuzetak.
Za sve ostalo se slazem da nema izgovora i sramotno je koliko se neki policajci bahato ponasaju - voze pijani itd. Ovo znam iz licnog iskustva.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14792 poslato: Mart 05, 2014, 07:32:16 posle podne »
Kruska totalno je bezveze rezonovanje. Nije na tebi da razmisljas kako se parkiras na javnim povrsinama vec da postujes propise jer u suprotnom nastaje anarhija.
Evo ti konkretan primer. Ispred moje kuce dodju klinke kolima na aerobik i parkiraju se kako koja hoce. U medjuvremenu se napuni parking i tamo gde si mogao da se parkiras vise ne mozes jer su se one parkirale kao na svojoj livadi. Vozilom od metar ipo zauzmu 3 parking mesta. Ne zive same na ovoj planeti da se ovako ponasa. Meni je neverovatno da ovo nije logicno svima.

Acca : Ja koliko znam jedino kad su pod rotacijom ne moraju da se pridrzavaju propisa.
Ne znas dobro. Druga stvar je sto to cesto rade kad su pod rotacijom, pa ljudi misle da smeju.

@Aco ti si policajac, reci mi da li se vezes pojasom kad se vozis na poslu? Da li postujes sve propise u saobracaju?
Pitam ovo jer ja nijednom nisam video policajce da su vezani ili da postuju ogranicenje, a o parkiranju da ni ne govorim. Stvar je veoma prosta. Nas narod, a takva je i policija koja je iz naroda GENERALNO nema nikakvu kulturu, kako u saobracaju, tako i opstu. Sve ostalo se svodi na zakon koji mora da primora nekulturne ljude redu, ali taj zakon opet sprovodi policija koja prva to ne postuje, a ni njih niko ne kaznjava. Prost primer ti je da NIJEDAN policajac ne postuje pravila, a da NIJEDAN nikad nije kaznjen. Naravano da se zato ponasaju tako kako hoce jer znaju da nikome ne moraju da polazu racune.
Ja sam skoro poceo da radim i pre nego sto sam poceo da radim sam vezivao pojas kao i sad i postujem pravila saobracaja od kada sam poceo da vozim. Pojas vezujem iz razloga moje bezbednosti a i zato sto sam   sa prethodnim autom imao udes- udario me kombi i nabio ispod parkiranog slepera- srecom bila samo materijalna steta ali  taj pojas me je sacuvao, da nije bilo njega od siline udara razbio bi glavu, direktno bi glavom u soferku.

  champ1

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14793 poslato: Mart 05, 2014, 08:56:39 posle podne »
Ok Aco to je korektno, ali reci mi koliko to tvojih kolega praktikuje i koliko postuju ZOBS? Jer ja stvarno, ali stvarno NIJEDNOG nisam video vezanog, a kunem ti se da ako vozim 5km iza policijskih kola napravice bar jedan prekrsaj. Dokaz ti je sto kad u saobracaju pogledas videces 99% ljudi vezano, a pogledas bilo koji policijski auto i bice 0% vezanih u njemu. To samo pokazuje ko se kaznjava, a ko ne.

Bocanac to o cemu ti pricas je kriminal, a ne nepostivanje ZOBSa

Madisone, pusti me tih izgovora ne moze hitro da deluje. Jedino gde oni hitno deluju je kad istrcavaju u kafanu. Juce u Glavnoj u Zemunu kola po ivicnjaku ne moze da se hoda od njih, a 5m dalje 2 pandura gledaju izloge, siste im testisi za bilo sta oko njih. Isto izgovor je bio za zatanjena stakla da ne mogu da vide ko vozi sa zatamnjenim staklima. Pa ko regulise saobracaj gledanjem kroz soferku? Sta ako stavim kapu ili naocare za sunce? Budalastine.
Sto onda ne naprave kao u americkim vozilima oruzje na dohvat ruke koje moze brzo da se koristi, a ne za pojasom? Uvek moze za bilo sta da se kaze `ne mozemo hitno da delujemo` pa imamo svoja pravila. Ne ide to tako. Zakon ako ne propisuje posebne potrebe onda ih nema, a ako imaju posebne potrebe onda ih moraju sprovesti kroz adekvatnu opremu i obuku.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Darko80

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2289
  • Age: 43
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +117/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A3 LZ9Y
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14794 poslato: Mart 05, 2014, 09:04:28 posle podne »
Wele, a da, iz prakticnih razloga, promenis nick u Stanislav?

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14795 poslato: Mart 05, 2014, 09:14:47 posle podne »
 lollol lollol

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14796 poslato: Mart 05, 2014, 09:22:23 posle podne »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14797 poslato: Mart 06, 2014, 12:24:43 pre podne »

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14798 poslato: Mart 06, 2014, 08:44:16 posle podne »
ima li neko od nasih nalog na limundu da mi kupi nesto? prednost bg

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #14799 poslato: Mart 06, 2014, 08:53:32 posle podne »
lock