Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2706004 puta)

0 Članovi i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5560 poslato: Jul 05, 2012, 06:43:03 posle podne »
i ja bi otreso 2-3  lollol


ko te ne pusta  blink
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5561 poslato: Jul 05, 2012, 06:47:00 posle podne »
u sremskoj kamenici sam na obuku za policiju,kao vojska,zatvoreni smo ovde u sumi,nemamo kontakt sa spoljnim svetom,jedino vikendom  bicedobro
  champ1

Van mreže lubarda

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1168
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2 1.6d ; Volvo V90 3.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5562 poslato: Jul 05, 2012, 06:50:33 posle podne »
Strbac, da ti nisam vec ranije dao plus, sad bi ti ga dao za iskrenost:)
« Poslednja izmena: Jul 05, 2012, 06:55:49 posle podne od strane lubarda »

Van mreže Strbac

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2306
  • Age: 20
  • Lokacija: Beograd-Dorcol-Cukarica
  • Karma: +136/-118
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5563 poslato: Jul 05, 2012, 06:52:16 posle podne »
Bravo Lubarda, mislim za plus. tapsac. Kad budem prestao da citam tvoje postove dobices +.
"Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoj nivo, a onda pobediti na iskustvo"

Van mreže lubarda

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1168
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2 1.6d ; Volvo V90 3.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5564 poslato: Jul 05, 2012, 06:54:55 posle podne »
Nisu valjda tako grozni?:)

Van mreže ilija

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2129
  • Age: 31
  • Lokacija: Hamilton, Ontario
  • Karma: +17/-13
  • Pol: Muškarac
  • DAS AUTO
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5565 poslato: Jul 05, 2012, 08:11:41 posle podne »
lollol lollol
nedao bog da imas 16v. isao bi oko 290

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5566 poslato: Jul 05, 2012, 10:11:41 posle podne »
ilija ne ides u afriku  ;)

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5567 poslato: Jul 05, 2012, 10:52:40 posle podne »
gori dan ne pamtim kad sam imao. verovatno ce biti poduzi post, pa koga mrzi nek preskoci.

trebao sam danas da idem za sloveniju, sutra nazad... krenem sa zenom oko pola 11. stanemo na pumpu malo pre granice, natankam gorivo, popijem kafu itd...
nisam presao ni kilometar-dva, kad mi se upali lampica za temperaturu, kazaljka zakucala u kraj skale. gasi auto odma,  sva 4 i u stranu... i tu pocinje sex
otvorim haubu.. nesto "klokoce" i to glasno.. bem mu misha, nisam nikad cuo da auto klokoce... strateski se maknem u stranu, do pola iza haube i zagledam sta moze da bude..
pogledam ispod kola.. nista ne curi.. vratim se , upalim.. opet visoka temperatura.. zovnem glavnog da pitam za savet.
otvori cep i dospi vode... ali ima vec preko max.. ma dospi .. nek malo ohladi da se ne isprzis. ok sacekam par minuta, krenem da okrecem polako, kad krene odnekle da izlazi tecnost.. sa strane negde a ne preliva odozgo..
opet na telefon.. negde curi, da nije pukla posuda... jel sa desne strane gde pise XYZ .. jeste.. to je ventil za pritisak, samo lagano...
ok idemo dalje.. kako sam otvorio, pobeze tecnost ispod minimuma.. ooopa to je... taman se obradovah da cu nasuti vode i nastaviti putesestvije.. kad ne lezi vraze.. upalim auto, odma krene da nabija temperaturu.
primetim u trenutku genijalnosti da mi ne radi ventilator.. opet na telefon..
jel treba da radi ventilator.. treba kad predje pola, mozda mu par minuta treba... ok krenem napred lagano, rekoh ima jos jedna-dve pumpe blizu.. taman par minuta da ne stojim kraj puta...
nisam presao ni kilometar-dva opet.. kad isto.. dignem haubu.. ma ne jebe 2% .. gledam ja ventilator, gleda on mene.. na telefon
ja dok sacekam par minuta da upali ventilator, prokuvace skroz.. a opet ce prokuvati ako ne upali ventilator... kaze glavni upali grejanje na max... upalim.. jel sad dize.. vidi stvarno stoji na pola zabijeno ne mrda.. ok javljam se dok stanem na pumpu... ok vozi na vrh gasa petom.. 80-90km/h ..
zaboravi na trenutak glavni da je meni na vrh gasa petom 50km/h .. no dokotrljah se do pumpe.. pumpa 5000 kvadrata, nigde hlada nema.. ok hauba u vis i zenu poslao unutra da se ladi. opet na telefon
na pumpi sam, radi ovako, al pocrkacemo.. ok otvori osigurace.. nadji koji je XZY i izvadi ga.. jel pregoreo.. nije.. ok sa desne strane hladnjaka ima dzek, prodrmaj da nije spao.. nije.. ok ima centralni .. ma jok ni da cuje... otisao termostat(?) .. 250din, al mora majstor da zameni... pih.. aj cucemo se..
rezignirano odem i ja unutra da odmorim 2 minuta i popijem ladan nes. pita me konobar jesi popravio.. haha... objasnim ukratko.. kaze mozes direktno da spojis da radi stalno.. opet na telefon... moze li da se prespoji da radi stalno.. moze, al ti ne cackaj mecku.. a ako imam nekog da to uradi.. moze... supeeer
dignem ja haubu.. ovaj ne moze da dobije brata koji je mehanicar.. gledamo mi ventilator, gleda on nas... nista od tog posla.. kupim 3l vode zlu ne trebalo
konsultacija sa dragom.. nadesno krug i nazad za bgd.
20km u 14h sa grejanjem na maksimumu.. pakao nad paklom.. kako smo prolazili pored pumpe neke , vidim u produzetku pise mehanicar... hocu-necu.. drk kocnicu gde je izlaz sa pumpe i u kontra smeru do coveka.
probudih ja lika...cao cao, objasnim ja njemu da treba samo da poveze ventilator da se makar ne skuvamo ko sarmice. stvarno covek napravi caskom kabal sa ljudskim krajevima, izlovano sve.. proveri dal se greje zica.. ne treba nista, casti nesto ako hoces. rekoh to je ljudina, dadoh mu crvenu od srece i produzim put..
srafnuo muziku, ugasio grejanje, spusteni prozori..milina... kad opet krece skala da mi skace.. BLARGHHH... sta koje picke materine vise itd itd... na telefon..
namestio sam ventilator na jace da duva, opet dize temperaturu... pipni gornje crevo.. jel vruce.. pipni donje.. aha.. verovatno dihtung.. vozi sa grejanjem jebiga.
50-60km/h ... kako naleti kamion bezim u zaustavnu da ne napravim karambol.. brdo indijanaca obilazi na par metara.. psujem sve redom.. draga se poliva vodom, ja sizim.. pravimo plan sta da radimo kad se vratimo koj moj.
20-30km tako.. vidim zence krenulo da koluta ocima.. munem je u rebra.. alo reci nesto.. mhm.. pa reci nesto.. ne prica mi se.. ma jebes pricu da vidim da si ziva ludo.. oboje se kuvamo, na njenoj strani je sunce bas..
rekoh aj bezi nazad pruzi se, bice ti lakse... 5-6km tako.. sad je nit vidim nit cujem.. alo progovori.. nesto promumla al neodredjeno.. a da mu jebem mater
prva pumpa.. krk stoj.. ajde napolje u hlad.. kupanje vodom.. udjem unutra pitam broj AMSS.. lik me gleda belo i kaze ne znam.. kako bre ne znas rodjak.. pa ne znam.. ok okrenem 988.. rekoh daj papir i olovku.. nemam... ispizdim i okrenem do kola. odem na net i lepo pise. "nov broj amss je 1987 , stari 987 je u funkciji do 30.12.2012" .. okrenem samo 1987 kaze nepostojeci broj.. okrenem 987.. izbaci me.. okrenem 011987 kad zazvoni konacno.
cao druze treba mi slepovanje... gde si.. objasnim ja lepo coveku.. ok zvacu za par minuta da kazem koje vozilo itd.. draga se malo odslogirala. zovne me lik.. kaze sad ce da te zove covek iz slep sluzbe.. oko 30-45 min mu treba.
stvarno par minuta kasnije zazvoni telefon.. gde si.. tu sam.. ma gde si.. aaa .. krenem da objasnjavam.. ok tu sam za 30 min plafon.
dodje covek 29 min kasnije... ja u komu.. slep kamion.. velikim slovima munze konza pozadi.. izbuseno "pit stop" sa strane na gredama nekim. cao cao, takva je i takva situacija.. kolko para orijentaciono (~70e 40km)..moze evrici.. itd.. sve se odgovorimo.. u kamionce i krecemo.
saznah usput da zna glavnog posredno.. ispricasmo se fino.. da nas izbaci kod intera, odemo kolima do buske da draga uzme autobusku kartu za 21h, pa nju kod tazbine a ja produzim do glavnog...
izbaci nas lik.. on nema sitno 50e, ja slabo dinara.. jedva se skrpih za to.. castih ga 50 dinara, ispalo je jeftinije nego sto je preracunao otpirlike.. uzmemo kartu, dam joj evra sto sam imao i ja ka glavnom. vec je 19h
sacekao me 1:20 min da se pojavim.. ostavih auto i busom ka gajbi.. u svoj svojoj racunici skapirah da sam dekitntiran a banke nigde, pa uzajmih od finog gdina pare da se ne svercujem.. jos mi samo to fali.
sad vec rasterecen stigoh do zgrade.. kurir je doneo sta je trebao u kafic, uzmem delove, odem do banke da dignem pare.. od jutra sam pojeo pola perece od muke.. uzmem hot dog da smazem kad dodjem kuci..
pune ruke stvari..ja pred vrata.. cvrc mrc.. nema kljuca.. brljaj, kopaj po torbi.. ma nema pa nema.. setih se da sam bacakao torbu napred nazad po sedistima 100 puta, ispadao mi je novcanik 10x bar. ajaoj boze upucaj me sad.
opet na telefon.. gde si da dodjem po kljuc od kola, pa do zemuna po kljuc od gajbi, pa nazad da ti vratim kljuc.. rece glavni ja cu do kola, pa da ti donesem.. za jedno sat vremena... ok fala lepo..
sednem i razmisljam.. a sta ako nije u kolima.. 20h je... zena ima kljuc, ide uskoro na bus, nema je do sutra.. tast ima rezervni, na letu je do ponoci bar.. bolje da zovnem dragu..
kljuc.. a ... sta.. eee evo ga kod mene.. ja videla na podu kola pa uzela.. MRMPHGDFDE ... gde si sad.. evo u taksiju idem ka buskoj.. ok cekaj me , dolecem po kljuc...
opet na telefon.. gde si .. evo idem ka kolima.. ne moras, nasla je zena kljuc, izvini jbg... ok cujemo se sutra..
iscimam komsiju da me baci do buske.. bogami alfe su jako udobne lollol a i fino zalama.. pade mi kamen sa srca kad sam scepao kljuc..pravac kafic da castim komsiju pivo.. ja na tusiranje i krevet.. medjutim ne spava mi se pa rekoh ovde da kukam malo
srecom klinac nije bio sa nama.. tacno bi auto u jarak i benzinom sprzio.. a onda sjurio prvo vozilo ka beogradu, milom ili silom.
za ljude koji su novi nek stoji ovde da se zna koliko je nino prvo covek.. pa onda i majstor.. da moze meni, koji ne razlikujem alternator od kompresora i 100km sam od njega, objasni sta da radim da se dovucem citav kuci, i da nabode tacno sta se dogaca sa malo sturih informacija koje mogu da mu dam.

eto tolko drugari. ko je izdrzao sve ima automatski plus od mene.

« Poslednja izmena: Jul 05, 2012, 10:58:55 posle podne od strane Guarana »
lollol

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5568 poslato: Jul 05, 2012, 11:09:25 posle podne »
Auuuu brate mili bas  baksuz   boodala.Ma sredice ti Gedora to ne brini,nego sto si se iscimao strasno....I ja sam skapirao da je do jaja lik iako sam ga video na sat-dva,svakome hoce da pomogne,cak mi je jednom i br dao da ga smaram za Corrado  lollol,al te najcrnje iznapusava kad odvalis neku glupost  lollol.
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5569 poslato: Jul 05, 2012, 11:09:58 posle podne »
Svaka čast, ja bi ga zapalio već na benzinskoj od 5000 kvadrata. Rešiće se golfonja, pa ima da mu vratiš to što te izlevatio. biggrin Primi moje iskreno saučešće za sve svagina ne pare.

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5570 poslato: Jul 05, 2012, 11:11:47 posle podne »
kolko je tebi bilo dobro brate... I sta na kraju, termostat?

Reci mi samo kako 250 din termostat? Meni je prosle godine otisla plastika koja drzi termostat i kostalo me 2500 deo + ruke.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5571 poslato: Jul 05, 2012, 11:17:33 posle podne »
termo-nesto.. zato stavih (?) pored... na kraju verovatno dihtung glave, morace da se otvara i svasta cacka.. da ne lupam sad, javnuce vec nino kad stigne.
iskreno sam ocekivao poplavu kad otvorim vrata od stana... lollol
lollol

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5572 poslato: Jul 05, 2012, 11:21:42 posle podne »
bas ti se nije dalo,jbg

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5573 poslato: Jul 05, 2012, 11:29:13 posle podne »
E bas si najebao. . .
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Dino

  • Uprava Kluba
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1818
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +27/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5574 poslato: Jul 05, 2012, 11:33:18 posle podne »
Au. Sve prodje, ali dok ne prodje i traje...frka! Resice se..

Van mreže ilija

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2129
  • Age: 31
  • Lokacija: Hamilton, Ontario
  • Karma: +17/-13
  • Pol: Muškarac
  • DAS AUTO
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5575 poslato: Jul 05, 2012, 11:48:41 posle podne »
@gedora otkud ja sad ne idem lollol
@Guarana uhvatio te je baksuz al jbg nisi jedini ;)
nedao bog da imas 16v. isao bi oko 290

Van mreže Aco84

  • VW Početnik
  • Poruke: 141
  • Age: 39
  • Lokacija: Bg
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Jetta 1.6 TNG
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5576 poslato: Jul 06, 2012, 12:16:43 pre podne »
E jbg Guarana, desava se sta ces!! Bitno da ste zivi i zdravi a ovog bez znaka ces da sredis  ;)

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5577 poslato: Jul 06, 2012, 12:21:50 pre podne »
A mislim da nema nista gore nego kad ti je devojka ili zena u autu a krece auto da zeza i na kraju stane.

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5578 poslato: Jul 06, 2012, 12:23:16 pre podne »
ima li sta gore nego ovako neko sranje kad se desi (ne racunam kad moram kod zubara :D )

Van mreže @aca@

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 547
  • Age: 49
  • Lokacija: bgd
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk4, pasat b5 1,9tdi
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #5579 poslato: Jul 06, 2012, 12:26:09 pre podne »
 ima kako nema kad zena pocne da ti zvoca  lollol
al si te srece da imas normalnu zenu  lollol
govorim tiho i nosim psa sa sobom