Autor Tema: Golf 4 1.4 problem plin  (Pročitano 2132 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milossm

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Golf 4 1.4 problem plin
« poslato: Novembar 24, 2014, 01:38:39 posle podne »
Veliki pozdrav svima pre svega,jer sam nov clan foruma....Imam sledeci problem sa golfom 1.4 a to je ugradjen je plin obican vakumski u njega  ubusen u samu klapnu gasa i auto je radio par dana normalno bez trzanja i gubitka snage i onda mi je jedan dan grunuo i izbio mi gornji poklopac vazdusnog filtera...i posle toga nastaju problemi i da napomenem da je usis vazduha redukovan na odprilike 2/3 jer nije mogao da se nasteluje na pun kapacitet vazduha...i sad posle toga u medjuvremenu je uradjena generalna motora jer je jeo ulje motor sve full stavljeno i uradjeno medjutim sad auto nema snagu ni priblizno kao sto je imao ni na benzinu a pogotovo na plinu na kojem i dalje puca(probano je sa vise  nacina paljenja tj stepena i sad je ostavljeno na malo ranijem paljenu ali opet nije puna snaga motora)...e sad kad je to sve odradjeno i nekako ga nastelujemo na plin i ja odem i napravim nekih 30-40km i auto ide solidno na plin i ugasim upalim i on sve ok i onda posle sat vremena da upalim on puce u usisu i razbi mi usisnu granu a puco je i ranije jako a sad je bas nako "momacki " je grunuo...da napomenem da sam probao i druge kablove i da su moji dobri i svecice sam probao a kod mene su trokrake inace...sad kontam da mi ne mesa goriva ili pusta plin u usisnu granu ili tako nesto...i isto da kazem da je pumpa benzinska namestena na jedan prekidac da se ugasi kad se auto vozi na plin.da li neko ima neka iskustva slicna?




Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 4 1.4 problem plin
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2014, 01:52:21 posle podne »
pa ako je odradjena full generalna auto bi trebao da bude ko da ima nov motor sto bi se reklo, ali ako posle generalne neradi ni na benzinu kako treba mozda nije nesto uradjeno dobro prilikom generalne, a i vidim iz teksta da ti je ugradjen neki plin u garazi nekoj a ne servisu koji zna sta radi, prvo ti proveri jel sve vraceno od delova kako treba pa ako je to sve ok onda ga namesti da radi dobro na benzin i tek onda se baziraj na problem sa plinom, dzaba stelovanje plina ako sa motorom nije sve kako bog zapoveda, a sacekaj jos misljenja sa foruma, pozz

Послато са Telenor_Smart_HD користећи Тапаток 2


Van mreže milossm

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Golf 4 1.4 problem plin
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2014, 01:56:38 posle podne »
Sad je na benzinu da kazem dobro pali,radi lepo ide...nije bas kao sto je bilo ali majstor kaze "nek legne malo"...znaci nema detonacija na benzinu ali me plin zeza!e sad ne znam to paljenje dal je opet dobro namesteno,jel zna neko kako je idealno da se namesti dole na radilici na kojoj crti da stoji onaj zarez?
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2014, 02:02:50 posle podne od strane milossm »

Van mreže zex84

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 430
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +13/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf IV
Odg: Golf 4 1.4 problem plin
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2014, 05:12:42 posle podne »
hajde molim te slikaj motorni prostor i taj plin na automobilu. zeleo bih da vidim to remek delo

Van mreže cicero

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3002
  • Lokacija: munze
  • Karma: +75/-55
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BLACK RR_LINE
Odg: Golf 4 1.4 problem plin
« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2014, 06:28:50 posle podne »
stavio si obican plin na mk4
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2014, 06:39:43 posle podne od strane cicero »
NEMCI KAD NAPRAVE AUTO I RAT NAPRAVE DA BUDE SVETSKI