Autor Tema: Instalacija sa trojke na četvorku?  (Pročitano 716 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ibiza gti

  • VW Početnik
  • Poruke: 19
  • Age: 29
  • Lokacija: Pančevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • BB tuning styling club Pančevo
  • Auto: SEAT IBIZA 1.9 TDI '01
Instalacija sa trojke na četvorku?
« poslato: Avgust 25, 2013, 08:20:23 posle podne »
Pozdrav,
zanima me da li moze instalacija od golfa tri na golfa četiri (ja hoću sa ibize 6k 97god na ibizu 6k2 2001god) 1.9tdi 66kw oba.. moj je AGR ili AHL (ne znam koji ali neki od ta dva sigurno) a donator je 1Z ili AHU.. moj auto je goreo pod haubom i treba mi sve ispod sem motora i menjaca pa bi prepakovao to.. moje zapazanje: filter vazduha je kod mene bio sa desne strane dok je kod ovog sa leve a posude sa desne strane su kod mene bile levo, usisna grana je okrenuta na drugi stranu zbog toga i slicno izgleda, boš pumpa identicna kao i servo i abs, filter goriva je bio kod boce za antifriz a na 6k je dole kod tocka ali ja imam rupe za nosace da i meni bude dole.. sve u svemu jako slicno ali totalno isprevrtano u odnosu na moj ali  bih sve prebacio jer nemam nista sem golog motora i menjaca.. e da, komp mu je drugaciji kao i dzekovi ali bi i to stavio od njega.. veliki i mali hladnjaci isti.. ja sam imao i osigurace na akumulatoru a ovaj 6k nema to.. e sad ko se razume neka mi kaze sta da radim  :) imajte na umu i to da sam nasao sve za 100evra to za prebacivanje a ima mnogo delova jer je meni ostalo bukvalno blok sa glavom i menjac   wacko