Autor Tema: Jedan, ne tako los.. predlog  (Pročitano 2602 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Jedan, ne tako los.. predlog
« poslato: Jun 13, 2012, 08:27:59 posle podne »
Pretrazio sam ovih 6 stranica ovde, koliko sam video niko nije pisao o ovom predlogu... mozda i jeste, mozda mi promakla neka poruka bas o ovome sto cu sad da napisem.. u tom slucaju se izvinjavam.

Evo ovako, malopre sam bas gledao neku temu, tema je sticky i lock je..
korisna tema, pa sam pomislio da moze da se uvede nekakav ovakav sistem slican kao na ovom forumu sa slike, evo te slike da vam bude jasnije kakav predlog predlazem..


da se uvede ovako nesto, jednostavno kada neko postavi neki koristan post.. da mozemo da mu se zahvalimo na tom postu sto je napisao.. u ovom slucaju (na slici) nacin da se zavalis clanu je ovaj zeleni palac 
Zelena strelica na slici gore: koja ide do profila clana i tu je ubaceno koliko je puta pohvaljen (otkad su ubacili ovaj predlog koji ja sada ovde predlazem)
Pohvaljen: 715 puta u 317 postova

Crvena strelica na slici gore: koja ide isto do profila clana i pokazuje nam koliko puta je clan zahvalio nekome na korisnom postu..
Zahvalio: 129

i u donjem levom cosku na slici gore.. se nalaze nick-ovi clanova koji su se zahvalili na postu.. a vidite iznad njih.. ista situacija, njih nisam zaokruzio.. isto clanovi koji su se zahvalili na prethodnom postu... i tu njihovi nick-ovi.. znaci da mozemo svakom postu da se zahvlaimo.. ne samo jednom u temi prvom postu, nego svakom postu u toj temi.. ako tako zelimo.

ovo je nesto slicno kao karma ovde.. samo sto na karmi mozes da das samo jednom + ili - jednom u godinu dana.. ili koliko vec.. i na karmi imaju i - a ovde nema negativnih "ocena" samo pozitivne, eto to je to, nadam se da ste razumeli..
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Jedan, ne tako los.. predlog
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2012, 09:31:29 posle podne »
Nije losa ideja, mada u tom slucaju se ljudi vise zahvaljuju na tome sto je covek okacio za download.
Pa se na osnovu toga vidi da li je od poverenja, i da li vredi skidati sa njegovih linkova da ne bi dosli u situaciju da bezveze skidaju jer ne radi aplikacija, igrica ili sta vec.
A u slucaju samo postova moze da ima i kontra efekat npr samo da zamara itd, npr ako neko nije pohvaljen ni jedanput a na necije pitanje (problem) napise nesto sto bi zaista pomoglo, da li ces mu na osnovu pohvala koje nema verovati ili ces "iskulirati" njegov post i pitati ponovo.

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Jedan, ne tako los.. predlog
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2012, 10:46:57 posle podne »
Axa, razumem.. meni dosla ova ideja kad sam video sticky-lock jednu korisnu temu ovde... pa sam osetio neku potrebu da se zahvalim coveku na tome..
a ovo poslednje sto si spomenuo.. pa i ja delim to misljenje, verovatno bi tako neki gledali.. i verovatno tako neki i sad gledaju.. samo na karmi ko ima koliko + i -
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Jedan, ne tako los.. predlog
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2012, 12:01:45 pre podne »
Nije losa ideja al shto kaze boban moze biti kontraproduktivno ;)

tako da moze lock