Autor Tema: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje  (Pročitano 12350 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #40 poslato: Decembar 26, 2011, 12:01:15 pre podne »
naravno da nije.

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #41 poslato: Decembar 26, 2011, 12:01:27 pre podne »
a Devil sto ne mogu tebi minus da dam

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #42 poslato: Decembar 26, 2011, 12:02:12 pre podne »
verovatno si mi vec dao pa zato, ne moze 10x

Mihajlo Stankovic

  • Gost
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #43 poslato: Decembar 26, 2011, 12:02:35 pre podne »
i ja sam nekada imao neku maniju za postovima od 500 do 1000 i to mi je nekada mnogo značilo, a sada mi je svejedno i mislim da to nema nikakve veze ko koliko zna već da se post sastoji u kvalitetnom odgovoru u zavisnosti od teme. ;)

Van mreže GT267

  • BBS Fanatic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 36
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Karma: +166/-42
  • Pol: Muškarac
  • Danke Herr Benz
  • Auto: Mk3 GT 74 kw, MB W201E 9O kw
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #44 poslato: Decembar 26, 2011, 12:03:43 pre podne »
Pirke, imas za ovu temu od mene +. Mada se i ja malo osecam prozvanim.... misli1

Jbg, osjecam se i ja prozvanim, svi se osjecamo prozvanim, jer svako od nas je barem jednom spavovao, sto sbog dosade, sto zbog broja postova ili neceg treceg. . . Ali jesam za to da se svi mi ako treba opomenemo od strane nadleznih da bi i sami posle znali gdje je granica u tome. . . Nista mi grdje nema nego kad vidim da se neko ubio od pisanja bilo cega i sledeci post je samo ovaj smajli sto vristi od smijeha, ovaj sto aplaudira ili ovaj sto se mlati cekicem po glavi. . .

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #45 poslato: Decembar 26, 2011, 12:09:17 pre podne »
niko ne govori o jednom spamovanju niti o ljudima koji su se zajebavali u temi no comment itd.. problem je u nekim drugim clanovima koji non stop spamuju teme... ono sto je darko napisao..

Citat
npr. kad neko postavi pitanje obicno se prvi javi lik koji blage veze nema i da stvar bude gora on i sam priznaje da o tom problemu ne zna nista ili nikad nije cuo za to ''ali ce se sigurno javiti neko ko je strucniji '' . cemu sluzi takav post osim da nabija sebi broj postova.   

i takvih primera slicnih ima milion... to je problem.. 
samim tim se rusi ugled i ozbiljnost kluba-foruma.. ako vec nemamo dovoljno strucnog kadra na forumu... ne moramo i mi dodatno da lupetamo i pravimo ga jos glupljim i tupljim ;) 

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #46 poslato: Decembar 26, 2011, 01:10:38 pre podne »
E, ljudi, ja sam u mom postu na prvoj strani mislio na ljude, koji su tek dosli na forum, i nekom pisu POZZ u predstavljanju, ne mislim na clanove kluba i ljude koji su duze vreme na forumu
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #47 poslato: Decembar 26, 2011, 02:42:38 pre podne »
Zadnji put smo stvaro preterali Peca, Stoske,Mashinac i ja... Dobili smo opomene, i evo smirili smo se! biggrin

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #48 poslato: Decembar 26, 2011, 03:16:25 pre podne »
fina tema.dobra je zamisao da se posalje pp ako neko pretera.ako je iole normalan,shvati ce,mada mislim da je to sa pp i do sada tako funkcionisalo.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #49 poslato: Decembar 26, 2011, 07:27:22 pre podne »
Slažem se da je tema  na mestu i imam dva predloga za moderatore i upravu kluba.
Pročešljajte lagano po temama,posebno u onom delu gde se predstavljaju automobili članova.Mislim da je tu najveći deo spamova,znamo na koje članove mislim,oni svoju temu sami spamuju.Evo,na primer,da li je bitno za nas koji čitamo i gledamo neki auto člana,kad je on kupio mobilni,kad mu se telila krava,koliko je cajgera stavio pa vratio standardni,ko ga ju udario,pa pobegao,pa da li je to neko video,oglasi u temi tipa traži se taj i taj što mi je pljunuo na auto a ja ga video dok sam šetao kera....I tako dalje.
Mislim da su svi razumeli o čemu sam pričao i da nisam želeo nikog da uvredim.Ovo je Forum a ne Facebook.
Evo i drugog predloga:možete,kad banujete ili opomenete nekoga,da to transparentno objavite.
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Mihajlo Stankovic

  • Gost
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #50 poslato: Decembar 26, 2011, 07:59:33 pre podne »
Onoliki spam u mojoj temi (mislim da je oko 30-ak postova) i niko ništa ne preduzima! postavio sam i temu i neakon postavljene teme bio je obrisan samo 1 post. Pročitao sam odgovor u temi da trebam da se dogovorim sa moderatorom koje postove da obriše ali mislim da za pojedine potove uopšte ne trebamo da se dogovaramo kao npr:
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=22027.msg315416#msg315416

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #51 poslato: Decembar 26, 2011, 12:07:14 posle podne »
Pretpostavljam da je spam obrisan? Posto ovaj link vodi ka tvom postu.

Mihajlo Stankovic

  • Gost
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #52 poslato: Decembar 26, 2011, 12:09:35 posle podne »
da milanilijin je obrisao i ovim putem želim da mu se zahvalim beer

Van mreže milanilijin

  • Super Moderator
  • Master Member
  • ****
  • Poruke: 3161
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5.5,Audi A3
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #53 poslato: Decembar 26, 2011, 12:15:43 posle podne »
Tu sam da pomognem  mahac

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #54 poslato: Decembar 26, 2011, 12:18:32 posle podne »
Slažem se da je tema  na mestu i imam dva predloga za moderatore i upravu kluba.
Pročešljajte lagano po temama,posebno u onom delu gde se predstavljaju automobili članova.Mislim da je tu najveći deo spamova,znamo na koje članove mislim,oni svoju temu sami spamuju.Evo,na primer,da li je bitno za nas koji čitamo i gledamo neki auto člana,kad je on kupio mobilni,kad mu se telila krava,koliko je cajgera stavio pa vratio standardni,ko ga ju udario,pa pobegao,pa da li je to neko video,oglasi u temi tipa traži se taj i taj što mi je pljunuo na auto a ja ga video dok sam šetao kera....I tako dalje.
Mislim da su svi razumeli o čemu sam pričao i da nisam želeo nikog da uvredim.Ovo je Forum a ne Facebook.
Evo i drugog predloga:možete,kad banujete ili opomenete nekoga,da to transparentno objavite.

mene zanima, pogotovo ko vozi trojku kakve je ko cajgere stavio pa sta nije valjalo pa vratio stare. pa me i zanima ako ga je neko udario pa pobjegao kako je rijesio to jer sam imao takvu situaciju  pa hocu i ja uskoro da resavam.

ja ne znam sta je sa ljudima na ovom i mnogim drugim forumima kad nekom nesta treba onda moze i referat pisati od 5 stranica a kad nekog drugog zanima onda... KOME SE NE SVIDJA STA NEKO PISE  nek fino preskoci temu i cita neke novine isl. ja iskreno volim da vidim svaku sitnicu sto neko radi na autu, da procitam svaki problem koji nekog zadesi ma sve sto se tice auta.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #55 poslato: Decembar 26, 2011, 12:43:52 posle podne »
Odlicna tema, da ne ponavljam primere, uglavnom se slazem sa vecinom clanova foruma koji su pisali  ovde.Za kratko vreme koliko sam na forumu, spamovao sam naravno i ja, uglavnom iz zajebancije par puta.Vecinu stvari koje su me zanimale pojedine clanove kontaktirao sam putem pp (Ebay, onog momka iz Zaklopace sto radi felne,svrleta za savet,pekara za objasnjenje).A najvise volim kad utrcim u predstavljanje a jos nije udaren katanac ! clap bonk mahac
Земунчанин

wagenman

  • Gost
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #56 poslato: Decembar 26, 2011, 12:58:45 posle podne »
        Meni je o.k. kada se u temama automobili clanova malo ode u off. Ima dosta ljudi koji se i licno poznaju i kada 3-4 takva udju u pricu ne mogu preko pp da je zavrse, a chat ne postoji.
        Muka su teme gde neko ima konkretan problem ili mu je potreban savet! Onda krece bujica postova poput "cuo sam, rekli mi, moj komsija je...  " i.t.d. Jos gore je sto ima skakaca na proverene informacije.
        Maksimalno se trudim da ne dajem ne proverene informacije i ne petljam se u ono o cemu nemam pojma. U X situacija kada sam pokusao nekome da pomognem u necemu sto sam osetio na svojoj kozi nasao se neko "iskusniji" i izlupetao se kojekakvih gluposti. Nastavljanje sa indijancima mi odavno vise ne pada na pamet ali mi je zao ljudi koji su trazili pomoc jer posle trazenog saveta ostaju zbunjeni jos vise nego pre.

    Pirke, od mene imas pice za ovu temu!

Van mreže Modus

  • Black shadow
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10259
  • Age: 44
  • Lokacija: Ljubljana-Prijedor (BiH-RS)
  • Karma: +214/-47
  • Pol: Muškarac
  • TDI Tako Dobar Izbor
    • VW-Club
  • Auto: Volkswagen Touran
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #57 poslato: Decembar 26, 2011, 03:55:57 posle podne »
Onoliki spam u mojoj temi (mislim da je oko 30-ak postova) i niko ništa ne preduzima! postavio sam i temu i neakon postavljene teme bio je obrisan samo 1 post. Pročitao sam odgovor u temi da trebam da se dogovorim sa moderatorom koje postove da obriše ali mislim da za pojedine potove uopšte ne trebamo da se dogovaramo kao npr:
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=22027.msg315416#msg315416
Jedan dan sam ti samo ja obrisao preko 20 postova u tvojoj temi,ali koliko vidim i znam najviše se offuje u tvoj temi,malo manje sami offujte i držite se reda i onda neće biti toliko spama.
Svaki dan se sobe pregledavaju i briše off,ali na žalost ne stignemo da sve obrišemo jer nismo po cele dane na forumu kao neki,ali sa zakašnjem obrišemo skoro sav spam.
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2011, 04:06:25 posle podne od strane Modus »

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #58 poslato: Decembar 26, 2011, 04:43:47 posle podne »
Ja sam zigosani, overeni, hronicni, ortodoxni i ne izlecivi spamer.
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Obeleziti spamere - uzeti u razmatranje
« Odgovor #59 poslato: Decembar 26, 2011, 05:10:42 posle podne »
dobices minus zbog toga  biggrin