Autor Tema: mali predlog  (Pročitano 2069 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže darko79

  • VW Početnik
  • Poruke: 27
  • Lokacija: kraljevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf1 1.3
mali predlog
« poslato: Novembar 28, 2011, 09:10:01 posle podne »
Zeleo bih prvo da pohvalim administratore sajta za trud koji ulazu ovde,moze mnogo toga da se vidi i nauci.
A ja bi samo hteo da dodam da na mestu URADI SAM postoji podela na modele automobila. Pa da bude URADI SAM> pa podela na > g1. g2. g3. corado. pasat. itd.. mislim da znate nasta mislim ..pozdrav  beer

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: mali predlog
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2011, 09:33:13 posle podne »
to je vec delimicno naglaseno ,ali i dalje postoji nesto univerzalno koje moze da se primeni i na vise modela istovremeno

a ovo je pravilnik za uradi sam
1. Ako sami radite "uradi sam" temu, uradite to sa sto vise detalja (ukljucujuci i cene delova, sta je potrebno od alata itd. gde je to moguce) i sto slikovitije (koristeci fotke, crteze).

2. Ukoliko ste nasli interesantan URADI SAM text, na nekom drugom sajtu i zelite to da podelite sa ostalima onda to uradite ovako:

Ime teme mora da bude u ovom formatu "[MODEL AUTOMOBILA] - Ukratko objasnjenje teme" (npr. [GOLF 4] - Skidanje zadnjeg brisaca)
Prvo stavite link ka sajtu odakle ste skinuli
Sa sajta sa kojeg skidate prekopirajte sve u Microsoft Word i nazovite ga kao i temu "MODEL AUTOMOBILA - Ukratko objasnjenje" (npr. GOLF 4 - Skidanje zadnjeg brisaca)
Taj MS Word fajl posaljite Vlasti (Devil) na devilrip@hotmail.com i dodacemo link u Vasoj temi naknadno, kako bi mogao da se skine u slucaju da sajt sa koga ste prekopirali temu nestane.

Van mreže darko79

  • VW Početnik
  • Poruke: 27
  • Lokacija: kraljevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf1 1.3
Odg: mali predlog
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2011, 10:27:06 posle podne »
To je ok,ali zamisli da zelis da pogledas sve sto moze da se uradi na URADI SAM O golfu1 udjes i vidis sve sta je neko uradio iskljucivo za taj model. Ovako moras da trazis na 5.6 stranica i citas pojedinacno sta je ko uradio dok nenadjes nesto o svom modelu boodala. mislim da univerzalno pomaze delimicno,ali uvek moze bolje big_boss. A nakraju ako i nemoze dobro je i onako..pozzz hvala na odgovoru driving

Van mreže Sasa90

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 209
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd,Borča
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.3
Odg: mali predlog
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2011, 10:51:00 posle podne »
Ja se slaže sa Darkom.Ne bi bilo loše to da se uradi.Kao što u "Automobili članova" ima podeljeno na grupe

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: mali predlog
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2011, 12:34:36 pre podne »
Mislim da nema dovoljno tema da se podeli u grupe, a i jednostavno postoje teme u Uradi sam koje su uopstene i mogu da se primene na bilo koji auto, tipa - Tapaciranje neba, poliranje farova itd... Samo bi napravilo vecu guzvu. ;)

Van mreže darko79

  • VW Početnik
  • Poruke: 27
  • Lokacija: kraljevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf1 1.3
Odg: mali predlog
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2011, 10:06:29 posle podne »
mozda sam dosadan ali mislim najbolje za sajt,u pravu si medison nema dovoljno tema,ali npr nebo se neskida isto na golfu 1 kao na golfu 2,itd. da nedavim vise u pitanju su detalji..pozz