Autor Tema: Golf II - Alpinweiß -  (Pročitano 1732 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dado883

  • VW Početnik
  • Poruke: 21
  • Age: 31
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6
Golf II - Alpinweiß -
« poslato: Maj 09, 2014, 12:42:41 pre podne »
Nakon duzeg vremena resio sam opet da pokazem svoje vozilo.. Za one koji ne znaju radi se o golfu serije 2, 1.6d, 1985 godiste, koji od opreme nije posedovao nista, dok nije dosao kod mene  lollol Auto inace detaljno sredjivan, generalna motora, limarija, ofarban komplet zasticen, i jos svasta nesto, sto se naravno videlo u prosloj temi koja je izbrisana.. U zadnje vreme na autu je dosta toga uradjeno,sve po licnom ukusu, ostale su jos neke sitnice, naravno uvek ima sta da se odradi i doda nesto novo.. Uradjeno centralno/daljinsko zakljucavanje, zatamnjena stakla,ubacena recaro sedista od golfa 3, i volan takodje od golfa 3, stavljene crvene sportske opruge, jos samo fale 15 ke, ali naravno kad nalete ove sto trazim.. Raspolozen sam da cujem vasa misljenja,kritike,pohvale...  mahac









 bump
« Poslednja izmena: Maj 09, 2014, 01:15:29 pre podne od strane Dado883 »
Rekla je:"Golf ili ja" Steta bas je bila fina cura

Van mreže Ivan Gavrilko

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 254
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd, Avala
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Samo polako i pun gas :)
  • Auto: Golf 2
Odg: Golf II - Alpinweiß -
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2014, 09:19:14 pre podne »
Po meni nije los golf lepo mu stoje stopaljke, felen, sedista, zatamljena stakla i koliko ja vidim maska bez znaka :) ja bi samo montirao duboke branike i montiro bi zadnji spojler na zadnjim vratima ( gepek vrata ) i to je to ii da sinuo bi mu one dole led sijalice meni je tako auto ruzan ae da je to fabricki tako al niej tako da to je moje misljenje i naravno srecno da ga jos dugo vozis  clap  clap  clap

Van mreže Dado883

  • VW Početnik
  • Poruke: 21
  • Age: 31
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6
Odg: Golf II - Alpinweiß -
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2014, 09:35:44 pre podne »
Hvala druze.. Sve je to sad stvar ukusa. Za sada sam resio da to budu plitki branici,da se malo izdvoji od ostalih,a kasnije mozda za promenu stavim i duboke. O spojleru nisam razmisljao, dobra ideja,ali onaj fabricki samo. Diode su isto privremene, treba sve isprobati kako stoji. pozdrav  :)
Rekla je:"Golf ili ja" Steta bas je bila fina cura

Van mreže sarumon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 50
  • Lokacija: Bgd
  • Karma: +29/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II
Odg: Golf II - Alpinweiß -
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2014, 10:50:14 pre podne »
Dobar ti je Golfic momce,samo ga odrzavaj kako treba i nema frke,sto se mene tice ja bi obavezno poskidao ove diode ali to ces i ti vremenom shvatiti,stavi neki nastavak na auspuh ili promeni ceo zadnji lonac i tu gumu oko menjaca,moze neka lepa koza da se nadje i naravno neke tamnije patosnice mada sam i ja za duboke branike ali sad da ne detaljisem.Interesantna je fora sa crnim krovom i dobre su ti i ove felne samo gas i cepaj beer!!!!

Van mreže Dado883

  • VW Početnik
  • Poruke: 21
  • Age: 31
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6
Odg: Golf II - Alpinweiß -
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2014, 12:04:23 posle podne »
Hvala druzee, sto se tice odrzavanja, boju ce mu skinuti,koliko se pere.  Naravno,sve sto si nabrojao stoji na spisku za zamenu,ali sve su to sitnice,na koje nekad i zaboravim. Za duboke branike ima vremena,dok mi ovako dosadi..jer duboki odma povlace gti body kit, neke vece,sire felnice, i svasta nesto. U svakom slucaju hvala na misljenju. Pozdrav. 
Rekla je:"Golf ili ja" Steta bas je bila fina cura