Autor Tema: Oce li biti................  (Pročitano 12018 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 08, 2009, 11:20:00 pre podne »
Posto ste se malo ulenjili, evo ja sam se malo trudio....

Obrada jos nije zavrsena, treba tu dosta da se radi, ali za sad je dovoljno...


Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 08, 2009, 01:06:04 posle podne »
Odlicno samo mi se ne svidja taj branik na trojci nikako!

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 08, 2009, 01:37:48 posle podne »
Ma daj, branik je bas extra... sa trojke sam ga i skinuo... al kao sto rekoh, ima jos da se radi, tako da ce biti izmena i na braniku...

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 08, 2009, 01:41:13 posle podne »
to je bre za neku hondu a ne VW  bleh

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 08, 2009, 02:01:34 posle podne »
Pa honda je nastala od Vw-a...  lollol lollol lollol lollol lollol

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 08, 2009, 02:14:37 posle podne »
znam da je sa trojke na mojoj bivsoj trojci se nalazi sad taj branik i odvratan je nesto najgore sto su napravili......   za japanca je ok.. al ovo.. krle valjda si prerasto taj styling...  ;)

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 08, 2009, 02:20:28 posle podne »
Ma ljudi, ovo je sve PS tuning... opustite se malo i ocenite rad inace... pusti sad kakav je branik... mogu svaki dan drugi da stavljam... inace i ova origin. slika sto sam koristio je radjena u PS-u...

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 08, 2009, 02:56:51 posle podne »
Ajd kad vec hoces da ocenimo rad.. Senka ispod auta ne valja, ustvari uopste je nema. Zatim napravio si neki clean look tako da oni pragovi i prednji branik ne idu na takav auto. Boja na autu i braniku se ne slaze bas najbolje. Ima jos ali dosta je kritike od mene  biggrin Kao sto kazes jeste ps tuning ali i to sto se radi treba da ima nekog smisla. Ali sve u svemu dopadljiv je rad, da ne bude da samo kritikujem  boodala

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 08, 2009, 03:14:50 posle podne »
Odlicno... Vidis, na senku uopste nisam obratio paznju... to se mora popraviti... sto se tice boje... hm... lollol lollol ako mi verujes, posto sam amater u PS-u, svaki deo auta, tacnije, branik, pa maska, lajsna ispod maske, hauba, prag, jedna vrata, druga vrata, retrovizor, zadnji deo auta... sve sam farbao pojedinacno, tj, promenio boju... tako da, ispalo je skroz dobro kako je moglo da bude... sto se tice pravca u kom idem, za sad se vezbam, pa kad naucim, mogu da radim nesto ozbiljnije... prvo sam nasao ovaj branik da mi se svideo, pa sam onda nasao prag na drugom autu, pa retrovizor... pa sam onda probao da skinem migavac, lajsne i brave... a pravac trenutno imam samo jedan... da naucim da radim u PS-u... s, obzirom da sam pre par dana uzeo kao nesto da se zanimam oko obrade slike, za sad sam dobar uzimajuci u obzir slobodno vreme koje imam pored posla i obaveza... Hvala za kritike, i za pohvale...

sale89bre

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 08, 2009, 08:22:51 posle podne »
Realno, objasnio si neke stvari u pozitivnom smislu... To za senku se slazem potpuno, mada je ni ja ne stavljam kad ne radim nesto ozbiljnije. Auto si spustio perfektno ali se ne vidi rastojanje od zemlje kada nema senke, stakla bi trebao da zatamnis normalno a ne plavom  lollol , retrovizor si lose uklopio, pod ovim uglom migavci na braniku treba da budu obasjani naopako... Ali to su sve detalji koji zapadaju za oko ako se malo zagledas... Inace na oko je rad perfektan... Predlog za boju ti je da je radis iz dva sloja: Prvi je da preko 'Channel mixer'-a i opcije 'Monochrome', stavis auto u neku sivu boju i onda u drugom sloju uklopis drugu boju... Ja tako radim i dobijam extra boje...

Krle

  • Gost
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 08, 2009, 08:30:21 posle podne »
Primljeno k' znanju... Nisam znao za tu foru, al ucim polako... Ma za pocetnika sam dobar... sta ce biti za godinu dana ako ovim tempom nastavim da ucim... clap clap clap

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Oce li biti................
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 08, 2009, 08:40:22 posle podne »
Ili opcija desaturate, isto je.. Ovde imas neke jako dobre tutorijale http://www.digimods.co.uk/tutorials/tutorials.htm
Kada sve to savladas onda mozes preci na jos ozbiljnije stvari..