Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705920 puta)

0 Članovi i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19180 poslato: Jun 25, 2015, 02:45:47 posle podne »
@IgorPolić: Znam brate u pravu si ali kad pogledamo sa ljudske normalne strane nije ni fer da se neko toliko izcima za skup iz svog dzepa kao što radite vi pojedini. A 100DIN ili 1€ nije po meni neka suma koja bi nekog odbila ... a koga bi odbila taj u suštini i nema šta da traži tu ... lupam ne mora bit 1€ nek bude 0,50€ kad pomnožim sa cifrom kolko ljudi posjeti WF taj dan (lupam 1000 duša - skromna procjena) dolazimo na nekih 500 ili 1000€ što nije zanemarljivo.

Forum je jedna stvar a sasvim druga je organizacija nečega ... i za to naravno neka simbolična ulaznica a mislim da nikog normalnog ne bi odbila neka ovako smiješna cifra. Definitivno bi o tome razmislio, eventualno izbacio anketu ili temu gdje bi se mogli izjasniti o tome. Nije to neki skup na divljaka kod arene pa da bude mufte. Ovim prethodnim ne kažem da bi ulaz trebao biti 5€ da me ko ne svati pogrešno :D

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19181 poslato: Jun 25, 2015, 03:43:20 posle podne »
Ja sam za to da se ulaz na WF naplacuje, makar simbolicno. Na svakom moto skupu, se naplacuje ulaz, po motoru. Svaki motor dobije nalepnicu i kupon za besplatan pasulj i privezak za kljuceve, naplacuje se ulaz i na svaku moto trku po coveku, a ne dobija se nista osim dozvole da udjete, pa je opet posecenost velika. Nisu to neke cifre, 300-500 din na ulazu, ali kad se pomnozi sa brojem posetilaca, ispadne lepa cifra. Bio sam na WF 2 3 4 5, ove svaki put sam prelazio preko 500km u oba pravca, i najmanji problem bi bio da se doda jos tih 300-500 dinara za ulaz jednom godisnje.



« Poslednja izmena: Jun 25, 2015, 04:22:29 posle podne od strane Peca_Nis »
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19182 poslato: Jun 25, 2015, 04:26:05 posle podne »
Ja znam dosta ljudi odavde sa foruma koji nece tj makar mislim da nece  biggrin ... objavite glasanje, anketu, otvorite temu da vidíte sta kaže "javno mijenje" dosta toga će Vam se samo kasti  ;)

Loše sam se izrazio sa ovim cimanjem ... praštajte mislio sam na cjelokupan anganžman svih Vas da nas dočekate kako valja.

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19183 poslato: Jun 25, 2015, 04:27:18 posle podne »
Momci, samo ostro, pa kome se pravila ne svidjaju, nek ide negde gde moze da jebe za dzabe. Strasno kolika polemika oko 166.66 dinara mesecno, a na forumu za tih mesec dana provede minimum 30 sati, mnogo toga sazna, proda, kupi. Procitah jos jedan glup komentar, a glasi "za sta da dam 2000 dinara, za to sto mogu da gledam svoj auto". Pa ti druze onda sedi lepo pored tvog auta, pa ga gledaj ceo dan za dzabe, niko ti dinara uzeti nece.
Napravite neka dobra pravila u pogodnosti za clanove koji bi placali clanarinu, kako bi privukli sto vise ljudi, da se i njima isplati da plate tu clanarinu, koja ce im se nekim pogodnostima isplatiti posle.
Ako ovo zazivi i ako se sakupe neke pare, pa kupite neku opremu za skupove ili organizujete neke dobre skupove, tek ce onda ljudima doci do mozga da je to vredelo tih 2000 dinara, inace je sve ovo jedna prazna prica, jer smo mi stoka od naroga koja se samo nesto buni i zali. Secam se kao klinac kad je gorivo bilo ispod 100 dinara, a plate mogo vece, ljudi kukali kako je skupo, sad kad je 150 dinara, a manje plate ista prica. Tako da nas Srbe hranili govnima ili hlebom, isti penis.
I ja msm da WF treba simbolicno da se naplacuje, pa kome je mnogo da da 100 dinara i ne treba da dodje

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19184 poslato: Jun 25, 2015, 04:43:50 posle podne »
U pravu si Nikolo. 3000din sam istrosio za gorivo od prekjuce... Treba i da se naplati ulaz za WF. Kome mnogo da da novac kojim moze da kupi jednu paklicu Davidoff, da ga ono.... Pecu kosta samo dolazak iz Nisa na WF 6000-7000din, plus da se nesto popije, pojede.... E to vam je pravi drug clan :) Respect.
« Poslednja izmena: Jun 25, 2015, 04:57:16 posle podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19185 poslato: Jun 25, 2015, 05:10:56 posle podne »
Nikola, kada je oštro proradi inat. Mislim da treba neki kompromis i motivacija kako da plate i ostali članovi. Nije rešenje da plate tri člana...

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19186 poslato: Jun 25, 2015, 05:29:19 posle podne »
Sasvim je prirodno da platis nesto kao sto je skup. Zbog tog skupa mnogo ljudi ne spava nocima, trosi zivce, gorivo i novac, juri, organizuje, pa onda dodju neki posetioci sto ni na forum nisu usli nikad, i ocekuju parking mesto i ako moze besplatno neka go go igracica da mu skace oko auta i da u kupacem trlja njegovu haubu. Ovde svako moze da pise sta hoce, a kad dodju na kapiju skupa, nek plate 300-500 dinara ulaz, pa ce onda da se vidi kome ce auto unutra da bude, a kome ce da se auto skapava na parkinzima oko skupa. Neko nije zadovoljan programom na skupu, pa neka organizuje bolje ako zna. Nije sve tako lako i jednostavno.  Sto se placanja clanarine na forumu tice, nisam ni za,  ni protiv, ne kenjam po administratorima sto je tako odluceno. Prosle godine sam postavio temu pod nazivom " Sta se desava sa novim clanovima foruma? " gde smo se svi slozili da ima malo novih ljudi koji su za druzenje, a vise onih koji samo pokupe savet i odu.

Iwcham je lepo izracunao moje troskove dolaska na skup, i hocu da platim ulaz, trebalo bi da tako razmisljaju i posetioci koji predju 15 km od kuce do skupa.



 
« Poslednja izmena: Jun 25, 2015, 05:32:14 posle podne od strane Peca_Nis »
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19187 poslato: Jun 25, 2015, 05:49:04 posle podne »
Ja sam za to da sve sto mislite da treba da se naplacuje neka se naplacuje
Nikola, kada je oštro proradi inat. Mislim da treba neki kompromis i motivacija kako da plate i ostali članovi. Nije rešenje da plate tri člana...
Samo ostro i gasi se forum za 5 dana... veruj mi. Ali bar je bilo ostro. Ko nema 2000 din da da za forum u Srbiji? Pa jedno 99.9% Srbije.

Madisone nisam bio na stranim skupovima, ali sam bio po mnogim zemljama evrope i mnogo sam stranaca sreo i znam da vole pare vise nego Severina jahting. Ja ti pricam konkretno resenje, ali za tebe je to mlacenje prazne slame. Trazis od mene da ti postavim firmu (imate PIB - pravno lice) na noge sto se naravno nece desiti. Svaka cast ljudima koji ne naplacuju svoje utrosene usluge i rade iz ljubavi, kao sto neki igraju u Partizanu ili Zvezdi za dzabe, ali moje vreme nije besplatno. Da bi dobio novac moras da ulozis novac jer ovaj forum je od pocetka postavljen da skuplja klikove. Veci broj klikova veca posecenost, veca posecenost skuplja reklama. Ako iz bilo kojeg razloga ne mozete financijski da obezbedite opstanak sajta onda ga treba prodati nekome . Kao sto je vlasnik polovniautomobili.com prodao svoj sajt Infostudu. I mnogi drugi. I nisi mi odgovorio na pitanja.
-Koji forum se odrzava iz clanarina gde se ne vidi najveci deo foruma dok se ne plati?
-Koliko novca je kostao fest Bugare i odakle se finansiraju?
-Zasto nije usvojen tvoj predlog da se zatvori Off Topic?

E sad Igore kazes da nije problem novac mada ja mislim da je to bas sustina. Da ima novca cele ove rasprave ne bi bilo. Nije poenta sajta da zaradjuje? Iz dobro postavljenog sajta vrlo lako moze da se zaradjuje, a ne verujem da se u tom slucaju novac poklanja u dobrotvorne svrhe.
Kritika sta god da uradite uvek ce da bude. Vlasnik ovog sajta treba da odluci sta ce sa istim. Ili obavezne clanarine ili dobrovoljne clanarine po cenovniku ili sponzori ili donacije. Ne vidim kako da napisem jasnije. Jel treba da napisem na koja vrata treba da se pokuca da se uzmu pare?
Koliko je konkurentan oglasni prostor? Mozda da se snizi cena? Zasto ne i kompezacija sa Autokomercom? Ja sam cuo da je jedna chiptuning kuca odustala od saradnje jer nisu smatrali da ste dovoljno profesionalni.
A- Angazujte tj platite ljude koji ce da nadju novac
B- Odredite cenovnik i naplacujte svoju uslugu
C- Prodajte sajt
D- Ugasite sajt
Nema prostije. Uz svo duzno postovanje prema vama jer vas mahom znam sve, ja mislim da vam je menadzment los. Ne moze ozbiljan sajt da vodi hobi druzina kad vec moram da kazem. Ako ja gresim, onda rezultati neka pokazu. Ljubav za ljubav, sir za pare. Izvinjavam se ako sam bio previse direktan, ali Madison me naterao :)
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19188 poslato: Jun 25, 2015, 09:55:11 posle podne »
Dve godine sam placao clanarinu i bio sam spreman i da nastavim.Medjutim,onda sam po misljenju uprave postavljao ''skakljiva'' pitanja i obavesten sam da cu biti banovan ili obrisan.Kada sam pitao: da li je u interesu uprave kluba da jednog clana izbrise? Dobio sam odgovor: da clanarina nema veze sa tim.
Posto clanarina u to vreme nije nista znacila,prestao sam da budem clan kluba.Ako clanarina u buducnosti bude nesto znacila,ponovo cu biti clan.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13075
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19189 poslato: Jun 25, 2015, 10:02:56 posle podne »
Wele, za hosting foruma mozemo da sakupimo pare od tih klikova koje imamo, ali kao sto sam napisao, ovo nije samo forum, ovo je klub. A klub organizuje skupove, tj. manifestacije, kao sto je Wagenfest. Napisao ti je Vlasta koliko para nas je kostao ove godine. I svake godine do sada smo mi iz Uprave davali iz svog dzepa, pa se posle krpili, ako uspemo... O tome se radi. A da nije tog Wagenfesta, opet bi nas svi pljuvali.

Ne znam koliko je Bugare kostao Fest, ali znam da su samo od ulaznica zaradili po mom proracunu (na osnovu njihovog podatka o  broju prodatih ulaznica) vise od 10 000e.

Sto se tice Off-topica, ja sam samo to predlozio medju Moderatorima, mozda se i "usvoji" predlog.


PS: Sto se tice Autokomerca, jos pre 4-5 godina samo im mi slali mejlove itd, nije bilo odgovora. Onda smo sklepali nekako na nemackom i poslali u Wolfsburg. Nemci su ih kontaktirali i Porsche nas je pozvao na razgovor (jer su dobili naredjenje) i tada nam je receno, kao sto je Polic napisao, da moze sve osim para... Kao kriza, ovo ono. A onda smo izvalili da na facebook-u postoji stranica "VW kluba" koji inace cine svi ti njihovi celnici u nekim odelima. Mislim da oni od preko dobijaju kes za podrsku ovakvih aktivnosti, ali gde odlazi, to je pitanje... Eto da znate crno na belo zasto i kako nismo uspeli da dobijemo finansijsku podrsku od njih i da li se nismo dovoljno trudili. ;)

Van mreže Makoo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 710
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19190 poslato: Jun 25, 2015, 10:19:53 posle podne »
Jedan predlog sa moje strane. Poradite malo na redizajnu svega, pocev od foruma. Godine su ga presle, meni ne smeta, ali vecini novih potencijalnih clanova to smeta.
Majice koje ste pustili u prodaju su, da me ne shvatite pogresno, ali su ocajne. Pogledaj te Damirove majice koje je radio. Tu bi mogli lep prihod da napravite, samo da nadjete nekog dizajnera da vam to uradi. Za to ne bi trazili mnogo para, a brzo bi izvukli I zaradili tu. Ja bih prvi kupio majicu, da je neka malo ozbiljnija od ove sadasnje.

Ostalo su sve rekli, da ne ponavljamo. Ja, kao front-end developer vam ovo kazem iz nekog iskustva I price sa nekim ljudima. Veliku posecenost sajta ne verujem da je toliko tesko naplatiti.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Golf III 1.4 / Audi A4 1.8T S-Line Restyling

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19191 poslato: Jun 25, 2015, 10:25:08 posle podne »
meni najvise smeta oko tog placanja sto ce se pored foruma finansirati ti skupovi..ja nikad nisam bio ni na jednom skupu, ali forum svakodnevno posecujem. verujem da ima puno takvih
eto od mene jedan predlog da forumasi placaju 1000, a jos 1000 preko za one koji idu na skupove. ili da se placa ulaz...nadam se da kapirate

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19192 poslato: Jun 25, 2015, 10:25:18 posle podne »
 pop1 Boze pomozi!
Verica Rakocevic da se angazuje da projektuje majice da budu trendy za manekenisanje,i pasulj sa suva rebarca obavezno da se kuva na skupovima!
To ako ne izvadi stavar iz govana nista nece boodala
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19193 poslato: Jun 25, 2015, 10:28:14 posle podne »
ajd da se dogovorimo da se placa po 2 crvene. niko nikoga ne tjera na skupove, ni ja ih ne posjecujem. evo neko je izracunao da je clanarina na dnevnom nivou koliko jedan sugavi smoki ili orbit.
sta sad? jel puno? ajd svi ovde da se jebemo a da nam ne udje

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19194 poslato: Jun 25, 2015, 10:29:37 posle podne »
Majstore,Orbit nije šugav,pazi šta pišeš.

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19195 poslato: Jun 25, 2015, 10:33:34 posle podne »
ma ok, nije. vjeruj druze da mi sekunda fali da trazim da me obrisu za trajno zbog ove ciganije. jebe se meni za 2000, gade mi se ovi predlozi i pljuvanje admina.

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19196 poslato: Jun 25, 2015, 10:35:23 posle podne »
E tako te volim. Polako majstore,pušti ih malo. Odavno nije bilo zanimljivije biggrin

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19197 poslato: Jun 25, 2015, 10:37:41 posle podne »
Starog je neko kupio da promeni kurs ocigledno lollol
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19198 poslato: Jun 25, 2015, 10:39:54 posle podne »
ajd onda da ih jebemo a oni nama daju po 2000 sto smo na njihovom sajtu predstavili dvojke, pasate5 i ostale?
ma idi brate
ko mene da kupi?
prvom se meni jebe i za forum i za rostilje i za skupove  ;)
ko me zna zna da nisam kao turcin da se savijam na onu stranu na koju vjetar duva

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19199 poslato: Jun 25, 2015, 10:41:38 posle podne »
Možda su te počastili kakvom pi...om,ti si slab na tu rabotu biggrin