Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705922 puta)

0 Članovi i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18320 poslato: Januar 24, 2015, 11:39:59 posle podne »
ma brate ja sam seate zamrzio boze ti sacuvaj. svako jutro kad upalim i podjem u servis cuje se neka nova plastika da lupa... ona su ti crijeva skupa, moras ih praviti privatno ne isplati se kupovina novih, kratko traju
znam da su skupa, ono najmanje kod coolera novo kosta 4700din. tako da cu da uzmem veci cooler, kao sto ima cupra samo univerzalni i ona univerzalna creva na selne sto svi trpaju i to je to.

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18321 poslato: Januar 24, 2015, 11:44:06 posle podne »
 ;) imas i tu puno posla i bacanja para koliko hoces.

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18322 poslato: Januar 24, 2015, 11:47:46 posle podne »
znam. al tek mi se ne isplatim da kupujem creva, koja ne traju.

imao je max neki zajeban cooler na prodaju, mozda ima i creva pa da se pogodimo.

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18323 poslato: Januar 24, 2015, 11:51:01 posle podne »
Auto je extra i ja sam teo jos da ga kupim pre godinu i nesto i pobeze mi i evo opet po drugi put mi pobeze.Vredi svaki dinar.

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18324 poslato: Januar 24, 2015, 11:53:17 posle podne »
Kuku... koliko kupca, kao da je juče postavljen...

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18325 poslato: Januar 24, 2015, 11:55:47 posle podne »
Jel ovo ide pod neku marku ili je kinez

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18326 poslato: Januar 24, 2015, 11:59:52 posle podne »
kina brate

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18327 poslato: Januar 25, 2015, 12:03:48 pre podne »
pa Joco s obzirom na cenu koja je pisala to je bilo na poklon , ipak ispade da je greska da nije 800 vec 1800e , auto je kompletan , za korado sve je skupo ,a da valja , pratim oglase cena je od min 1000 (da se rade komplet a to izadje posle daleko vise para ) pa do 2000+e ,a ni jedan nije priblizno dobar kao ovaj i sa ovakvom opremom ... po meni je ovo super osnova i uz dobar motor moze lako postati najbolji i najlepsi korado kod nas ...  :26
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18328 poslato: Januar 25, 2015, 12:11:24 pre podne »
Bogami kod nas na oglasima ih i nema skuplji od 2000 evra.Prosek im je nesto jace od hiljadu ali su svi uglavnom losi i cekaju neko bolje vreme,a ovaj corrado je jedan od najocuvanijih kod nas i ta cena nije skupa za njega,nego mi nemamo para pa nam je i sijalica skupa.

Van mreže markom

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 554
  • Lokacija: Temerin
  • Karma: +31/-34
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw scirocco mk2, golf mk1
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18329 poslato: Januar 25, 2015, 02:06:36 pre podne »
Sve se sami kupci javili kad je prodato auto  biggrin

Na mreži Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18330 poslato: Januar 25, 2015, 04:03:49 pre podne »
Nije otišo u kobasice, to je najbitnije :D

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18331 poslato: Januar 25, 2015, 12:57:31 posle podne »
Za 800 evra ima mnogo kupaca. :)

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18332 poslato: Januar 25, 2015, 03:43:21 posle podne »
Hapšenje zbog Bus Plus karte  angry2
Sta ovde treba da te razljucuje? Hoces dobre autobuse na 10min, a neces da platis kartu? Ili da placaju samo oni koji zele? Jel shvatas u koje bezakonje vodi to da placa samo onaj koji hoce? Zamisli udjes u pekaru uzmes hleb, kazes nemam pare i izadjes. Ajde nemoj da platis struju ili internet. I ova nije uhapsena zbog busplusa vec zbog toga sto nije imala LK kod sebe tj tako se izjasnila, a po zakonu koji je donesen znacajno ranije komunalci u ovom slucaju imaju apsolutno pravo da privode ukoliko nemas identifikacioni dokument kod sebe. Ova se svercovala, pa htela da ispadne pametna tako da ako je navataju reci ce da nema licnu kartu. Kockala se i zajebala se.
Necemo da se mrdnemo iz govana, ako se ne dovedu stvari u red. Zar to nije ocigledno? Time sto branis ove svercere samo pokazuje da smo tu gde jesmo zasluzeno.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18333 poslato: Januar 25, 2015, 04:08:32 posle podne »
Ako su formirali komunalnu policiju da juri onog ko nema bus plus onda i treba da propadne ova zemlja. Sta je bilo u ovoj prici to znaju oni koji su bili tamo a ne novinari. Skocila tri kretena na zenu a mozda su mogli i kroz komunikaciju sve da rese. Gde su ti isti kontrolori i komunalci kad je neka utakmica pa pun bus ljudi i normalno niko nema kartu. Pa gospodo udjite tada trazite licne karte i bus plus. Normalno lakse je izivljavati se na jednoj zeni. Propasce drzava zbog njenih 73 dinara sto nije platila. Pa kolko su se gospoda politicari i razni biznismeni para nakrali narod bi se vozio avionima po gradu a ne autobusima i to besplatno narednih 100 godina. Al ne oni i dalje otimaju ali hoce da ganjaju jednu zenu za 73 dinara i da glume pravednike. U toj komunalnoj nista bre ne rade oni su nadlezni za sve a ne rade nista jure zene i penzionere za bus plus. Upali preko debelih veza na drzavni kazan i uzivaju...
A i ja kenjam kao da je ovo forum za ovakve rasprave ali sta cu... Ali nista bez govnjive motke...

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13075
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18334 poslato: Januar 25, 2015, 04:22:55 posle podne »
Ovde u Ceskoj gotovo svi placaju kartu kulturno, kad se i desi da neko nema kartu, nema raspravljanja, odmah placa kaznu i vadi dokumenta. Ali zato nije javni prevoz privatizovala firma sa budzetom od 500e i sat stelujem po redu voznje koliko su tacni, iako nemaju el. bus-plus sistem.

A sto se tice komunalne, osim toga sto se cimaju oko bus-plusa, po neki put premlate nekog, nemaju apsolutno nikakvu funkciju.
Proslog leta na 15m od pomenutog drzavnog organa se mlate klinci, grupna tuca, oni se setaju kao kroz livadu. Prolaze pored njih lagano i dolaze do taksiste koji je dosao po pozivu i "nepropisno" se parkirao(bilo je pola 2 nocu, apsolutno nikome nije smetao), cimaju istog sve dok nije otisao i izgubio voznju. Ovo se desilo na moje oci, nisam mogao da verujem. Od njih i onih "brojaca putnika" nema veceg drzavnog parazita.

Van mreže spale m

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 505
  • Age: 50
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +20/-6
  • Pol: Muškarac
  • Vw Vw Vw Vw Vw Vw Vw
  • Auto: Vw passat b5.5 tdi
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18335 poslato: Januar 25, 2015, 04:33:24 posle podne »
Njima je rečeno da to rade ali nisu razmišljali kako izgleda na televiziji kada se primenjuje na ženu koja plače i moli.

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18336 poslato: Januar 25, 2015, 04:37:38 posle podne »
Zato je najpametnije da se ponovo pored vozaca uvede i kondukter u svakom javnom prevozu i nema vise potrebe za kontrolorima a verovatno ni komunalce jer im je izgleda samo to posao, da jure svercere po prevozu.

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18337 poslato: Januar 25, 2015, 06:23:29 posle podne »
ljudi da li ste svesni koliko mladih dodje da studira u bg i jedva skrpi kraj sa krajem da plati usrane garsonjere 200 evra, ostale dazbine
a treba nesto i da jede, pa jos treba autobus i to vise komada jer je garsonjera u centru daleko skuplja... Licno sam se uverio u to mnogo puta. Ne pravdam ove sto ne palcaju, jer svi mi koji placamo smo onda glupi. Ali da se stavljaju lisice
devojci koja nije mozda imala da plati 73 din je strasno. Koliko kosta intervencija komunalne policije?
Ja prvi vise necu da platim kartu. Neka me hapse, ko im jebe mater, zavrsio sam jedan od najtezih drzavnih fakulteta i sedim kuci. Neka me
zaposle pa cu i da placam. Za moje radno mesto ne moze da se da plata a za tri komunalca koja se vozikaju kolima moze, e pa k...

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18338 poslato: Januar 25, 2015, 06:49:31 posle podne »
nisu joj stavili lisice zato sto nema kartu za prevoz , nego zato sto kaze da nema licnu kartu..to je zakonom zabranjeno, tj moras uvek da imas licni dokument uz sebe. ako hoces da budes pametnjakovic, onda snosi posledice.
ne verujem da ce krenuti da hapse ljude na sve strane sad.. nego su ovo namerno progurali jer ce se bar pola koji su se vadili na tu foru malo zamisliti dal im to treba u zivotu.
ako nemas posao mesecna karta ti je citavih 1120 dinara.. nemoj se inatiti, samo ces sebi napraviti problem.
p.s. sta si zavrsio dule? :)
lollol

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #18339 poslato: Januar 25, 2015, 06:56:54 posle podne »
definitivno je ona naisla na baksuze... znam da koleginica nije mogla par puta da dodje do faxa da se vidimo
jer nije imala kintu za prevoz a kontrole svuda...ja pricam o tome. Mozda je ovo neka bahata riba...ko ce znati,ali opet da place i moli sto joj stavljaju lisice ... Da je zakon normalniji bilo bi drugcije. Meni nije frka da platim kartu, ali zasto moj cale npr koji je
presao 65 godina plati godisnju kartu 400 i nesto dinara ,a ima zadovoljavajucu penziju da moze da placa regularnu neku cenu. S druge strane ima nezaposlenih kojima je i tih 1100 pre previse...jer mesecno ima prihode 0.