Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2705943 puta)

0 Članovi i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16500 poslato: Avgust 01, 2014, 10:36:45 posle podne »
...evo još par


Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16501 poslato: Avgust 01, 2014, 10:41:54 posle podne »
Saobraćajna policija željna krvi, danas sam ih na malom radijusu kretanja video masa kako intervenišu, što na motoru što u kolima...Prolazak na žuto, skretanje bez migavca, pojas, svetlo, samo zaustavljaju...Čuvajte se, svete...
Земунчанин

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16502 poslato: Avgust 01, 2014, 10:47:52 posle podne »
Otkad si ti to postao brižan,Kremenko? biggrin

Sent from Nokia 3310


Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16503 poslato: Avgust 01, 2014, 10:54:47 posle podne »
Ti ne znaš da sam ja duša od čoveka, zato me pogrešno doživljavaš... ;) biggrin
Земунчанин

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16504 poslato: Avgust 01, 2014, 11:20:55 posle podne »
Ah... Nesam znavao,izvinjavaj...

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16505 poslato: Avgust 01, 2014, 11:23:26 posle podne »
a mozda.. al ovo je potpuno sasava ideja.. da upalis svetla, vezes pojas, das migavac kad se prestrojavas i postujes signalizaciju? lollol
lollol

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16506 poslato: Avgust 01, 2014, 11:43:21 posle podne »
Saobraćajna policija željna krvi, danas sam ih na malom radijusu kretanja video masa kako intervenišu, što na motoru što u kolima...Prolazak na žuto, skretanje bez migavca, pojas, svetlo, samo zaustavljaju...Čuvajte se, svete...
Juce, Zemun - Visnjica - Zvezdara - Padina - Zemun = 6 patrola sam video koje zaustavljaju. Ne mogu da odolim da ne zashishtim pored njih :)
Znas koje likove obavezno smorim. One sto stanu u Pariske Komune zaustavljaju one sto skrecu iz Tosinog Bunara. Tu su jedno 5x pokusali da me ubede da sam prosao na crveno, ali ne znaju na koga su se nameracili lollol
Ovi zadnji pre neki dan mi kazu Nenene nismo vas zbog crvenog zaustavljali kolega je mislio da niste vezani (ja bio sa Lupom) NIJE VIDEO CRVENI POJAS PREKO MOJE BELE MAJICE? PA JEL VAMA TESTIRAJU VID PRE NEGO STO VAS PUSTE NA TEREN? IMATE LI VI POTVRDU DA STE RADNO SPOSOBNI? Haha jedva me se resili.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16507 poslato: Avgust 01, 2014, 11:59:27 posle podne »
Neki su upoznati da su mi pokradene stvari i telefoni iz kombija u S.Palanci.... elem,ja kupim danas nov telefon i ajd da ga personalizujem,sve namestim,kad google slike tacnije povezano valjda sa picasom il cime vec,pojavi mi se 100 slika...ja znam da nista od tih slika nisam upload nikada nigde,udjem preko racunara da pogledam kakve su i sta su,kad ono PRC,cigani se slikali,e sad tel mi se otkljucavao na FACE UNLOCK,opcija slika lice i ako se sve podudara otkljuca se,nadjem 20 slika lica neke ciganke... posto ga je nekako otkljucala do prekjuce se slikali redom,deca,cigici neki,sniman neki rodjendan,neki bazen i kupanje,sve to dokumentovano,dakle telefon od prvog dana koristen...E sad dal ja to mogu odneti policiji i da li ce mi uvaziti to,jer detalji slika dovoljno govore da je sa mog telefona :D. Znaci sasvim slucajno sam naleteo na tu opciju sad :D


Elem,ako nekoga zanima,kao sto Iphone ima opciju Find My Iphone,svaki android ima istu tu opciju koju sam probao i video da mi telefon ugasen pre 3 dana,tacnije bio online na nekom netu  :D UGASILI SU GA SAD>

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16508 poslato: Avgust 02, 2014, 12:04:39 pre podne »
Mislim da ces morati da poneses drvene bojice i gomilu A4 papira prvo pandurima da objasnis sta je to iPhone. Za jedno 6 meseci, polako kreni da objasnjavas da osobe koje su na slikama su potencijalni kradljivci tvoje imovine. Nemoj naglo da im objasnjavas mislice da ih zajebavas, pa ce da te prebiju.
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2014, 12:10:13 pre podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16509 poslato: Avgust 02, 2014, 12:07:13 pre podne »
Saobraćajna policija željna krvi, danas sam ih na malom radijusu kretanja video masa kako intervenišu, što na motoru što u kolima...Prolazak na žuto, skretanje bez migavca, pojas, svetlo, samo zaustavljaju...Čuvajte se, svete...
Juce, Zemun - Visnjica - Zvezdara - Padina - Zemun = 6 patrola sam video koje zaustavljaju. Ne mogu da odolim da ne zashishtim pored njih :)
Znas koje likove obavezno smorim. One sto stanu u Pariske Komune zaustavljaju one sto skrecu iz Tosinog Bunara. Tu su jedno 5x pokusali da me ubede da sam prosao na crveno, ali ne znaju na koga su se nameracili lollol
Ovi zadnji pre neki dan mi kazu Nenene nismo vas zbog crvenog zaustavljali kolega je mislio da niste vezani (ja bio sa Lupom) NIJE VIDEO CRVENI POJAS PREKO MOJE BELE MAJICE? PA JEL VAMA TESTIRAJU VID PRE NEGO STO VAS PUSTE NA TEREN? IMATE LI VI POTVRDU DA STE RADNO SPOSOBNI? Haha jedva me se resili.

Bravo,ponosimo se tobom !

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16510 poslato: Avgust 02, 2014, 12:09:55 pre podne »
Mislim da ces morati da poneses bojice i gomilu A4 papira prvo pandurima da objasnis sta je to iPhone. Za jedno 6 meseci, polako kreni da objasnjavas da osobe koje su na slikama su potencijalni kradljivci tvoje imovine. Nemoj naglo da im objasnjavas mislice da ih zajebavas, pa ce da te prebiju.

Isao sam do te tacke,da prekosutra idem na sastanak,tj pozvali su me iz sektora unutrasnje kontrole...zato sto su me 2x oladili u stanici policije i gledali me belo kad sam im rekao koji telefoni su mi nestali... Sad su utvrdili neke nepravilnosti,a i od tog dana kad su me zvali za sastanak,telefon je ugasen :D

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16511 poslato: Avgust 02, 2014, 12:21:20 pre podne »

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16512 poslato: Avgust 02, 2014, 02:13:13 posle podne »
Drugari, da li neko iz BG-a ima kljuc za gewinde? treba clanu "arapin" da podigne malo audija jer je dosta nizak aut
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16513 poslato: Avgust 02, 2014, 08:55:40 posle podne »
Bojane ne nadaj se mnogo u policiju, imao sam slican problem, Kupio sam pre 3 god u Kg-u neke pionirove cd plejere koje sam debelo platio, posle godinu dana izbacim na kp da prodam i kupim bolje, posle nekog vremena dodje lik iz Bg-a kod mene predstavi se kao kupac i donese papire od istih cd plejera sa garancijom na njegovom imenu, sa pricom da su mu isti ukradeni, ja ga odjebem na finjaka i on se vrati za bg, sutradan ode u policiju prijavi kradju i meni panduri oduzmu, isao sam nekoliko puta u Kv-u sup da vidim sta je sa slucajom, svaki put su mi rekli na nama je bilo samo da oduzmemo a moras da ides u Beograd da se vidis o cemu se radi, tako da svaki dan moras da im dosadjujes i da imas nekog u supu da bi uradili nesto po pitanju tvog telefona

Van mreže ketz

  • VW Početnik
  • Poruke: 184
  • Lokacija: Niksic
  • Karma: +3/-6
  • Auto: Golf 3
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16514 poslato: Avgust 02, 2014, 09:14:22 posle podne »
Meni su maznuli bili telefon,al posto sam na njega imao instaliran cm security,cim je lik pokusao da ga otkljuca 3 puta,telefon ga slikao sam,poslao mi sliku na mail plus lokaciju sa google mapi..nisam prijavljivao policiji xexexexe,uglavnom fon mi je vracen....

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16515 poslato: Avgust 02, 2014, 11:39:52 posle podne »
Pa ja sam vec isao do unutrasnje kontrole,jer su me vukli 15 dana za nos,3x sam isao u Palanku da dajem izjave,iako sam prvi x doneo kutije i racun da dokazem da je moje... A sad ako ne uspeju da nadju onda stvarno.... Ketz meni su stigle te slike isto od face unlock-a,tako da imam sliku coveka ili nekoga od njih ko je ukrao....

Not sent from iphone 5s.


Van mreže MARKO-VW

  • VW Početnik
  • Poruke: 39
  • Age: 42
  • Lokacija: Pančevo
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B5, Audi A6 C6
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16516 poslato: Avgust 03, 2014, 09:18:56 pre podne »
Od koje godine se ugradjuje klima u golfa trojku,zna li ko? I kolika je potrosnja motora 2.0,benzina i plina,onako okvirno,kad se normalno vozi

Pozdrav :)

Mislim da, bar po onome što sam video u oglasima, klime ima u svim godištima, ali nije išla serijski, već se debelo doplaćivala u to vreme  i nije
baš česta  ;)

Što se tiče potrošnje, mislim da nema ništa ispod 10l benzina i 15l plina.

Van mreže cDa

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1107
  • Age: 40
  • Lokacija: Kikinda
  • Karma: +27/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Škoda Octavia mk4 1.5 TSI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16517 poslato: Avgust 03, 2014, 11:40:58 posle podne »

Van mreže Gavraa

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 2245
  • Age: 24
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +53/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo G40 - Audi TT 8N
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16518 poslato: Avgust 04, 2014, 03:32:04 pre podne »
Mog strica panduri vuku za nos vec skoro 2 meseca za ukradena kola,covek usao u 5h popodne 7 juna,upalio kola i pobegao,nasli su lopova posle par dana ali nece da odu da ga ispitaju u vezi kola,za tih 15 dana je ukrao 7-8 kola u kraju Mladenovac,Arandjelovac,Rudovci i okolina,za kola znamo da je nudio ljudima u Arandjelovcu za 200e i nisu ga uzeli,ali ga je uzeo neko drugi,Lopov je sad u Zatvoru u Smederevu i kako vreme prolazi sve manje su sanse da cemo ga naci,Bio sam sat vremena pre nego sto su ga ukrali kod njih,dok sam bio kod njih i meni su bili kljucevi u kolima,tu su bila jos jedna kola sa kljucevima u bravi.U pitanju je bio Fiat Doblo 2002 god.

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #16519 poslato: Avgust 04, 2014, 07:05:01 pre podne »
 :27
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio