Autor Tema: Golf Mk2 projekt  (Pročitano 1562 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hondafrik

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Lokacija: slavonski brod
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk-2
Golf Mk2 projekt
« poslato: Decembar 28, 2013, 04:06:38 pre podne »
Evo da pokazem i ja svog Golfica.Nesta nece da mi postavlja slike vamo na forum pa sam napravio video na youtubu.
Bilo bi mi drago kad bi mi rekli svoje prijedloge sta da napravim na njemu i kako.U auto sam vec uglavio tablu iz venta
pa bi ju malo osvijetlio da bude ljepo sve.Kako sta neznam jer ovo mi je prvi auto u mom vlasnistvu i ubiti prvi pothvat
nekog tuning/stajlinga pa u svi prijedlozi, kritike, itd... i vise nego dobrodosli!
evo link videa gdje mozete pogledati ucinjeno do sada: Golf Mk2

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk2 projekt
« Odgovor #1 poslato: Decembar 28, 2013, 04:14:08 pre podne »
brate moj ti je savjet da se sto vise pridrzavas fsbrickom izgledu jer ces prije ili kasnije sam to shvatiti i pobacati sve u sta si ulagao pare kao i vrlika vecina nas odje.. poz :)

Van mreže nidzo031

  • VW Početnik
  • Poruke: 96
  • Age: 30
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Golf Mk2 projekt
« Odgovor #2 poslato: Decembar 28, 2013, 01:42:13 posle podne »
Maska me odusevila, mozda si trebao malko da zarotiras znak, mislim da bi jos ludje izgledalo  ;)
Imas odlicnu osnovu, samo vidi koji branici bi mu bolje lezali... Ja sam vise za plitke sa velikim spojlerom ispod. Obavestavaj nas redovno o radovima  biggrin beer

Van mreže hondafrik

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Lokacija: slavonski brod
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk-2
Odg: Golf Mk2 projekt
« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2013, 07:39:16 posle podne »
Ideju za masku sam dobio kad ssam vidio venta sa znakom tak sa strane a sad to za rotiranje nisam se tjeo bas s tim borit.Sto se tice branika i vanjstine ostavit cu seriske samo cu mu stavit onu plastiku dole kao lip sa golfa trojke.To da je fabricki najbolje stoji ali iznutra bi si volio slozit nesta po svome ugodjaju zato sam i odlucio na ubacivanje table samo nezz kako iskombinirat da uglavim onu gredu sto imaju sto drzi volan i tablu.