Autor Tema: Potreban dobar auto limar  (Pročitano 5414 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Potreban dobar auto limar
« poslato: Oktobar 03, 2013, 02:31:11 posle podne »
Pozdrav,

Pre dva dana sam vozeći Passat B6 dobio udarac od nazad od strane kombi vozila i pri tome mi je oštećen branik, štop svetlo i limarija.
Štop svetlo i branik su kupljeni ali limarija ostaje problem te bih zamolio Vas da mi preporučite nekog dobrog auto limara, ne bih želeo da se neko uči na mojim kolima, havarija koju treba ispraviti i nije nešto mnogo velika, inače sam iz Novog Sada.

Evo slika udarca:


*Vrata gepeka nisu oštećena.
Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2013, 02:35:59 posle podne od strane www »

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2013, 08:57:45 posle podne »
ali ti je stranica pobjegla na dole. koliki je falc na zadnjim desnim vratima i kako se zatvaraju?
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Gagi

  • Ice Cool
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2795
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +146/-29
  • Pol: Muškarac
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2013, 10:51:03 posle podne »
Imam limara,ali ćeš morati da dodješ za BG!!!  Nije jeftin , ali radi samo havarije i ozbiljne automobile!!! Nekada šteta bude veća , nego što izgleda,treba videti šta se desilo ispod branika i da li je auto povukao negde,tj,da li će morati da ide na "šablon" !!! beer

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2013, 12:36:50 pre podne »
ali ti je stranica pobjegla na dole. koliki je falc na zadnjim desnim vratima i kako se zatvaraju?

Jeste pobegla je stranica na dole i zato ima razmak između gepeka, gepek je ostao netaknut.
Nema problema sa zadnjim desnim vratima, otvaraju se i zatvaraju najnormalnije, sve izgleda ok osim tog dela pored gepeka gde je bio udarac.
Udarac se desio pri brzini od nekih 10-20km/h, kombi je sav plastičan ali opet mi je napravio dobro štetu zbog svoje visine i malog metalnog krila koje se njemu samo malo iskrivilo.

Imam limara,ali ćeš morati da dodješ za BG!!!  Nije jeftin , ali radi samo havarije i ozbiljne automobile!!! Nekada šteta bude veća , nego što izgleda,treba videti šta se desilo ispod branika i da li je auto povukao negde,tj,da li će morati da ide na "šablon" !!! beer

Nije BG preko sveta ako budem siguran da će posao biti odrađen kako treba. Narvno treba ga dobro pregledati, on spolja izgleda ok, sve je odlično osim tog dela gde je nastao udarac, mogao bih i ovako da ga vozim da želim da napravim od auta koje nije imali na najmanju ogrebotinu jednog udarenog krša.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2013, 12:38:48 pre podne od strane www »

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2013, 01:06:51 pre podne »
U Novom Sadu je Auto Centar Aca, imaju dobre limare i farbare.

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2013, 04:07:15 posle podne »
Kao prvo hvala svima na pomoći, razmotrio sam sve opcije, raspitao sam se i kod ljudi koji voze daleko vrednija vozila i iz više izvora dobio istu preporuku.
Samo da dodam da mi je na kraju stiglo samo stop svetlo a brank nije pa je postojeći branik popravio auto limar što mi je na kraju ispalo daleko jeftinije.
Evo gde je pukao branik (To nisam postavio u prvoj poruci):


Takođe osećam se dužnim da Vam postavim kako auto sada izgleda kada je došao sa popravke:





Odrađeno je krajnje profesionalno što se može videti i na slikama, auto izgleda kao da se nikada ništa nije desilo.
Ne znam da li je ovde dozvoljeno reklamiranje te neću stavljati kod koga sam odvezao auto na popravku, ako nekome treba kontakt telefon neka mi pošalje pp.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2013, 05:47:19 posle podne »
I vise nego profesionalno! Majstoru svaka cast, a i ti nisi pogresio sa izborom majstora. Nego, jel ti pokriva osiguranje kombija stetu, jer je uglavnom kriv onaj od pozadi sto udara?
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 21, 2013, 01:18:55 pre podne »
Peco, rešili smo to između sebe pa nije bilo potrebe za osiguranjem, ovako je prošlo najbrže što je moglo.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 21, 2013, 01:48:08 pre podne »
Najbolja kombinacija. Nego, predstavi auto u delu za to da vidimo kakav je passat ceo spolja, unutra i tako dalje :)
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2014, 07:30:06 posle podne »
Pozdrav,

S obzirom da mi vreme baš i ne dozvoljava da provodim više vremena na internetu tako i na ovom forumu nisam u mogućnosti da ljudima pravovremeno odgovorim na pitanje koji auto limar mi je popravio vozilo tako da ću sada u ovoj poruci ostaviti podatke:

Auto Limar OLDTIMER
Telefon: +381 63 536 502
Mesto: Ledinci
Ulica: Fruškogorska
Gde se tačno nalaze možete videti kada u Gugl mapu ukucate: 45.208536, 19.808509
https://maps.google.rs/

Ukoliko "reklamiranje" tj. davanje bitnih informacija vezanih za ovu temu nije dozvoljeno slobodno izbrišite ovu poruku.

Pozdrav.

Van mreže www

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Нови Сад
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat '10, Caddy '07
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2023, 12:16:13 posle podne »
Ako ste pročitali post/ove iznad, pročitajte i ovaj.

Pozdrav svima posle 10 godina, 1 meseca i 5 dana od kako sam pokrenuo ovu temu  :46 biggrin

Razlog ponovnog pisanja na ovu temu je taj što sam pohvalio majstora koji je radio ovaj auto, međutim u međuvremenu su se stvari malo promenile, servis sada vodi sin kod kog sam na žalost imao potrebu da odem s obzirom da sam imao manju nesreću sa mojim drugim vozilom (Audi Q5 '08) u kojoj je osiguranje pokrilo kompletnu štetu koja je između ostalog pokrilava i zamenu fara, spisak za zamenu:

Dotični gospodin sin, sada veliki gazda je primio sredstva od osiguranja na svoj račun s obzirom da je po savetu osiguravajuće kuće tako navedeno ali to ga nije sprečilo da umesto ugradnje novog fara zakrpi stari i proda mi priču da je stavio sve nove, sve dok nisam primetio da posle sat vremena rada far stvara kondenz iznutra te malo detaljnijim pregledom nisam shvatio da se radi o istom faru koji je krpljen, onda sam pogledao malo bolje ceo auto i video da nije vratio lajsnu šoferke, kao ni jedan jedini šraf na maski ventilatora slike dostavljam u prilogu.
Na moje pozive ne odgovara duže od dva meseca...

Kada se u gugl upiše Auto Limar OLDTIMER ili OLDTIMER Ledinci ili Auto Limar Ledinci u pretrazi se pojavljuje i ova tema stara 10 godina, ne bih želeo da neko pročita, zaključi da je auto limar u redu i na kraju prođe kao ja, bio bih saučesnik u prevari iako je u tom trenutku vlasnik radionice bio otac sadašnjeg vlasnika i sve je bilo potpuno drugačije.

Inače koga zanima, Passat i dalje posedujem, u perfektnom stanju je, održavan maksimalno, prešao preko 500.000km i tera dalje  biggrin :)



« Poslednja izmena: Novembar 07, 2023, 12:23:54 posle podne od strane www »

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Potreban dobar auto limar
« Odgovor #11 poslato: Novembar 09, 2023, 04:25:55 pre podne »
I meni treba neki solidan i povoljan limar iz Beograda, nocas sam imao peh na mom Pasatu b.5.5.
Moze i u inbox, hvala
Samo VW