Autor Tema: Brave vrata mk3  (Pročitano 717 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vlajko190

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Age: 54
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 TDI
Brave vrata mk3
« poslato: Decembar 21, 2012, 02:18:51 posle podne »
Zdravo, recite mi kako da skinem brave vrata na "trojci", u stvari kako da smaknem-oslobodim onu polugu koja otvara vrata(samo da ne moram tapacirung da diram-roknucu se),ne smem da silujem i ovako je sve kruto od zime otici ce u ...Moram da skinem da vratim original cilindre, posto su mi sad svi razliciti.Nosim kljuceve k'o zatvorski cuvar ili samo dva, od mojih vrata i kontakt brave.
E sad jos jedno pitanje, mogu li da preslozim i kontakt bravu da bude ista kao i ostale.Preslagao sam ove od vrata, za njih sam cak nasao i sifru po kljucu koja plocica u bravi gde ide, ali kontakt nikad nisam dirao???Hvala unapred mahac
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2012, 02:20:39 posle podne od strane vlajko190 »

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Brave vrata mk3
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2012, 04:19:34 posle podne »
Ne moras da skidas tapacirung, a i da skidas nece da pukne ja skidao pre 5 dana. . imas jedan sraf sa strane u vratima sto drzi rucku odsrafis i izvuces rucku, a taj metalni pipak samo malo pomeris u desno i iskocice iz onog plasticnog zuba i to je to. .

Van mreže vlajko190

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Age: 54
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 TDI
Odg: Brave vrata mk3
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2012, 04:29:53 posle podne »
Ma znam za vijak i da moras kljuc da okrenes do pola, ali me ta polugica izludjuje, probao sam srafcigerom da je pomerim u desno(pricam za vozaceva vrata, za suvozacka je pretpostavljam kontra)ali ne ide, mozda je ta plastika kroz koju ide malo uza jer divca je brava nije original, cu se utepam... bonk

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Brave vrata mk3
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2012, 07:08:03 posle podne »
za vozaceva vrata. . tu sipkicu guras desno, a bravu malo nategnes levo i mora da izadje. . ja sa tim nikada nisam imao problem, jebem li ga sta je. .mozda je neko ulepio lepkom :)