Autor Tema: Grejanje u kabini ???  (Pročitano 2894 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Audi 80

  • VW Početnik
  • Poruke: 157
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-4
Grejanje u kabini ???
« poslato: Februar 12, 2006, 10:00:12 pre podne »
Pozdrav ekipi, evo da vam se oglasim da sam ziv i zdrav. Zveknuo mi je PC  :x , tacnije ploca, pa sam cekao da mi se uvazi reklamacija, itd.
A imam problem sa grejanjem. To mi je od ugradnje plina, provalio sam da crevo koje ide od hladnjaka u kabinu na gornjem delu je preseceno i ugradjena je je \"T\" racva. Od nje jedan deo nastavlja do kabine, a drugi ide u raspsivac. Verovatno je tu nastalo prigusenje protoka. Da li ima neko slican  problem ili zna  kako da se ovo resi? Ja sam dosao na ideju da bi mozda mogao da pronadjem creno koje ima \"V\"granu (samo gde??? :?: )  i na taj nacin da ostane isti precnik protoka. Ili....???
 :wink:

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
Grejanje u kabini ???
« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2006, 09:41:21 pre podne »
A zar ova racva nema isti protok?Nije isti precnik kao i creva?

Mozda da pokusas da racvas sa izlaznog creva iz kabine,ne sa ulaznog,grejanje bi trebalo biti bolje. :?:

Van mreže Audi 80

  • VW Početnik
  • Poruke: 157
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-4
Grejanje u kabini ???
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2006, 12:51:40 pre podne »
Nije isti precnik. Jos neki likovi su mi rekli koji imaju plin da im je losije grejanje. Idem u cetvrtak kod majstora gde su mi i ugradjivali da pogledaju oni, pa cemo videti i javljam vam. Pozdrav!

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
Grejanje u kabini ???
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2006, 10:12:12 pre podne »
Ako su ti smanjili precnik,onda sigurno i pumpa vise trpi,popricaj malo sa njima,a pogledaj kako je reseno kod nekoga ko ima fabricki plin.  :wink:

Van mreže Audi 80

  • VW Početnik
  • Poruke: 157
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-4
Grejanje u kabini ???
« Odgovor #4 poslato: Februar 24, 2006, 06:46:10 posle podne »
Uklonjen je problem, ni sam ne znam kako zapravo, ali sada je ok. Bio sam kod majstora i moze da se premosti umesto da se uzima voda koja ide u kabinu, da ide iz bloka motora, s tim sto bi onda bila previsoka temperatura za reduktor. Uradio sam redovan servis i stavili su mi nov filter za plin i sta - grejanje mi je bolje  , neverovatno.  8)
Pozdrav svima!