Autor Tema: RADAR  (Pročitano 6924 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: RADAR
« Odgovor #20 poslato: Februar 01, 2009, 11:36:57 posle podne »
Danas su me olaksali za 3000din, uhvati me onaj sa video zapisom clap Sjede dvije zene u civilnom crnom Pezou i snimaju, a 200m iza njih patrola naplacuje i samo stancaju  testeras

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: RADAR
« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2009, 01:59:22 pre podne »
meni se palila ona Ka alert .. na cobri .. tamo na novom bg .. par puta ..
i uvak sa m kocio i nista ..

i jednom sam lagano iso .. i ladno stoji parkiran pandurski auto tu kod siva onog .. snoima brzinu i kavalj ovima kod brankovog mosta i zaustavlja ..

a inace da se zahvalim rogiju :)

do sada mi je stedeo preko 50 000 :) i ko zna koliko meseci vozacke _
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: RADAR
« Odgovor #22 poslato: Februar 02, 2009, 11:15:18 pre podne »
Ma imao sam i ja Cobru i uspio sam da usporim sa 120 na 85km/h. Ipak sam dosta ustedio  biggrin

pekar

  • Gost
Odg: RADAR
« Odgovor #23 poslato: Februar 02, 2009, 03:35:53 posle podne »
zato mora da se nabudze besprekorne kocnice,i nema problema biggrin,ja imam kobru skoro dve godine,i za te dve godine samo jednom su me snimili i to mojom krivicom,nisam reagovao odmah zaneo se malo u prici i oni cap,ali opet sam ga spustio na 7km/h prekoracenja,i onda pitanje prvo koje je bilo,zasto si kocio naglo,sta da kazem,i samo je bacio pogled na detektor i prokomentarisao da mi nije pomogo,mislim se da ste mi vi zivi i zdravi koliko me je on spasio do sada ;) mogu reci samo da spasava pare ako se na vreme reaguje i naravno pre toga ne pre tera sa brzinom driving

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: RADAR
« Odgovor #24 poslato: Februar 02, 2009, 04:24:44 posle podne »
Meni i starom je ustedila dosta para, a imamo je vec 6-7 godina  biggrin

Van mreže hallamiti

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 228
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: RADAR
« Odgovor #25 poslato: Februar 03, 2009, 05:09:34 posle podne »
Ovi novi sa kamericom su uzas i povezani su gprs-om, sa bazom u stanici. tako da nema mita i korupcije.

Van mreže mladen03

  • Golf babaroga
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 37
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: RADAR
« Odgovor #26 poslato: April 01, 2009, 11:08:28 posle podne »
Predpostavljam da su skloni da prevare vozace da bi zaradili koji dinar time, ali pre svega treba voziti normalno po propisima zbog sebe pa tek onda zbog kazne. A te propise i ogranicenja nisu napisali ljudi koji se nerazumeju u te stvari vec fakultetski obrazovani ljudi koji to mnogo bolje znaju da rade nego mi koji vozimo i sami procenjujemo koliko je dozvoljena brzina. Sirok je spektar razloga zasto je negde ogranicenje 40 a put je pravac i delimicno ravan. Uostalom, kada bismo se svi pridrzavali toga, mnogi od nas bi stigli par minuta kasnije ali su rizici neuporedivo manji, ali zaista neuporedivo manji. Da ne govorimo o potrosnji i jos nekim mnogo manje bitnim stvarima. Strpljenje je umetnost. Saobracaj cesto ne prasta greske, a na to treba misliti pre nego sto se budemo nekom inatili. Elem, otisao sam mozda i malo dalje od teme... Cuo sam da postoje ti laser pistolji koji kada se slika fotografija sa brzinom - taj fajl ne moze da se izbrise iz uredjaja i time ne dozvoljava pandurima da zloupotrebljavaju svoje radno mesto.
I Tito je zeleo golfa

Van mreže djox

  • VW Početnik
  • Poruke: 182
  • Lokacija: Ruma
  • Karma: +2/-3
Odg: RADAR
« Odgovor #27 poslato: April 02, 2009, 01:45:28 pre podne »
Pre bi rekao da su skloni da smanje kaznu vozacu i da mu ucine na neki nacin uslugu
i ne izbiju mu iz dzepa 3000din vec recimo 1000, sto po meni nije prevara. A to kod tog
novog radara nije slucaj jer ne moze da se obrise memorija i naravno mora opravdati
prekrsaj. Cudi me da nisi naleteo na takav radar jer ga ima u NS i prema Rumi, tj kad
vidis radar sa postoljem od tri nozice bolje usporiti. driving

pekar

  • Gost
Odg: RADAR
« Odgovor #28 poslato: April 02, 2009, 01:15:05 posle podne »
tj kad
vidis radar sa postoljem od tri nozice bolje usporiti. driving

tada kada ga bude video,oni ce ga usporiti lollol

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: RADAR
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2009, 05:38:47 posle podne »
hahaha tai rad...i ne slika, nego pravi filmic haha...u begeu su u kolima, tako da dzaba ti i dvogled, kad je zastekan unutra..

Van mreže mladen03

  • Golf babaroga
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 37
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: RADAR
« Odgovor #30 poslato: April 03, 2009, 01:44:03 pre podne »
Da, ukebao me je jedan bas tu gde ti pricas, kad se sa venca spusta prema Ns, na kraju onog jednosmernog dela, ali mi je pisao 1000 dinara za pojas koji sam imao vezan, jer sam isao oko 75 km/h gde je 60 dozvoljeno. E sad da se setim kakav je uredjaj bio ne znam ali znam da sam zaista isao malo brze... A taj radar sa tri nozice znam, vidjam svakodnevno, kad se iz NS ide prema Kacu, sto kaze prethodni sofer, zastekaju se u kola i pecaju... A koliko je to dobro sto nas puste, ne kazem, lepse je platti 1000 umesto 3000 ili i vise, ali nije tu problem samo nasa brzina vec i drugih vozaca. Ja konkretno ne kontam likove koji kada naidju na policiju kasnije blicaju vozacima koji idu u susret da ih upozore. Alo bre, pa ti ljudi ce, kad se izvuku, ne daj Boze, jednog dana opet pored istih Vas koji ste im blicali da prolete 150km/h pa cete vi biti u prilici da se sklanjate sa puta. Treba da plate, koliko sam puta zbog takvih morao da kocim i sklanjam auto do same ivice puta kada su uletali u makazice ispred mene. Neka plate, bolje oni prama nego mi neduzni glavama. Ali drskost je za drugu temu...
A da li je istina da pandur ne bi smeo da te slika/snima od napred (da ti se vidi faca) jer to je ipak ugrozavanje privatnosti (zvuci smesno ali mislim da ima istine u tome).
I Tito je zeleo golfa

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: RADAR
« Odgovor #31 poslato: April 20, 2009, 10:48:09 pre podne »
E to  na Mlati nemaaaa  biggrin  ima par fiksnih . . .  Preprskas tablicu sprejem i zabole te sto blica . . .
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Precisi0n

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 205
  • Age: 33
  • Lokacija: Loznica
  • Karma: +4/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1.6b
Odg: RADAR
« Odgovor #32 poslato: April 20, 2009, 11:42:30 pre podne »
Gledam u SAT-u, po novom zakonu ka

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: RADAR
« Odgovor #33 poslato: April 20, 2009, 09:06:46 posle podne »
ja sma gledao i citao da se samo jamer kaznjava
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************

Van mreže trnigor

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Age: 43
  • Lokacija: titel
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: RADAR
« Odgovor #34 poslato: Maj 08, 2009, 06:39:23 posle podne »
koliko ja znam bice zabranjeni svi ometaci radara  boodala