Autor Tema: Golf 4 1.6 16v  (Pročitano 1999 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Golf 4 1.6 16v
« poslato: Jun 14, 2014, 01:15:50 pre podne »
Konacno sam slikao auto pa resio da zapocnem svoju temu. Nisam se nesto pretrgao jer sam se zurio da dodjem na posao ali opusteno bice jos slika. I slikacu fotoaparatom u buduce  :46

Dakle auto sam kupio 31/12/2013 godine. Auto je imao ugraviranih 160 000km, prodavac na placu je rekao da ima pravih 220 000( satro, ali sta da se radi). Naravno, ( Rekao bih znajuci sebe ) dan posle nove godine na reprizi sam pijan udario u betonski blok kako sam isao u rikverc i sjebao most na tocku, situacija je neobjasnjiva kako se blok nasao ispod onoliko niskog auta, sa 5 putnika ali dobro, pored je bilo drvo i neka gvozdena stativa.   lollol

Od tada mu je uradjen veliki servis, u nekom servisu u ovci posto je Golf bio pod garancijom godinu dana ili 10 000km pa sam isao kod njih zbog garancije. Posle toga se ispostavilo da auto trosi ulje i da gubi vodu pa je radjena glava motora i resen taj problem s vodom o njihovom trosku. Od tada je sve bilo super do pre nekih mesec dana kada mu je otisao katalizator, i zadnji lonac. Sve je to reseno u killeru pre neki dan. Napravio mi je lonac na srednjem delu i zamenio ovaj zadnji lonac. ( OFFTOPIC: Nadam se da Killer auto nije greska, kaze cale da sam mali majmun da ja ne znam kakvu oni tradiciju imaju  lollol ). Takodje ugradio sam mu ksenone, i promenio boju table jer me je tradicionalna plava ubijala u pojam. Evo par slika kako sve to izgleda, bice jos. Slikao sam i par stvari koje me nerviraju i koje planiram da zamenim cim dobijem platu.  :46















( Drugar pokusao da pronadje stek u kolima  lollol )

P.S. Planovi za buducnost su, felne neke ( 16"-17" ),letnje gume(jos furam zimske), spustanje, kacket, ozvucenje posto mi trenutno radi samo 2 zvucnika u vratima vozaca ( :( ).Takodje planiram da resim ove sitnice sa ovih slika gore, a fali mi i ona rucica za podizanje vozacevog sedista, kao i tepisi koje imam ali nisu oni sto mogu da se pricvrste pa ih svi guraj napred kad izlaze iz kola. Ako neko s necim moze da pomogne bicu mu i vise nego zahvalan, takodje zelim da cujem vase mislenje i ako imate neki predlog, sve je dobrodoslo. :)
« Poslednja izmena: Jun 14, 2014, 01:35:14 pre podne od strane kreka »

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2014, 02:58:07 pre podne »




Sad sam se setio da imam slike xenona i tablica, a iz nekog razloga nije mi dozvolio da editujem ovaj veliki post. Verovatno zato sto sam ga editovao vec 30 puta.  :) Za pozicije nije bilo kesa, to ce se resiti prvog u mesecu, kao i unutrasnje osvetljenje.  :)

P.S. Jedva cekam da narucim VW CLUB tablice, sere mi se od kes centra!  celebrate
« Poslednja izmena: Jun 14, 2014, 03:04:56 pre podne od strane kreka »

Van mreže PacificTDI

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Lokacija: Živinice
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 Variant
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2014, 11:59:18 pre podne »
Koji si ti kralj hahahahaha  lollol

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1725
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2014, 12:59:12 posle podne »
Instrument tabla je super ispala.  thumbup

Van mreže djole199

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 818
  • Age: 30
  • Lokacija: Bor
  • Karma: +8/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A3 1.9 TDI Quattro
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #4 poslato: Jun 14, 2014, 01:15:00 posle podne »
Fino izgleda,nek te dugo sluzi.  :)

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2014, 06:52:41 posle podne »
Super je Golf :) Lepo je ispao kilometar sat, a ako imas climatronic red bi bilo i u njemu da promenis osvetljenje..mada plavo crveno je za cetvorku po meni najlepse...

Lepi su ti planovi, nadam se da ces to da sredis sve uskoro...

P.S. Imam ja fabricke 16-ice LeCastallet sa gumama na prodaju... :)
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Darko80

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2289
  • Age: 43
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +117/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A3 LZ9Y
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2014, 08:09:18 posle podne »
Interesantna tabla, drugacija.
Na slikama si se bas potrudio da prikazes nedostatke  biggrin  Lagano kompletiras te plastike sa polovnjaka...
Pregledaj dobro stotine slika dok formiras ideju kako zelis da ti izgleda auto... Ali casto da te podsetim, iako verovatno znas, da kraja u sredjivanju nema! Uvek ce biti nesto sto nemas, a sto bi zeleo  biggrin  Ne zuri!

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2014, 11:01:46 posle podne »
@ peca Hvala puno, da ti ne pricam sad u prazno cim skupim lovu iscimacu te da vidimo te felnice. :)

@ Darko po uzoru na nove volkswagene, mnogo mi se dopada i naravno kao i sve ostalo mnogo je lepsa uzivo. Nemam klimutronic ali svakako ce biti jos radova na osvetljenju. A nedostatke ne volim da krijem, jer me mnogo nerviraju tako da cim resim to bice i slike novih delova :)

Van mreže kreka

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 1.6 16v
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #8 poslato: Septembar 12, 2014, 07:56:59 pre podne »
S obzirom da sam vec duzi neki period u kurcu s lovom, nisam nista menjao na golfu osim sto je dobio 2 nove gume. Osecao sam neku grizu savest pa sam resio da mu bar kupim ramove cisto da ne bude da nista nije dobio sve ovo vreme. Manje mi sviraju od kad nemam tablice kes centra iz borce.  lollol


Van mreže brufa

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 366
  • Age: 53
  • Lokacija: beograd
  • Karma: +10/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 4
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #9 poslato: Septembar 12, 2014, 09:31:27 pre podne »
dobar auto samo polako sa sredjivanjem bice para vw_servis.gif

Van mreže aleksandark

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Age: 27
  • Lokacija: vlasotince
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk4
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #10 poslato: Septembar 13, 2014, 12:16:35 posle podne »
kreka brate na isti dan sam i ja kupio golfa 4 srecno sa daljim planovima  thumbup

Van mreže Dragan ZA

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Lokacija: Zajecar
  • Karma: +16/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VWPASSAT B5,5 VWGOLF4
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 04, 2014, 04:34:10 posle podne »
 thumbup :26