Autor Tema: Vicevi :)  (Pročitano 1180976 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2820 poslato: Decembar 03, 2012, 05:57:32 posle podne »
xaxaxxaxa , john deer  lollol
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13091
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2821 poslato: Decembar 03, 2012, 06:41:15 posle podne »
Ahahaha Makedonac car

Van mreže DzonyVw

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 450
  • Lokacija: Beograd-okolina
  • Karma: +20/-16
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2822 poslato: Decembar 03, 2012, 09:02:16 posle podne »
Knjiga utisaka

Legendarno bespotrebna knjiga u kojoj gosti nekog hotela, kluba ili restorana kao i posetioci nekih institucija, upisuju utiske o svom boravku na tom mestu da bi neko možda to pročitao i video kako je to mesto divno, lepo i idealno za odmor ili zabavu.
Naravno, kao i sve drugo što se zamisli da funkcioniše na jedan način, totalno ode na drugu stranu i ta knjiga služi ljudima za sprdnju, idiotske crteže ili pljuvanje po mestu u čiju se knjigu upisuju. I dalje ostaje nejasno zašto osoblje jednostavno ne skloni tu knjigu negde jer je totalna anti-reklama tog mesta.

Knjiga utisaka zoološki vrt.
Strana 55
- Ovde je sranje i krokodil se ne pomera. Pljunuo sam ga 200 puta da znate.
- Ja sam kurva i volim da pušim. Nazovi me 064/******* Maja Kobaja
- Zoološki vrt smrdi i životinje su smorene kao na pajdu.
- Đoletova keva liči na na onog slona hihihihihi
- Vuk Bojović blajva ogromne kobase od šimpanzi i seksualno zlostavlja foke lolololololo
- Moje dete je gledalo kako medved seksualno opšti sa medvedicom. Sram vas bilo. TUŽIĆU VAS!!!!
- Da nisi ljubomorna što nije sa tobom opštio jer ima ogromnu močugu - Vuk Bojović
- Dejan Živković je peder.
Nije.
Jeste.
Nije.
Jeste.
Jesam bre!!!!
- Ovaj zološki vrt je zakon. Lama pljunula glupog Peru. Vrištali smo mu od smeha.
- Jel istina da je jednom slon ovde pojeo malu bebu? - Zabrinuta majka.
- U bebi zoo vrtu ima samo koza.
- Serem vam se na vrt!
- Povratak proroka Meher babe. Svi ćete goreti u paklu nevernici.
Vreme leti,vreme leti Danijela ti se seti,jednog momka ispod breze ako neces nema veze !!!

Van mreže noise024

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 311
  • Lokacija: Subotica
  • Karma: +19/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2823 poslato: Decembar 04, 2012, 05:48:50 posle podne »
Mit Basters u Srbiji. Nerazjašnjeni mitovi:

-Uticaj i posledice promaje po život i zdravlje čoveka?!
-Da li jabuka posle nekog vremena provedenog u ustima praseta bude zaista mesnatija ili se samo čini takvom?!
-Otvaranje piva okom?!
-Rakija od noktiju?!
-Rakija od peteljki?!
-Mogućnost da su Arkan i Rodja Raičević živi?!
-Brzina juga od 220 km/h?!
-Pivski stomak?!
-Mogu li vozovi sporije?!
-U kom grmu stvarno leži zec?!
-Kajmak nije prehrambeni proizvod nego lek?!
-Dunavski somovi od 190kg?!
-Magistar bez zaposlenja?!
-Da li više bolesti dolazi od hladnih nogu ili hladne guzice?!
-Ubistvo zbog 2 ara?!
-Keba-cigan ili ne?!
-Realna glednost serija rekordne gledanosti?!
-Čovek popio 2 litre rakije, uzoro njivu, pa zadovoljio ženu?!
-Žena popila 2 litre rakije, uzorala njivu, pa zadovoljila muža?!

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2824 poslato: Decembar 05, 2012, 01:11:32 pre podne »
      Hvalio se Amerikanac Bosancu kako ima ranč kojeg ne može za tri dana autom obići, a Bosanac će njemu:
     - Im'o sam i ja taki auto pa sam ga prod'o.
   ____________________________________________

Van mreže archi

  • Redžo je drifter, on ga tera u crveno po bašči
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Age: 34
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +43/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 74KW ATD
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2825 poslato: Decembar 05, 2012, 04:10:30 posle podne »
Ovo je vise realnost nego vic al ajde :)

Zašto na policijskim autima valikim slovima piše POLICIJA? Zato da ne bi lovili jedni druge po gradu....


Van mreže Banchi

  • Crvenko
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3029
  • Lokacija: Sefkerin
  • Karma: +32/-13
  • Pol: Muškarac
  • Diesel power
  • Auto: Seat Cordoba 1.9TDI
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2826 poslato: Decembar 05, 2012, 11:36:04 posle podne »
Razgovaraju Fata i Nedima:
-“Čime se baviš?”
-“Radim kao tajnica.”
-“Tajnica? što ti to znači?”
-“Ah svi me j*bu, a ja tajim

Van mreže Lepi

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 4778
  • Lokacija: Canada
  • Karma: +192/-83
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Rabbit 2.5
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2827 poslato: Decembar 06, 2012, 05:26:59 pre podne »
‎-Jел ти пушиш?
- Да
- Колико дневно?
- Три пакле
- Колико је пакла?
- 200 динара
- И колико дуго пушиш?
- 15 година
- Значи једна пакла кошта 200 динара и ти пушиш три пакле дневно, што значи да месечно на цигаре потрошиш 18 000 динара. За годину дана то би било 216 000 јел тако?
- Тако је
- Ако годишње потрошиш 216 000, кад би сабрали тих 15 година колико пушиш, то би било 3 240 000, јел тако?
- Тако је
- Да ниси пушио тих 15 година и стављао сав тај новац у банку и чувао га уз камату на девизни рачун, за тих 15 година би могао да купиш нови Ферари!
- Јел ти пушиш?
- Не
- Па де ти је Ферари онда??

 lollol lollol

Van mreže archi

  • Redžo je drifter, on ga tera u crveno po bašči
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Age: 34
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +43/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV 74KW ATD
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2828 poslato: Decembar 06, 2012, 09:23:22 pre podne »
Apsolutno fensi: Sasvim “običan” telefonski razgovor dve Podgoričanke!


Kad se prijateljice ne vide i ne čuju dugo moraju da proćaskaju o svemu, a mi vam u originalu prenosimo transkript telefonskog razgovora dve mlade Podgoričanke koji je na Fejsu apsolutni hit, a ne sumnjamo da bi i dve “slične” Beograđanke ili Novosađanke, samo sa drugim akcentom ovako čavrljale:
- Đe si kraljice?!
- Eeeeo me kraljice tu! A što mi radiš, inače, udačo?!
- A niiišta jadna! Bila ti malo u Bjanku! Znaš li kakav im je SPA! Pfff VRH! A tek VELNES! Ja sam ti se sva naježila koliko je dobro!
- Zajebaaavaš li se?
……
- Ne, beS tebe! Super nam je bilo!
- A sa kim si bila?
- Ada s momkom, jadna! Znaš li đe me sve vodio? Juče smo ti bili u Splendid na KOLAČ! Prevrh su im! Nije nešto ukusan, ali kad sam viđela cijenu… kukuuuu… svidio mi se odma.
- Blago tebi…
- A sto pored nas, nećeš vjerovat – Vesko Barović! Jees, jadna, ne zezam se! Pogleda me! Ali sam odma skrenula pogled, neću da misli da sam ja neka tu kurva RAZUMIJEŠ?!
- Razumijem te potpuno! Neka si!
- Poslije smo ti se kupali na Kamenovo. Tamo mu drug DRŽI KAFIĆ! I baš je FENSI mogu ti reć. Pili smo ti kafu, a i malo sam se kupala. Pred kraj dana, kad su svi pošli doma, kupala sam ti se BEZ TOPLESA!!!
- Aaaaa kako si luuuda!
- Jesam beS tebe, ali da niko ne vidi! Onda smo ti krenuli put Podgorice. Znaši kako ga je GARIO. 150 ti mi pičimo, policija nas zaustavlja, ali ON prolazi pored policije! Znaš li kako me neka euforija obuzela! ON ti ima one MUPovske tablice – niko nam ništa nije smio!
- I moj će da ih nabavi, reka je…
- Poslije smo ti posli u Buda Bar na dojčericu! Tamo Sito i ekipa, sjeli smo za njihov SEPARE i vrh mi je bio….
- Uuuu KRALJICE kako si mi vrhasta!
- Aj, čujemo se ludačo!
- Važi manituljo!


Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2829 poslato: Decembar 07, 2012, 09:13:23 pre podne »
Najjaca recenica u celom tekstu:Nije nešto ukusan, ali kad sam viđela cijenu… kukuuuu… svidio mi se odma.  boodala lollol
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2830 poslato: Decembar 07, 2012, 08:03:50 posle podne »
U New Yorku je nedavno otvorena prodavnica u kome žene mogu izabrati i kupiti supruga. Na ulazu su izložena „uputstva za upotrebu“;
- Možete posetiti prodavnicu SAMO JEDANPUT
- Postoji 6 spratova i karakteristike muškaraca se poboljšavaju što se više penjete
- Možete izabrati bilo kojeg muškarca na spratu na kojem se nalazite, ili se popeti na sledeći.
- Ne možete se vratiti na sprat ispod.
Jedna žena odluči da ode posetiti prodavnicu i da nađe sebi partnera.
Na vratima prvog sprata piše: “Ovi muškarci imaju posao“
I žena se odluči popesti na sledeći sprat. Na vratima drugog sprata piše: “Ovi muškarci imaju posao i vole decu“
I žena se odluči popesti na sledeći sprat. Na vratima trećeg sprata piše: “Ovi muškarci imaju posao, vole decu, i neverovatno su zgodni.“
Wow, pomisli žena, ali oseća da se mora još popeti. Na vratima četvrtog sprata piše: “Ovi muškarci imaju posao, vole decu, neverovatno su zgodni i pomažu u kućnim poslovima“
Neverovatno, pomisli žena, teško se mogu odupreti da ne uđem, ali nešto je tera i ode na sledeći sprat. Na vratima petog sprata piše : “Ovi muškarci imaju posao, vole decu, neverovatno su zgodni ,pomažu u kućnim poslovima i vrlo su romantični“
Žena odluči da uđe, ali je u zadnji čas nešto spreči, i na kraju ode ipak na šesti sprat. Na vratima šestog sprata piše: Vi ste posetilac br.31.456.012 , na ovom spratu nema muškaraca, ovaj sprat postoji da bi se pokazalo koliko je nemoguće zadovoljiti jednu ženu. Hvala vam što ste posetili našu prodavnicu!

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2831 poslato: Decembar 08, 2012, 04:06:10 posle podne »
Влегуваат во кафич Амстел, Хајнекен и Скопско.

- Амстелот порачува Амстел.

- Хајнекенот порачува Хајнекен.

- Скопското порачува Пепси.

Го прашуваат:

-Зошто порача пепси?

-Па кога никој не пие пиво, нема ни јас.

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2832 poslato: Decembar 08, 2012, 11:42:25 posle podne »

Neka cura sedi na klupi i jede sladoled...
Prilazi joj jedan momak i zapocinje razgovor :
On: Hej , mogu li te nešto pitati ?
Ona : Naravno :)
On : Alii ne znam baš . Znam da ćeš pogrešno shvatiti !
Ona : Nee , pitaj...
On: Smem li jednom liznuti ?
Ona : *Pružii mu svoj sladoled * ...
On : Eto vidiš , pogrešno si shvatila ...   biggrin

Van mreže kargus

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1083
  • Age: 51
  • Lokacija: Zaječar
  • Karma: +27/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2833 poslato: Decembar 10, 2012, 05:28:06 posle podne »


Dio monodrame Antona Drahta, "Ðe ti je Pita"
 
 
   Pitaš kako sam dop'o zatvora u Amer'ci, jarane. Prijavila me u mene žena i djeca. Vjerov'o il' ne. To ti je bilo nekako... 'vako.
Zovu mene jedan dan iz škole, kažu, mali ti dobio sindrom. Od koga, reko', pizda im materina ona drogeraška, mora da su donosili inekcije u školu. Šta je fasov'o ? ADHD, kažu. Noge mi se odsjekle. Hoće l' preživjet', kukam ja po školi, đe je da ga vidim, na šta l' mi dijete liči?
    Konačno ga dovedoše, njih petero, direktor'ca, garava k'o odžak, pa još neka debela rospija, valjda medecinska sestra, pa pol'cajac, pa vatrogasac, i još neki mali iz starijeg raz'da, neki naš iz Zen'ce, da mi prevodi, da bolje razumim, ko biva ja ne znam dobro engleski. Vidim ja mali mi zdrav i čitav, nije se osuo, ma k'o normalan. On ti, kaže debela, ima ADHD. Ma, šta vam je to, skoči' ja, govor'te više, ako Boga znate! To ti je, kaže ona garava, Attention Deficit Hyperactivity Disorder.
    Okrenem se ja onom malom iz Zen'ce, šta, reko, ova kaca Boga ti laprda, čime se zarazio? Ma, veli, nije to zarazna bolest nego je Ekrem nemiran u školi,  jurca po hodnicima, skače po klupama, zajebava svakog, hoće se i pomarisat'. Laknu mi nama'. Molim te, prevedi im da ništa ne brinu, izliječiću ga ja čim stignemo kući. Nećeš ga ti liječit', skoči ona debela, imala je brat bratu dvesto oka samo u guzicama, i još toliko u dva stomaka ispod stomaka. Imamo mi ovde lijekove, kaže, terapije, psiologe, sociologe, mi ćemo njega sredit'. Ništa vi ne brin'te, draga gospođo, znam ja, reko', jednu pravo dobru terapiju iz Bosne, naučio sam je od rahmetli babe, on od njegovog babe, i sve tako. Ooo, intrsting, kaze direktor'ca, ta terapija je kod vas u Bosni neka tradicija, s koljena na koljeno? Nije, reko', kod nas je to s bubrega na bubreg.
   Ma nisu prošle ni tri hefte zove onaj mali iz Zen'ce. Šta je, reko',  sad? Kakav je sad belaj? Sad je, kaže, u pitanju OTIZAM. Ma, kad se i u to uključilo pašče jedno?! A priprijetio sam mu da se mani politike i tih gluposti, komunizma, budizma, patriotizma, otizma, svega. Ko ga je na to nagovorio? Mora da je onaj Ćamilov taksirat Faruk. Nije to to, kaže, to ti je opasna bolest, bleji u prazno, gubi se, ne prati nastavu, potpuno odsutan i tako. A to je to, reko'. Opasna bolest, veliš. E ovog puta ću ga ja izliječit' za sva vremena i to od svih bolesti!
   Tako ti je to u Amer'ci, moj jarane, sve je bolest. Ako ne hodaš kako oni misle da treba, ako ne pričaš,  ne slušaš, ne spavaš, ne jedeš, svemu odma' daju ime, pa skraćen'cu i... nema ti više spasa. Od ljekara do ljekara, ne možeš ih se više nikad kutarisat'. Svaki dan u ap'teku k'o u menzu i uzimaš lijekove za sve moguće skraćen'ce - ADHD, MRSA, AIDS, AVNOJ, SUBNOR, KFOR, ma ima ih mali milion. 
   Iš'o ja na neke preglede i poslije zove taj famili hećim da hitno dođem kod njega. Moraš, kaže, odmah početi piti lijekove za ho'sterol. Što, bolan ? Ho'sterol ti je, kaže, 215. Pa, reko', i prošle godine mi je bio 215 pa si rek'o da mi je u granicama normale. E, kaže, to je bilo prošle godine. Sada su stručnjaci pronašli da je normala 200 a ne više 220, pa je tvoja situvacija sada kritična, hitno moraš početi pit' lijekove. Jeb'o mater te si ti normalan, reko'. Prije šes' mjeseci si mi sa istim nalazom rek'o da sam zdrav k'o dren, a sad ka'eš da sam u kritičnom
stanju! Pa, ko je ovde lud, čovječe, ti ili ja! Stručnjaci su, kažeš, tako odlučili. Ma jebem ja i tebe i te tvoje stručnjake, mijenjate to svakih šes' mjeseci samo da bi ap'teke zgrnule pare, a i vi s njima. Neću ih pit' pa makar crk'o nama'. Nosi ih materi!
    Mafija je to, jarane. U mene se žena bila u to ufurala, pila svaki dan po 28 lijekova. Samo vidiš po cijeli dan trza glavom nazad. Pa je poslije neko nagovori na onu makrobiot'ku. Ja, tog belaja.  Počela da donosi neku travu u kuću, neku crnu rižu, oči joj se vako ukosile, neke smrdljive supe, istopila se, nemaš je zašto ufatit'. Navalila na mene svaki dan, pusti tu, kaže, kafu i cigaru, što će ti rakija, nije to zdravo. Meso, hljeb, baklave, tufahije, sve to treba izbacit'. Slušam je i ne
mogu da vjerujem svojim ušima. Čuj, izbacit' baklave i tufahije, pa čime ću se, reko',  zasladit' poslije ručka? Treba, veli, da jedeš voće.
    Voće? Ma, đe ti je to, reko'. Šljive brezukusne izgledaju k'o jab'ke, jab'ke k'o bundeve, kruške mirišu na banane, jagode imaju ukus trešanja, sve se izmiješalo, sve raste u svako doba godine, dana I noći, ma koje crno voće, nek' ti ga jede babo.
    Vrnem se ja jedan dan iz fabrike gladan k'o vuk a na astalu u tanjiru nešto crno, tanko, ubuđano, uščulo se, Bože ubrani.
- Ðe ti je pita, reko' ?
- Ručak je na stolu, kaže. I pokazuje na ono.
- Šta ti je, reko, to ?
- To su, kaže, alge.
- Kakve alge?
- Japanske.
- Odakle ti to, reko'.
- Iz mora.
- Šta ima za jest'?
- Pa to, kaže.
- Šta to?
- Alge. One su vrlo zdrave.
- Pa ako su tako zdrave zašto nisi nikad vidila Japanca većeg od metar
  i po?  Moj Ekrem im može svima pitu s glave jest'.
- Al' su zdravi.
- Čuli ti šta te ja upita'? Ðe ti je pita?
- Šta će ti , kaže, pita, od nje se deblja. Pita se, kaže, neće više jest' u ovoj kući. Sir nije dobar za ho'sterol, meso se ne probavi ni za heftu, vruće tijesto.....nije više stigla reći ni je'ne, dofatio sam je za grlo i poč'o mastrafit'. Utrča mali onekle kad je čuo da ona zapomaže pa dofatih i njega, pa sve o jednom trošku. Oderem ih oboje od batina, onako po pe-esu, k'o što je rahmetli babo mlatio. Ruke su me zabolile.
   Al' da vidiš sutra belaja. Vratio se ja s posla kad pred kućom čeka marica. Izađoše njih dvoj'ca, zabicili ko dva vola, opasali pendreke i pištolje oko sebe, jedan sav pjegav, žut i deb'o, a drugi isto deb'o al' crn k'o đavo.
- Jeste l' vi, kaže onaj žućo, mister Kazim Klika?
- Nismo, reko'.
- Kako , kaže, niste. Daj dokumente.
Dam mu ja vozačku
- Kako , kaže, nisi kad ovde piše Kazim Klika.
- Ne piše tu, reko', Kazim Klika, ti ne znaš čitat'.
- Nego šta piše?
- Pise Ćazim Klica.
- Pa, jestel' to vi , kaže?
- Jesmo. Izvol'te, šta treba?
- Jesi l' ti ovom malom otac? I pokazuje ne Ekrema.
- U mene žena  kaže da jesam. Šta je ugursuz sad uradio? Razbiću ga!
- Nije, kaže, ništa uradio, nego otkud njemu masnice po cijelom tijelu?
- A tooo, bi mi lakše, sve je u redu, reko', te šljive sam mu ja napravio. Baš sam ga juče dobro izudar'o.
- Znači priznaješ da si ga tuk'o, uskoči onaj garavi.
- Čuj, tuk'o, ma odr'o od batina.
Nih se dvoj'ca zgledaše pa kaže onaj žuti, odma' ćete poći s nama.
Ðe, reko? Kod sudije, kaže, pa u zatvor. Optuženi ste da ste tukli dijete. Ma, šta je vama, jeste l' vi normalni, nisam ja tuk'o ničije dijete, samo sam izmastrafio mog Ekrema. Ko meni može zabraniti da bijem vlastito dijete kad god 'oću ? Bijem ga redovno, bije ga u mene žena, bije ga u mene amidža, dajdža, bijo ga je i Abaz, nastavnik matemat'ke, Zuko, nastavnik muzičkog, nena Fatima, rahmetli dedo
Huso, nema ko nije, i sad ti meni ka'eš da ga ja nemam pravo bit'! Pa ko će ga onda mlatit'?
- Ne treba niko da ga bije, kaže odžačar, s djecom treba razgovarat', lijepo im sve objašnjavat', biti s njima k'o drug. Ovo je Amer'ka, demokrat'ja, svako ima pravo da kaže i radi sta 'oće, i niko nema pravo da ga zato bije.
- Ma, sit sam ja te vaše demokrat'je, zato vam i jes' sve bankotiralo i cijeli ste dunjaluk pokrali i o jadu zabavili. Da se znao domaćin i ko koga treba da bije ne bi danas cijeli svijet bio na belaju.
- A dobili smo takođe i prijavu da ste silovali kamilu.
Ja se šokir'o!
- Kak'u ba  kamilu, ko je silov'o kamilu, jes' ti ba normalan čo'eče?
- Vašu suprugu.
- Ma, misliš Ćamilu, jebem te nepismena. Ko kaže da sam je silov'o?
Kako mo'š silovat' vlastitu ženu? Kakvi ste vi hajvani, čo'eče Boži!
- Ona kaže da si je silov'o prošle sedmice.
- Ko je ba silov'o ? Ma, sama tražila!
- Jes'  prva dva puta. A treći put joj, kaže, nije više bilo do tog'.
 Ja se obeznanio. Umalo me nije šlag trefio. Šta da ti više pričam.

Van mreže loon123

  • VW Početnik
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +6/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf2d
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2834 poslato: Decembar 11, 2012, 08:14:28 pre podne »
Istopolni brak

Norman i Beri su se venčali u Kaliforniji.

Oni nisu mogli da priušte sebi medeni mesec, tako da su se vratili kod Normanovih roditelja u kuću za svoju prvu bračnu noć.

Ujutro, Džoni, Normanov mali brat, ustaje za doručak. Kad je polazio u školu, pita svoju mamu da li su Norman i Beri ustali.
Ona odgovara: 'Ne'.
Džoni pita: 'Da li znaš šta ja mislim? "
Njegova mama odgovori: 'Ja ne želim da čujem šta ti misliš! Samo idi u školu. "

Džoni se vraća kući na ručak i pita mamu: 'Jesu li Norman i Beri ustali? "Ona odgovara: 'Ne'
Džoni kaže: "Znaš li šta ja mislim?"
Njegova mama odgovori: 'Nije bitno šta misliš! Pojedi ručak i vrati se u školu "

Posle škole, Džoni se vraća kući i pita ponovo: 'Jesu li Norman i Beri ustali? "
Njegova mama kaže, 'Ne'
On pita: "Da li znaš šta ja mislim?"
Njegova mama odgovara: "U redu, sad mi reci šta misliš."
       
On kaže: "Sinoć je Norman došao u moju sobu za Vazelin i ja mislim ... Da sam mu dao lepak za avione ".

Van mreže Hard_Core_Golf

  • ETKA 7.4 WORKER
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 584
  • Lokacija: Novi Sad Gari
  • Karma: +30/-10
  • Pol: Muškarac
  • Volkswagen Motorsport
    • 123kkk
  • Auto: Hard_Core_Caddy
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2835 poslato: Decembar 11, 2012, 10:54:40 posle podne »
-Zasto je Dzej poceo da peva?

-Nije imao visinu za kontejner...  lollol

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2836 poslato: Decembar 11, 2012, 11:00:19 posle podne »
Ovaj je dobar lollol

Van mreže Banchi

  • Crvenko
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3029
  • Lokacija: Sefkerin
  • Karma: +32/-13
  • Pol: Muškarac
  • Diesel power
  • Auto: Seat Cordoba 1.9TDI
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2837 poslato: Decembar 11, 2012, 11:13:33 posle podne »
Usred noći trudna ciganka krene se porađati pa povikne:


- Ajde Miko, upregni konje i vodi me u bolnicu, porađam se.


Mika zbunjen upregne konje u kola, utovari Milevu i krene. Međutim, Mileva se počne porađati prije nego što su stigli u bolnicu pa kaže Miki:


- Miko, pali fenjer i pomozi mi da se porodim!


Krenulo jedno dete napolje, pet minuta kasnije i drugo, pa zatim treće, Mika se krsti, a Mileva viče:


- Miko, jebem te u usta ciganska, gasi fenjer, vidiš da idu na svetlo !

Van mreže milan_b mk1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1660
  • Karma: +106/-45
  • Pol: Muškarac
  • Auto: opel
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2838 poslato: Decembar 11, 2012, 11:17:46 posle podne »
hahahahha
. . /████████\ . .
=/___________\=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/|
l_\____________/_|

Van mreže muki991

  • VW Početnik
  • Poruke: 71
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +5/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tdi
Odg: Vicevi :)
« Odgovor #2839 poslato: Decembar 12, 2012, 09:19:23 posle podne »
Sta je zena?...

Ukras oko picke

xD