Autor Tema: Koje felne? VW Up!  (Pročitano 13214 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #40 poslato: Januar 21, 2013, 12:38:34 posle podne »
Nemoj felnu od fiata pored tolikih wagenovih. Ja ti predlazem da malo stanes na loptu, jer mi se cini da nisi ni ti siguran sta zelis. Moje licno misljenje, ako stavis tanku a visoku gumu, i pritom felnu izbacis napolje, nece liciti ni na sta. Vizuelno ce ti se samo povecati rupa izmedju gume i blatobrana kad to uradis, a gledano otpozadi i napred, auto ce biti kao na stulama.

Nemoj previse da se plasis potrosnje, nije neka razlika 175 - 185. Tu ti vise igra ulogu kvalitet same gume, a ne ta mala razlika u dimenziji. I naravno nacin voznje. Moj savet da pogledas malo slike, malo vise procesljas oglase itd. Na osnovu tvoje price, mislim da bi ti najvise odgovarale neke fabricke felne.
Eto, nadam se da sam ti pomogao. ;) beer

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #41 poslato: Januar 21, 2013, 12:55:07 posle podne »
mnogo je 300e , pogotovo sto moras prstenove i ostalo...
ja bi mu ovako nesto pazario
http://www.polovniautomobili.com/oglas2902440/oz_superturismo_15quot_4x100_sa_gumama_hiiitnooo/

http://www.polovniautomobili.com/delovi-oprema-35/price_asc/0/?search-keywords=4x100&regionp=&category=35 pa krenes redom, nacices za manje para i bolje garantovano.

ili stavi sa pola alu fabricke, kao sto si na up forumu pitao ;)

u svakom slucaju bi stavio neke "otvorene" , inace ce izgledati ko sanduce na tockicima
lollol

Van mreže m1losh90

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 33
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Up!, Audi 80 B3
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #42 poslato: Januar 21, 2013, 01:27:06 posle podne »
Hvala na savetima. Uopste se ne zalecem, samo pitam za misljenje kako naletim na nesto sto bi mozda bilo interesantno. Fabricka felna sa pola mi je stvarno prvi izbor, bojim se samo da posto je ET45 biti mnogo uvucena. Distancere nisam ozbiljno planirao da stavim.
Jasno, ja bih najvise i voleo fabricke felne, ali su cene paprene. Ja ne jurim neki stajling, volim fabricki auto, a uvek su mi naj bile fabricke velike felne.
Icicu ovih dana u NS da pogledam te felne, i pre svega cu ih probati na kolima, da vidim kako ce da stoje. Ne zurim nigde. Ako mi se svide, pazaricu, i to je to...

Oglase sam procesljao sve postojece  biggrin , i sve sam blizi onim felnama sa pola 6n2. Mislim da njima dobijam upravo ono sto sam hteo - felne koje nisu celicne, nisu prevelike a ni premale, nisu upadljive, vec dovoljno elegantne i pristaju mom autu.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 01:30:08 posle podne od strane m1losh90 »

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #43 poslato: Januar 21, 2013, 02:25:32 posle podne »
Ako ćeš već da praviš distancere onda slobodno gledaj i felne sa drugim rasponom šrafova

TTS

  • Gost
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #44 poslato: Januar 21, 2013, 08:12:55 posle podne »
Neki dan sam vidio UP sa original GTI felgama od Golfa 5,predobro mu stoje,ali nisam skontao koliko su velike!

Van mreže m1losh90

  • VW Početnik
  • Poruke: 58
  • Age: 33
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Up!, Audi 80 B3
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #45 poslato: Januar 24, 2013, 07:49:27 posle podne »
Isplati se traziti po oglasima :)

Evo sta sam nasao, i to super odgovara onome sto ja trazim, a i cena je ok...sta mislite??

http://www.polovniautomobili.com/oglas2648835/alu_felne_ronal_quot16_4x100quot_vw_seat_opel/
i iste takve
http://www.polovniautomobili.com/oglas2222897/alu_felne/

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #46 poslato: Januar 24, 2013, 09:35:53 posle podne »
Pogledah samo prvi link. Bez mnogo razmisljanja, idi pogledaj i pazari! :):) Malo probaj da ubijes cenu,reda radi, da te ne bije maler! :):)
Neko moze da ti to uradi u photoshopu, ali sumnjam da ove felne mogu lose da stoje...

Van mreže rose1304

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 44
  • Lokacija: Smederevo <=>Loznica
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 2G
Odg: Koje felne? VW Up!
« Odgovor #47 poslato: Januar 24, 2013, 09:51:14 posle podne »
« Poslednja izmena: Januar 24, 2013, 09:55:29 posle podne od strane rose1304 »