Autor Tema: Mk2 Golf_GL  (Pročitano 9068 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #20 poslato: Jun 23, 2014, 04:37:09 posle podne »
Svi ti dodaci su bili i kad sam ga kupio..Lajsne cu i da skinem, ali usise necu... jer su lepljeni a dok ih skinem imam sve da izgrebem haubu ostace ostaci lepka i ko zna sve cega jos, i onda da molim boga da ce poliranje da pokrije sve te riseve i ogrebotine... ne vidim razlog zasto bi sebi pravio posao bez posla... A i ne mora svaki golf da izgleda kao iz fabrike, mislim lepo je to, al ne moramo da imam milion takvih golfova... Bitno mi je da je limarijski perfektan i da mu je motor odlican...
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #21 poslato: Jun 28, 2014, 01:22:23 posle podne »
Vec neko vreme u golfu se oseca neki gadan smrad, pa sam juce skidao tepih da ga operem i video da je izolacija natopljena vodom... poskidao sam staru izloaciju na vozacevom mestu i mestu iza vozaca, jer su ta dva dela imala dosta vode, stavio drugu izolaciju, oprao tepihe, plastike i jos neke sitnice sredio... Evo malo slika, mrzelo me vise da slikam...a inace patos je odlican, zdrav, bez mane...  biggrin















ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Solomaher

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 32
  • Lokacija: Istočno Sarajevo
  • Karma: +24/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #22 poslato: Jun 28, 2014, 02:10:06 posle podne »
Pedantno ! Unutrašnjost k'o nova :)

Van mreže Vlada SD

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 219
  • Age: 28
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk 1
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #23 poslato: Jun 30, 2014, 07:34:39 posle podne »
Jel si provalio odakle voda u unutrasnjosti?
Faculty of Electronic Engineering, University of Niš

Van mreže sarumon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 50
  • Lokacija: Bgd
  • Karma: +29/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #24 poslato: Jun 30, 2014, 08:17:19 posle podne »
Kad je auto ovako zdrav sto je retkost naravno onda moras da se trudis samo da ga ne useljacis i radis mu samo minimalne sitnice koje mogu da ga ukrase a njih je na svu srecu malo.Auto ti je u takvom stanju da mora samo da se trazi dlaka u jajetu,recimo da promenis rucicu menjaca i onu kozu okolo,da skines papucice i ja bi realno promenio te stopove,kao da si i njih dobio pa ih stavio onako cisto da ne bude rupa,e sad ja sam protivnik plina ali dobro to je stvar koliko ga vozis pa u neku ruku i razumem taj poduhvat,eto da vise ne tupim to bi bilo to. thumbup
E da,steta sto ima tu boju enterijera,moras da se drzis tih boja ali dobro sve u svemu imao si srece,retke su ovako zdrave dvice,pogotovo kod nas!!!!
Poz.!!!

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #25 poslato: Avgust 17, 2014, 01:54:11 posle podne »
Tek sam sad video poruke tako da se izvinjavam sto nisam odgovorio u neko dogledno vreme..
Pedantno ! Unutrašnjost k'o nova :)

Hvala lepo.. :D

Jel si provalio odakle voda u unutrasnjosti?

Voda je ulazila kroz siber... Onaj da nazovem dihtung oko sibera nije bio ceo, falilo je jedno parce... uspeo sam nesto da improvizujem i sad ne pusta...

Kad je auto ovako zdrav sto je retkost naravno onda moras da se trudis samo da ga ne useljacis i radis mu samo minimalne sitnice koje mogu da ga ukrase a njih je na svu srecu malo.Auto ti je u takvom stanju da mora samo da se trazi dlaka u jajetu,recimo da promenis rucicu menjaca i onu kozu okolo,da skines papucice i ja bi realno promenio te stopove,kao da si i njih dobio pa ih stavio onako cisto da ne bude rupa,e sad ja sam protivnik plina ali dobro to je stvar koliko ga vozis pa u neku ruku i razumem taj poduhvat,eto da vise ne tupim to bi bilo to. thumbup
E da,steta sto ima tu boju enterijera,moras da se drzis tih boja ali dobro sve u svemu imao si srece,retke su ovako zdrave dvice,pogotovo kod nas!!!!
Poz.!!!

Sve je na njemu bilo i kad sam ga kupio.. jedino poskidao sam one lajsne sa haube i gepeka samo skuplja vodu a i ruzno je nameravam crne folije i sa strane da izlepim, nekako razlikuje se od ostalih golfova po izgledu.. ovde u ks-u sve dvojke neke raspale kante tako da kad vide ovog oduseve se hah... sve te neke sitnice sto trebaju da se izmenjaju tipa koza oko rucice menjaca, far i jos neke gluposti.. imam dosta delova na tavanu, golfova i jetta mk2 i uopste vw program u porodici menjamo preko 15 godina.. delova ima samo treba da se ubudze... a sad sto se tice plina jbg tako kako je.. mada i pitanje je vise koliko je to ekonomicno, svakim dano je sve skuplje..
Inace skoro mi se desio peh.. iskrivio sam zadnju desnu felnu, ali ispravljeno isti dan...
Pozdravw svima..
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 01, 2014, 09:10:56 posle podne »
Kolega super ti je vw vozilica.Ove tzv sportske papucice,jesu na oko lepe,al nisu uopste prakticne.Ja sam na drugarovom gti-u tako zaglavio stopalo izmedju njih da me je bolelo 5 dana...U sustini lep golf,1.6 benz-gas je dobar motor koji dvicu lepo nosi i nije veliki potrosac. :26
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2014, 11:16:35 posle podne »
jedva nadjoh svoju temu.. biggrin da se kaze nesto da ne ode u zaborav tema.. U medjuvremenu sam promenio dva golfa.. ovaj je jos uvek kod mene.. samo slabo je bio vozen uglavnom je stojao u garazi.. U medjuvremenu vozio sam ovog plavog sa slike... 1.3 na metan.. doduse imao je 3 pogona benzin plin i metan...  bio sam pokretna  :28 na putu  :48 Ovog plavog sam 3 puta slupao za mesec dana.. prvo me udario kamion, pa sam ja udario u neki citroen pa u korsu... citroen dobro prosao.. ali korsu sam razlepio sve.. I tu se pokazala sva moc VW GOLF-a dvojke.. ukupno preziveo od letos 5 udesa, 3 upadanja u kanal sto kod mene sto kod onog od kog sam ga uzeo.. mesa vodu i ulje pucali nam dva puta prednji most ispadale nam poluosovine ali i dalje je isao i na kraju prodat za iste pare za koje je kupljen ali dinar u njega nije ulozen... zato se i raspao hahah Posle toga sam vozio dvojku 1.8 90konja isto na metan medjutim i to je otislo... ostao samo ovaj crni.... Inace na njemu mi neka budala jesenas u gradu razbi prednje dzetine farove... ali pronasao sam druge skinuo sa drugarove dzete... uglavnom sipaj i vozi.. zamenio sam levi zglob i to je to od ulaganja.. stvarno u krusevcu garantujem da nema bolje ocuvane limarijski i mehanicki golf dvojke od ove...  clap

Ovo su slike sa nekog tuning styling skupa u krusevcu.. jbg slikao sam ga samo s guza haha  boodala biggrin





a evo i te neunistive masine...
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #28 poslato: Decembar 13, 2014, 01:53:46 pre podne »
Samo kad bi stavio odgovarajuce gume na ove 15' bila bi jos lepsa.
Inace super izgleda.


Послато са LG-D373


Na mreži Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #29 poslato: Decembar 13, 2014, 10:00:40 pre podne »
Pedantan je auto bas, ali ako i dalje radis one stvari sa Kosturnice u Hajduk Veljkovu, ne cudi me da si se spucao 3 puta. Cuvaj glavu druze, i svoju a i tudju. ;)

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #30 poslato: Decembar 13, 2014, 11:26:07 pre podne »
Moram da mu uzmem nizi profil guma.. uopste mi nije stabilan sa ovim visokim gumama.. i onda da ga malo spustim... ali to na prolece tamo jos neka tera ovako.. posto mi i nije svakodnevni auto i nije mi ni hitno toliko... trudim se da uvek bude cist i pedantan... kad vec vozim stara kola bar da budu cista i ispravna..  :)
Slabije ludim sad... driving  dok sam imao onog sivog golfa njega sam przio bas dobro a i on je isao iako je bio 1.6... i tad sam radio mnogo gore stvari od onog sa kosturnice.. tako da ne smem ni da pomisljam sta bih radio da imam neki abf ili nesto ludje...
A evo i snimak tog sivog 1.6 na plinu... na plinu drugom oko 100ke drugom isao proveravao i navigacijom... bas je isao i dobro potezao iako je 1.6... ali prodat je...
https://www.youtube.com/watch?v=AZ5DoRFwG9E
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #31 poslato: Decembar 13, 2014, 03:15:32 posle podne »
Druže bolje pamet u glavu i pazi kako voziš pogotovo sad kad bude sneg i klizavo.

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #32 poslato: Decembar 13, 2014, 05:29:35 posle podne »
slazem se treba mu nizi profil gume  najbolje 195/50 neke opruge da se malo spusti i stopke crveno crne od gti i bice  :28 Inace golf je ocuvan vrhunski  thumbup

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #33 poslato: Decembar 16, 2014, 10:49:17 posle podne »
Danas isao da se raspitam koliko ce da me zakinu za registraciju istice u januaru pa da vidim na vreme... Kad ono kao da registrujem skaniju sa prikolicom...  blink 19500din u to spadaju nove tablice, saobracajna i neke silne takse leptejebo preterase... plus prenos oko 5000din... boodala
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #34 poslato: Decembar 28, 2014, 06:53:59 posle podne »
Jedna sveza slika.. pocinje sneg da pada pa da se provozamo jos jednom pre nego sto napada taj ogroman sneg sto javljaju...
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #35 poslato: Februar 16, 2015, 06:19:29 posle podne »
Posle mene opet ja...  biggrin Da malo zivnemo temu...
Promenjeno ulje danas i filter i jos neke gluposti ovih dana... Konacno sam ga preneo na KS tablice...

Nisam znao koliko ide kupio sam 5l stalo nesto vise od 4... Kupio sam i ovaj termodavac za teperaturu crko i on...  majstor1


Jedna onako bezveze sa starim tablicama...


Unutra i dalje pedantan osim sto sto sam iznerivrao i udario tablu i iscepao je iznad kasete...


Tablice


Onda sam zaglavio usred nekog posla u sumu pa me po mraku jedva izvukli al nije nista opere se sve...








jednio me  sex ove visoke gume pa mi auto visok kao zirafa... ali i to ce doci na red..
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #36 poslato: Februar 16, 2015, 06:21:55 posle podne »

Onda sam zaglavio usred nekog posla u sumu pa me po mraku jedva izvukli al nije nista opere se sve...

"Nekog posla", ok  lollol

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #37 poslato: Februar 16, 2015, 07:16:59 posle podne »
I to na Bagdali.  bicedobro lollol

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #38 poslato: Februar 16, 2015, 10:47:54 posle podne »
Vala jeste bilo zajebano.. celave gume, a blato, a ova zuri kuci haha.. sreca pa zivim blizu i stric odmah dosao hahaha..
ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati

Van mreže Aca_Ks

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 210
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk2 Golf Mk2 Polo
Odg: Mk2 Golf_GL
« Odgovor #39 poslato: Avgust 04, 2015, 03:44:41 posle podne »
Evo mene opet... jedino su gume promenjene i ostalo je skoro sve isto..


525 od drugara...











ti sine dok polozis vozacki i mognes legalno voziti svaki ce se mk2 moci trajno registrovati