Autor Tema: Stelovanje ler gasa na isparivacu ne reaguje ?  (Pročitano 1404 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Igoritza

  • VW Početnik
  • Poruke: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B3 1.8
Stelovanje ler gasa na isparivacu ne reaguje ?
« poslato: Februar 21, 2014, 07:16:36 posle podne »
Pozdrav svima

Golf MK3, 1.8 monopoint. Isao na plin sve uredno, da bi odjedared oborio obrtaje na bukvalno nula, u leru.

Dodao sam maksimalno antifriza-vode u 40:60 odnosu i odvrnuo sa creva protok u monopoint na maksimum, i tako se drzao na 200 obrtaja i tu nastaje problem: fakticki se nista ne desava odvrtanjem i zavrtanjem plasticnog dugmeta za kontrolu ler gasa. Pa mi od nekog iskusnog treba jednostavan odgovor: membrana ? ne vidim nista drugo osim eventualno onog dugmeta koje se nalazi ispod zavrtanja da je blokiralo, al nije moglo samo od sebe, pa stoga kapiram da je membrana zavrsila karijeru ?

vozim ga u Plindzijski servis u ponedeljak, no bi voleo da mi neko kaze za vikend sta da radim, ako ima neki trik da bar ne gasi kad menjam brzinu .. hvala svima

Van mreže dobri nikola

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 272
  • Lokacija: Svugde
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ljuta mahina
Odg: Stelovanje ler gasa na isparivacu ne reaguje ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2014, 08:53:33 pre podne »
                         Tesko je ovako bilo sta reci, jer si nam malo bolje reci, nemamo nikakve informacije o tipu isparivaca, kad si ga ugradio i koliko kilometara je do sada predjeno sa plinskim sistemom?