Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2706020 puta)

0 Članovi i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže redzo99

  • Main !
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2181
  • Age: 25
  • Lokacija: Bijelo Polje,Crna Gora
  • Karma: +80/-81
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5.5 TDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19140 poslato: Jun 23, 2015, 11:18:31 posle podne »
Zrno,vidjoh te juce ujutru iso si ka bijelom polju,mimoisli smo se kod rogovog krsa :D

Redžo je toliko mršav,da mora da uđe dvaput u kafić da bi ga primijetili. lollol

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19141 poslato: Jun 23, 2015, 11:19:00 posle podne »
Nisam te vidio,što se ne javi?

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19142 poslato: Jun 23, 2015, 11:34:01 posle podne »
Vraticu sutra automobile clanova i jos neke zajebancije ;) ostace "odrzavanje i servisi" to ce pripadati samo registrovanim clanovima... tu ce imati pomoc majstora.. ;) i taman ce se time spreciti one sulude teme clanova koji imaju po par postova "E imam problem" i nakon tog problema vise ga nema  biggrin

ima i nekih predloga da se ukine  "off topic" za ljude koji nisu clanovi al videcemo ;)  naravno i caskanje po automobilima clanova ce se mnogo vise kontrolisati i bice kriterijumi dosta rigorozniji ne samo tu nego na celom forumu.. off se uopste nece tolerisati...  wacko

Na mreži iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19143 poslato: Jun 24, 2015, 12:00:03 pre podne »
I samo jos samo da se strogo postuje ovo sto je nekada napisao Modus...

http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=57406.msg630817#msg630817
« Poslednja izmena: Jun 24, 2015, 12:02:01 pre podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19144 poslato: Jun 24, 2015, 12:07:32 pre podne »
Profesore! Imas li zahtev za upravu da imenuju i nekog lektora ili sl. i par dadilja da te brane i zanose ti muda u krivini?
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Na mreži iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19145 poslato: Jun 24, 2015, 12:11:09 pre podne »
Ne, naravno da ne... Samo da imaju oni muda da instant banuju onoga ko se nekome najebava pravoslavne majke, sestre, i sl.... Iskreno, aktivsn clan sam nekoliko foruma, ali jedino sam ovde video da to prolazi, a to jednostavno ne sme da prolazi. Pravila su pravila da bi se postovala...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19146 poslato: Jun 24, 2015, 12:13:08 pre podne »
stvarno treba prekinuti ovu parodiju na forumu. ko se nasao u svemu ovome i ko hoce da placa nek placa ko nece nema potrebe da komentarise sve ima svoju cijenu. ja sam clan 10god i drago mi je sta sam ucestvovao u svemu oveme makar i zajebavao pojedince, nisu oni krivi sto su glupi. adminu i ostalim zelim sve najbolje u daljem radu, zamolio bih da se moja tema obrise jre auto ide na prodaju svakako sl mjesec. upoznao sam ovdje dosta ljudi sa kojima sam u kontaktu i mimo foruma, gedoru sam upozmao pre svih vas sto ste sad pametni kad sam trebao u njega corrada da kupim koga ste 90% vas pljuvali i govorili da je taj koji mi prodaje penis od majstora a sad mu se uvlacite u dupe. sve u svemu ne mogu svi da se svrstaju u jedno mjesto svakako zivjeli i vasa vas vozila sluzila dugo pozdrav od mene  beer beer beer
« Poslednja izmena: Jun 24, 2015, 12:19:44 pre podne od strane NikolaRS »

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19147 poslato: Jun 24, 2015, 12:16:54 pre podne »
Admine, vrati sve kako je bilo, rasteraćeš članove i nikad više ih nećeš vratiti. Šteta je da propadne forum.
Nadji neki drugi model finansiranja.

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19148 poslato: Jun 24, 2015, 12:42:38 pre podne »
Ne, naravno da ne... Samo da imaju oni muda da instant banuju onoga ko se nekome najebava pravoslavne majke, sestre, i sl.... Iskreno, aktivsn clan sam nekoliko foruma, ali jedino sam ovde video da to prolazi, a to jednostavno ne sme da prolazi. Pravila su pravila da bi se postovala...

Pusti represiju profo za druge sluzbe ;)
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Na mreži iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19149 poslato: Jun 24, 2015, 01:28:48 pre podne »
Represija je progon ili ugnjetavanje bez razloga... A ovo bi bilo sa debelim razlogom.... Nema mnogo filozofije. Ono sto je Modus napisao, biblija, kraj price, ako hocete nesto... Ovako, hocete clanarinu, a imate clana koji napusuje ljude, jebe familiju, proglasava clanove nepozeljnim na forumu, a banuju ga sve na po nedelju dana, pa opet jovo nanovo... E to, tesko! Kao sto rekoh, clan sam i na benchmark forumu, isrbia, da ne spominjem auto forum, i svuda, ovo je apsolutno nepojmljivo. Strani, VW Vortex, Tdi Club, isto... Ma apsurno je polemisati. Ovo sam, bez ljutnje, video samo ovde i nigde vise.... Znam da se niko nece ovajditi od moje 2 crvene, ali dodju vam ljudi normalni, vide sta se radi i dopusta, i paljba, koji sami, koji napuseni onom stvari...
« Poslednja izmena: Jun 24, 2015, 01:34:14 pre podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19150 poslato: Jun 24, 2015, 07:32:18 pre podne »
  sex i mamu i sestru i zenu sa PUG motorom u jugicu
crkni klosaru  ;)

Na mreži iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19151 poslato: Jun 24, 2015, 08:17:59 pre podne »
Ovo moracete aut... To vam ne treba. U suprotnom, daleeeko od nivoa gde ce da dodju normalni i gde ce moci da se naplacuje clanarina...
« Poslednja izmena: Jun 24, 2015, 08:23:24 pre podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19152 poslato: Jun 24, 2015, 08:19:53 pre podne »
@Devil pozdravljam vraćanje tema ''automobili članova'', trebalo bi da se vrate ''održavanje i servisi'' pa da se ukine ono nabijanje postova pozdravima, a da se ograniči pisanje prema broju postova(i prema članstvu u klub, naravno ;) )...A off topic je ''žila kucavica foruma'' biggrin, članovi kluba koji redovno plaćaju članarinu imaju onaj svoj deo foruma gde mogu pisati samo oni koji redovno plaćaju članarinu...
Земунчанин

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13075
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19153 poslato: Jun 24, 2015, 12:23:16 posle podne »
Eto, svi samo pricate da treba naci velike sponzore, kako ih do sada jos uvek nismo nasli, a niko nikakav konkretan predlog da da. Mislite da nismo pokusavali? Samo je bitno da se sve vrati na staro. Svako od nas provodi po par sati dnevno na forumu, neki i vise. Da sedite u kafani toliko vremena, dali biste godisnje 2000e a ne 2000 din.
Kad dodje Wagenfest opet kritike zasto ovako, zasto onako. Dao vam je Vlasta lepu racunicu sta bi sve moglo da se napravi kad bi svi redovni clanovi platili clanarinu.

U pocetku sam bio skeptican oko zatvaranja foruma, ali posle je moj predlog bio da se zatvori OFF-topic, da kazem i javno, posto nikad nista ne krijem. To bi trebalo da bude deo za neobavezno caskanje i sprdnju izmedju clanova, zasto bi neko drugi morao da cita. Vama sto dolazite samo zbog off-a na VW, idite slobodno na neki burek forum i sl, ima ih dosta. A pogotovu Odrzavanja i servise treba zatvoriti, jer bi to trebalo da bude privilegija clanova. Prvo sto se svaki drugi registruje da bi popravio auto, dobije ovde savet i nestane. Pritom naravno 1. poruka i tema sa nazivom !!!POMOC!!!. I naravno da ce majstori da ispizde, kad su istu stvar objasnjavali 100 puta. Ovako bi majstori pomagali registrovanim clanovima, kako i treba da bude, sto bi trosili vreme i zivce na lenje prolaznike.


Ali to je taj nas mentalitet: "Sta ja time dobijam?" Pa naravno da ne dobijate nista ako vas 3 plati clanarinu. To je kao kada bismo se svi vozili gradskim prevozom, a ni 2% ne placa kartu.
U Bugarskoj se ulazak za posetioce na Club Fest naplacuje, zivo me interesuje da li bi kod nas 20 ljudi doslo na Wagenfest da je ista prica...
Ako vam je vec stalo do kluba i do dobrog funkcionisanja istog, rasirite malo svoje vidike i nemojte da nas poredite sa wortexom koji je samo forum, ovo je KLUB.

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19154 poslato: Jun 24, 2015, 02:52:35 posle podne »
Covek objasnio. :26

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 952
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19155 poslato: Jun 24, 2015, 03:06:15 posle podne »
negde sam procitao da bi od tih para mogli da se organizuju skupovi, da se podeli na gorivo...to je zaista lepo, ali trebalo bi imati u vidu da veliki broj clanova ne ide na skupove. Treba sve uzeti u obzir i zadovoljiti sve strane.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19156 poslato: Jun 24, 2015, 03:29:43 posle podne »
Pa nikada nece biti svi zadovoljni. To je inposible.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6854
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19157 poslato: Jun 24, 2015, 04:46:16 posle podne »
Citat
Fred Peric
@Devil pozdravljam vraćanje tema ''automobili članova'', trebalo bi da se vrate ''održavanje i servisi'' pa da se ukine ono nabijanje postova pozdravima, a da se ograniči pisanje prema broju postova(i prema članstvu u klub, naravno ;) )...A off topic je ''žila kucavica foruma'' biggrin, članovi kluba koji redovno plaćaju članarinu imaju onaj svoj deo foruma gde mogu pisati samo oni koji redovno plaćaju članarinu...

Komso +1  :46

Citat
Madison
U pocetku sam bio skeptican oko zatvaranja foruma, ali posle je moj predlog bio da se zatvori OFF-topic, da kazem i javno, posto nikad nista ne krijem. To bi trebalo da bude deo za neobavezno caskanje i sprdnju izmedju clanova, zasto bi neko drugi morao da cita. Vama sto dolazite samo zbog off-a na VW, idite slobodno na neki burek forum i sl, ima ih dosta. A pogotovu Odrzavanja i servise treba zatvoriti, jer bi to trebalo da bude privilegija clanova. Prvo sto se svaki drugi registruje da bi popravio auto, dobije ovde savet i nestane. Pritom naravno 1. poruka i tema sa nazivom !!!POMOC!!!. I naravno da ce majstori da ispizde, kad su istu stvar objasnjavali 100 puta. Ovako bi majstori pomagali registrovanim clanovima, kako i treba da bude, sto bi trosili vreme i zivce na lenje prolaznike.

Madison +1 , i ranije sam nesto slicno predlagao ...  :46

Hvala sto ste otvorili deo foruma i za nas jos uvek NE clanove ...  congratulations
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže cDa

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1107
  • Age: 40
  • Lokacija: Kikinda
  • Karma: +27/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Škoda Octavia mk4 1.5 TSI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19158 poslato: Jun 24, 2015, 05:32:15 posle podne »
Alvirovic nesto pola emisija prikazivao skode koje obilaze preko pune linije po kanjonima crne gore.. da nije koji od tih nas?

Zrnojed

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19159 poslato: Jun 24, 2015, 05:41:37 posle podne »
Kad bude pasat karavan,onda sam ja biggrin

Poslato sa Garret turbine.