Autor Tema: Corrado 2.0 16v  (Pročitano 51611 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #400 poslato: Novembar 15, 2012, 10:44:30 pre podne »
Ili ga ostavi za prolece a sad preko zime vozi ono slupano.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #401 poslato: Novembar 15, 2012, 10:48:19 pre podne »
Pa nznm, videcu, ali najverovatnije cu da ga stavim.. necu moci da izdrzim da ga gledam da mi stoji, nervira me ovo slupano..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Miloske

  • VW Fanatic
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 394
  • Age: 31
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +17/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: 2007 PASSAT B6 2.0TDI
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #402 poslato: Novembar 15, 2012, 11:07:34 pre podne »
Ma bitno je da si ga nasao,sve ce to farbanjem da se sredi ;)

Van mreže chappa

  • VW Početnik
  • Poruke: 49
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +9/-27
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #403 poslato: Novembar 15, 2012, 01:27:08 posle podne »
Vidis i sam gde se oljustila farba da nema ni malo kita  ;) Skunuto je sa stranca vr u odlicnom stanju...

Van mreže zlatko

  • VW Početnik
  • Poruke: 134
  • Lokacija: velika plana
  • Karma: +7/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #404 poslato: Novembar 15, 2012, 08:04:10 posle podne »
brate postavio sam temu u odrzavanje i servisi za neka creva sa usisa i niko odgovara posto imamo identicne motore pogledaj kod tebe gde idu ta creva pa pusti odgovor obelezio sam ih jedva vidljivim crvenim krugom  beer
zasto ajkula nema rogove.........pa koj ce joj k...c.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #405 poslato: Novembar 15, 2012, 10:14:00 posle podne »
Miloske: ma naravno brt.. :)
Chappa: Okej je sve, nije kitovano.. Ne mogu da kazem.. :) Znas samo koji problem imam ali sredicemo to ;)
Zlatko aj da pogledam temu pa ti javljam na PP..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #406 poslato: Novembar 16, 2012, 02:09:14 pre podne »
ae javi mi se ako hoces da ti udarim neku zastitu unutrasnjeg ruba .. da mu ne mislis  ;)
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže ShoneVW

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #407 poslato: Novembar 16, 2012, 11:59:26 posle podne »
corradu je limarija pocinkovana, ne bi smeo da rdja i truli, tako da i to krilo ne bi smelo da bude zardjalo ako nikad nije udarano,bruseno, smirglano, farbano itd. ali posto za njega kod nas delova ima vrlo malo, to krilo i nije tako lose.  beer
a i kad bi imo lovu ovi nasi pederi ne proizvode 125 12 i jebi ga

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #408 poslato: Novembar 17, 2012, 12:34:48 pre podne »
Njemu moze sasija/karoserija da bude pocinkovana.
Krila, hauba ne verujem.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #409 poslato: Novembar 17, 2012, 11:03:07 pre podne »
Ivane: SVE JE POCINKOVANO.. PROVERENO!
Shone: bas tako brate, tesko se nalazi i sad kakvo je takvo je, nema mnogo da se bira..
Bio sam kod svog limara i rece da odem od ponedeljka neki dan da mi sredi krilo, ima malo da se radi oko njega ali sredice se.. A gledali smo ga i ovako celokupnog za farbanje kako ce biti i bice dosta posla..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Pele

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 870
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Karma: +24/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touareg, Superb
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #410 poslato: Novembar 17, 2012, 02:48:12 posle podne »
Stexy odlicno je odradjen zadnji branik. Jel planiras nesro sa stopovima da radis?

Van mreže chappa

  • VW Početnik
  • Poruke: 49
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +9/-27
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #411 poslato: Novembar 18, 2012, 03:17:20 pre podne »
alo bre, nemoj krilo da mi dirate, krilo izuva u kakvom je stanju  :rolleyes: 


sto se tice auta, kad si se vec odlucio za after-market delove, protiv kojim sam, izmedju ostalog, i zbog njihovih losih proporcija i kvaliteta... mogao bi da odneses prednji branik kod dobrog plasticara, da ti prevari donji deo after-market branika na fabricki, jeste za ces da zeznes fabricki, ali ce onda barem ono sto hoces da uradis da lici na nesto, jer je gornji deo katastrofa u odnosu na fabricki  wacko


nek' ti je sa srecom u daljem sredjivanju...

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #412 poslato: Novembar 18, 2012, 04:15:25 posle podne »
Pele hvala :) Planiram da kupim nove providne led stopove.. i napred angel eyes farove.. ne bih iskreno menjao fabricke ali su u katastrofa stanju, da nemam maglenke ne bih mogao da vozim.. Tako da cu nove da kupim.
Krilo sve u svemu nije lose, i to sto ste vi nazvali rdjom uopste nije rdja nego je tu otpala boja i to je belo skroz, na slici se dobro ne  vidi, rdje nema u svakom slucaju :) Sutra idem do limara da ga lepo uklopimo i sredimo..
Chappo za branik brate: hteo sam i ja tu varijantu da se prepravi moj ali nisam nasao coveka da to doradi tako da sam kupio novi, taman ce moj fabricki da mi ostane za rezervu.. A da su ovi after market delovi ne kvalitetni to je tacno.. Tj prave ih od cvrstog poliestera, veoma malo su fleksibilni i  da ga nabodes na neki ivicnjak nece da se uvije i izgrebe nego ima da pukne.. ali jbg, meni se svidja to pa cu da ga pazim koliko je to moguce..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže SKYLINE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 559
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-82
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Corrado G60
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #413 poslato: Novembar 18, 2012, 09:06:17 posle podne »
Po meni nemaš potrebe sa led providnim štopovima, zatamni gornji deo u crno a donji deo neka ti ostane fabrički crven i to je extra na crnu boju auta, veruj mi ;) Bacaš džabe 150 evra za štopove a sprej košta 5 evra, uzmeš vodenu šmirglu i ošmirglaš gornji deo, sačekaš malo i naneseš 2-3 puta boju i ima da bude bombonica wub Što se tiče angel eyes farova, e to tek ti je katastrofa, tu ćeš bez veze baciti još 200 evra a biće ti jako ružan auto a sa fabričkim farovima je boli glava wub Ako su ti loši fabrički farovi kupi fabričke farove na ebay, tamo je povoljno isto tako i maglenke i ako staviš angel eyes farove kada prvom prilikom udari kamenčić ima da ti puknu i opet ponavljam upropastićeš s tim corrada koji je extra auto. Izmerio sam koliko mi je spojler i karter od zemlje i tačno sam ti rekao da je 10 cm ;)

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #414 poslato: Novembar 20, 2012, 07:46:45 pre podne »
Ma kazem ti sto se farova tice meni se stvarno vise sidjaju fabriki i ne bi ih menjao, ali na ebay-u nemam nalog a sa nekim odavde s foruma kad sam pricao trazio mi je boga oca pare da mi nabavi nesto sa ebay-a.. Kad bi mogao preko nekog da narucim to za manje pare onda bih tako uradio.. Taj mi je trazio cena artikla + oko 80e da to sve organizuje da se posalje.. Ma daj molim te, ja jesam lud, ali budala nisam.. E razmisljao sam i ja o toj fori da se zatamni gornji deo, vido sam na onoj slici sa 19te strane sto mi je postavio Alexa i svidja mi se bas.. Verovatno cu to prvo da uradim posto je jeftinije i ako lepo izgleda necu ni da menjam.. A i onako mi treba 500e za boju za farbanje tako da moram na vreme da pocnem a skupljam, a ne da bacam na druge stvari manje bitne..
To je extra 10cm, taman bi mi tako odgovaralo, ali videcemo kad zamenim sta ce da bude..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Markovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 172
  • Age: 28
  • Lokacija: Temerin
  • Karma: +21/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #415 poslato: Decembar 17, 2012, 11:24:43 pre podne »
ima li kakvih novina, jesi namontirao opruge?   clap
peco prodaj tu lesinu i kupi sladoled

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #416 poslato: Decembar 17, 2012, 02:18:58 posle podne »
E drug novina ima samo to da sam skinuo prednji branik i kupio danas poliester set kako bi prebacio drzace sa starog na novi.. To cu danas da odradim.. Inace ga nisam vozio bar 2 nedelje, stajao mi je dok je ovaj sneg, izbegavam da vozim zimi da ne bih polomio zadnji branik i zbog soli.. Od 6 god. koliko je kod nas vozio ga cale samo jedne zime i to nesto kratko..
Cim izlepim drzace  na novom braniku, kupujem set boje i ostalog i ide na farbanje novo krilo sto sam uzeo i branik.. Da mogu da vozim a na prolece ga farbam celog.. Prednje opruge cu verovatno tek na prolece da montiram.. Nije bezbedno sad xD Bice slika kako sam radio drzace na prednjem braniku.. Iskreno prvi put radim s ovim i plasim se kako ce da ispadne ali sta je tu je, kad nema zainteresovanih da mi pomognu, moram sam..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #417 poslato: Decembar 17, 2012, 04:13:48 posle podne »
poliester set se vrlo lako koristi ... imas onu smolu , katalizator i vlakna  .. pre nego sto krenes moras smolu i katalizator da izmesas .. da bi htelo da se fata  biggrin

samo nosi masku kad to radis .. i rukavice .. jer nagutas li se onog mirisa ima dva dana glava da te boli  boodala
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #418 poslato: Decembar 17, 2012, 08:12:04 posle podne »
Kod Stosketa su izgleda ostale trajne posledice. bleh

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #419 poslato: Decembar 17, 2012, 09:38:46 posle podne »
Hahaha ma stoske se tako rodio :D :P sala mala
Stole: znam burazeru citao sam uputstvo na net.. Provaljujem da nije tesko samo da nesto ne zajebem u svemu tome xD
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.