Autor Tema: Zatvaranje gepeka Corrado  (Pročitano 3086 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Twister

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2174
  • Age: 46
  • Lokacija: Srem. Mitrovica
  • Karma: +53/-19
  • Pol: Muškarac
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #20 poslato: Mart 21, 2012, 11:10:39 posle podne »
jesi zainteresovan?

Van mreže shone357

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 458
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #21 poslato: Mart 21, 2012, 11:28:32 posle podne »
Druze ovo je dosta ispod realne cene, ovde u bg-u ovo ispod 400eur ti niko ne bi radio, najvise zbog obima posla, i vremena koje je potrebno da se ovo uradi.....
mislim da ti je twister dao odlicnu ponudu, sad je samo pitanje koliko si spreman da das i koliko si spreman da ostanes bez auta nekoliko dana  beer
G T I - opaasna masina......

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #22 poslato: Mart 24, 2012, 10:28:40 posle podne »
Ma spreman sam na sve, ok mi je 200e, samo pitanje jel sa materijalom ili bez.. I da to bude koliko toliko sigurno da ce da ispadne onako kako sam ga zamisljao.. O tome cemo lako da se dogovoriomo.. Pogledacu kako si kod sebe odradio.. Jedini problem je sto ce da me iskosta mng da ga doteram pa da se vratim kuci pa opet da dolazim po njega i vozim ga kuci..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Twister

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2174
  • Age: 46
  • Lokacija: Srem. Mitrovica
  • Karma: +53/-19
  • Pol: Muškarac
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #23 poslato: Mart 25, 2012, 01:26:23 pre podne »
Zamisli nisam u nogucnosti da citam iz tudjih glava, samo ako lepo nacrtas ili prilozis odgovarajucu sliku kako bi to da izgleda. Cena? Mozemo se dogovoriti preko PP. Vreme da se uradi?? E to je vec problem.....jbga kratak sam sa vremenom kako zbog posla, tako i zbog bebe....znaci trajalo bi malo duze.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #24 poslato: Mart 25, 2012, 03:41:59 posle podne »
Oblik i izgled sam zamislio, sve osim boje, to cemo zajedno da se dogovorimo, neki tvoj predlog i tako to, pa cemo da vidimo.. Nije mi problem ni da cekam i 10, 15 dana da stoji kod tebe.. Samo je problem sto ce dosta da me kosta da ga doteram do tebe i vratim kuci. Kostace me plin da ga doteram, pa ja da se vratim kuci opet ce da kosta bus, pa onda da opet busom dodjem do tebe, pa plin da se vratim.. Moram da se preracunam, da vidim koliko ce da mi se isplati, pa ako imam neku povoljnu matematiku pravicemo neki biznis  biggrin Ajde dogovoricemo se u PP  B)  beer
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Twister

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2174
  • Age: 46
  • Lokacija: Srem. Mitrovica
  • Karma: +53/-19
  • Pol: Muškarac
Odg: Zatvaranje gepeka Corrado
« Odgovor #25 poslato: Mart 25, 2012, 04:20:58 posle podne »
StexyVW, prelazimo na PP ;)