Autor Tema: Budale iz Autoopreme  (Pročitano 5742 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Budale iz Autoopreme
« poslato: Oktobar 20, 2009, 05:06:58 posle podne »
Ljudi moji ovi nisu normalni. Ja im poslao mail da se raspitam za neke stvari a oni ko debili se ponasaju, Sad cu da vam docaram mailovima koji su razmenjeni pa vi sami prosudite dal sam u pravu il nisam:

PS. znaci pocinjete od kraja da bi videli o cemu se radi



"Postovani gospodine.
 
Ja sam vam pisao mail iz razloga sto nisam iz beograda da bih svratio do vase radnje da pogledam sta mi je potrebno za auto. Slike za stop svetlo su me interesovale da bih video koje tacno imate u ponudi i kolika in je cena.
Kao drugo, u onom cenovniku ste napisali Cena a ne Bodosi tako da je najlogicnije da su cene u evrima a ne u dinarima jer npr na nekim delovima pise 10, a to nemoze da bude dinar vec euro.
Kao trece, ako vec radite taj posao koji radite onda bi trebali da ispostujete moguceg kupca iz vase radnje a ne na ovakav nacin da terate kupce izrazima "Gospodine, da li mislite da ja imam toliko vremena za objasnjavanje? Uostalom sta ja imam od ovog gore objasnjavanja?."
Kao cetvrto, sad i da mi date na poklon stvari koje su mi potrebne za auto ne bih dosao 120km da bih uzeo, jer ste takav debil da je to nemoguce. Zalim one kupce koje kupuju od vas delove.
 
Nemojte da se cudite sto ovako pisem ali vi ste me naterali jer sam smatrao da ste fer tj kulturni ali vidim da to nije taj neki procenat u beogradu sto ima. Hvala vam na objasjenju i samo tako nastavite sa radnjom (neka se uobrzo zatvori),




--------------------------------------------------------------------------------
From: Autooprema.com <office@autooprema.com>
To: Ivica Petrovic <vw_golf_maniac@yahoo.com>
Sent: Tue, October 20, 2009 1:21:55 PM
Subject: Re: sus pleh (zastita ispod motora)


Postovani,
nema slika !
 
Da vam posaljem slike za sve stop lampe sto imamo u ponudi?
 
Naravno da ne mogu.
 
 
da li je to ovo sto sam vas pitao u vezi dodatka na prednjem braniku:

Dodatak na pr braniku kazete?
 
 
Spojler vam treba , resetka, maska???????
 
 
i koliko sam mogao da razumem cena im je 24eura??
 
Gde ste videli evre? Niste dobro razumeli, bodosi!!
1bod je 95 din , ne primamo evre!!!!!!!
 
 
 
 
Gospodine, da li mislite da ja imam toliko vremena za objasnjavanje? Uostalom sta ja imam od ovog gore objasnjavanja?
Hocete li doci i kupiti nesto ili jos mnogo toga nije jasno??????????
 
 
Srdacan pozdrav
 
 
----- Original Message -----
From: Ivica Petrovic
To: Autooprema.com
Sent: Monday, October 19, 2009 7:11 PM
Subject: Re: sus pleh (zastita ispod motora)


Video sam vas cenovnik i zanima me neke stvari kako izgleda posto nema slika.
Ove stvari me zanimaju:
maska - obloga stop lampe CARBON LOOK HELLA R/L,

stop lampe svi modeli u ponudi sto imate,

 

da li je to ovo sto sam vas pitao u vezi dodatka na prednjem braniku:

spojler prednjeg branika GTI L (P.P.)  i  spojler prednjeg branika GTI R (P.P.)  i koliko sam mogao da razumem cena im je 24eura??

 

Pozdrav





--------------------------------------------------------------------------------
From: Autooprema.com <office@autooprema.com>
To: Ivica Petrovic <vw_golf_maniac@yahoo.com>
Sent: Mon, October 19, 2009 5:07:28 PM
Subject: Re: sus pleh (zastita ispod motora)


Postovani,
sus pleh nemamo.
Deo br 2 nemamo.
Spojler pr branika imamo, cena vam je na nasem sajtu:
http://www.autooprema.com/volkswagen.pdf
 
pozdrav
 
 
----- Original Message -----
From: Ivica Petrovic
To: office@autooprema.com
Sent: Monday, October 19, 2009 4:57 PM
Subject: sus pleh (zastita ispod motora)


Dobar dan, zovem se Ivica i interesuje me da li imate u ponudi nesto za zastitu motora sa donje strane i kombinacija tepih/plastike sto ide iznad motora a kaci se na haubi. Auto za koji me interesuje je VW Golf MK3 1.8 `92god. I ako imate sta sve ide u komplet i sta je sve potrebno, naravno i kazite koja je cena. I interesuje me da li imate u ponudi dodatak za prednji branik od Golfa MK3 GTI-a i ako imate kolika je cena (kao ova na slici)
http://s7.directupload.net/file/d/1952/lt6v5rkw_jpg.htm
 
 
Hvala vam unapred na odgovoru"

SALE GTI

  • Gost
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2009, 05:52:56 posle podne »
Ma de si nasao sa njima da poslujes sve sto ti treba imas sandokana na forumu pa vidi sa njim ;)

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2009, 06:24:18 posle podne »
ma znam, al reko posto su ovi iz bg-a da ce ici mnogo brze kupovina ali izgleda da ce ici tesko, ipak moram da se okrenem sandokanu

Van mreže bulevar89

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 34
  • Lokacija: Novi Sad, Srbija
  • Karma: +6/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK4
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2009, 06:47:30 posle podne »
Jujuju... Ovo je neverovatno... pa to treba pozatvarati, te tzv prodavnice sa ``ljubaznim`` prodavcima...  badmood ju kako sam se iznervirao...
Ivke, odlicno si se drzao sto se tice vracanja odgovora tim kretenima... Svaka ti cast... Zali Boze te radnje sa takvim radnicima... sve bi ih  batine... i to u*ranom motkom...
bezobrazluk... boodala
Drive only the best... VW to infinity!!

Andrija

  • Gost
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2009, 07:06:09 posle podne »
''...sad i da mi date na poklon stvari koje su mi potrebne za auto ne bih dosao 120km da bih uzeo, jer ste takav debil da je to nemoguce''  lollol
Ivke, al' si ga naduv'o svaka cast!  ;)

Van mreže bulevar89

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 34
  • Lokacija: Novi Sad, Srbija
  • Karma: +6/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK4
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2009, 07:13:20 posle podne »
al majke mi... slazem se sa andrijom... da bih ti pehar... samo da imam... :) svaka ti cast :)  champ1 cheers
Drive only the best... VW to infinity!!

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2009, 08:25:30 posle podne »
pa sa takvima moras sve fino i politicki da im ga nabijes, da ga lepo osete jer ako to ne uradis onda se spustas na njegov ispod-seljacki nivo jer ja sam covek sa sela pa se ne prica bas takve stvari (osim kad treba)

Van mreže Gile_Extremeboy

  • VW Početnik
  • Poruke: 18
  • Lokacija: Bobovo by Svilajnac
  • Karma: +0/-2
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 20, 2009, 09:19:47 posle podne »
a jesi lood komso..  clap

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 20, 2009, 09:38:35 posle podne »
Kao prvo i osnovo prodavati styling opremu bez slika na sajtu je neozbiljno, tako da bih sa tvoje tacke gledista takve firmr odmah zaobisao. ;)


Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:30:06 pre podne »
Kosta je u pravu, u shirokom luku...

Van mreže ichbinmilann

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 21, 2009, 01:49:01 pre podne »
Paz ovo.... Ne primamo evre, al primamo bodove!!! Sad cu da vam iscrtam 10 bodova na papiru i eto me da pazarim....... :)) Budale...

Van mreže Stefan

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 510
  • Age: 36
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 21, 2009, 04:15:42 pre podne »
Ala ste mi napljivali komsiju  lollol Ta radnja je kod mene u kraju i radi lik koji je i vlasnik.Bas me cudi da je ovako pisao, posto je bas fin (barem prema meni) ,mozda mu je zena odgovarala na tvoj mail  lollol 
Ali neka si ga napusio  tapsac

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 21, 2009, 11:52:11 pre podne »
evo njihovog odgovora na jucerasnji mail:

"Postovani,
u prvom mejlu koji ste nam uputili bili ste ne precizni sa opisom dela koji trazite, kao recimo dodatak za pr. branik.
Na to sam vam ja odgovorio veoma ljubazno, citiram:
 
"Postovani,
sus pleh nemamo.
Deo br 2 nemamo.
Spojler pr branika imamo, cena vam je na nasem sajtu:
http://www.autooprema.com/volkswagen.pdf
pozdrav "
 
Zatim ste nastavili sa slicnim mejlovima i ne ostvarivim zahtevima da vam posaljem slike svih stop lampi sto imamo u ponudi (sto je apsurd) i sl.
na sta sam vam ja, pored svega,  krajnje ljubazno i profesionalno odgovorio cak i na taj mejl da prosto nemamo te slike i iz tog razloga ne mogu Vam ih poslati.
I uputio sam Vam pitanje: "da li mislite da ja imam toliko vremena za objasnjavanje?" da bi ste Vi iskoristili moju veliku ljubaznost, predusetljivost, profesionalizam i odgovorili tako kako ste odgovorili.
 
Treci put Vam nije jasno oko cene i bodova.
Cena nije u dinarima.
Cena nije u evrima niti u bilo kojoj valuti.
Cena je budovima.
Mozete procitati (ako znate) na nasem sajtu obavestenje da je cena u bodovima i da za vrednost boda se mozete informisati na te i te brojeve telefona!
Sta tu ima toliko nejasno za Vas da bi ste me po treci put pitali u vezi toga? I naravno, Vi ste konstatovali da je to cena u evrima.
 
citiram:
"Kao cetvrto, sad i da mi date na poklon stvari koje su mi potrebne za auto ne bih dosao 120km da bih uzeo, jer ste takav debil da je to nemoguce. Zalim one kupce koje kupuju od vas delove."
 
 
Zamerili ste mi sto sam napisao bodosi umesto bodovi. Ja slepo kucam i to je ocito greska u kucanju za razliku od Vasih silnih pravopisnih gresaka kao recimo, citiram:
1. "jer ste takav debil da je to nemoguce."
2. Video sam vas cenovnik i zanima me neke stvari kako izgleda posto nema slika
itd
Postovani, prelistajte sve moje mejlove i pokusajte da nadjete jednu jedinu psovku, uvredu, kletvu, pretnju i sl. Necete je naci.
 
Vi ste nama uputili sledece uvrede, kletve i to sa mnostvo pravopisnih gresaka:
 
"jer ste takav debil da je to nemoguce. Zalim one kupce koje kupuju od vas delove."
 
"Nemojte da se cudite sto ovako pisem ali vi ste me naterali jer sam smatrao da ste fer tj kulturni ali vidim da to nije taj neki procenat u beogradu sto ima. Hvala vam na objasjenju i samo tako nastavite sa radnjom (neka se uobrzo zatvori),"

 
Posle konsultacija sa nasim pravnim licem, mi Vas obavestavamo da imamo dovoljno osnova (uvrede, kletve) za pokretanje krivicne prijave protiv Vas s obzirom da imamo vasu IP adresu.
 
S postovanjem"


Sad neznam dal da im odgovrim il da cutim da ne zakomplikujem stvari jos vise...


@Stefan, slobodno mozes da odes kod komsije i da mu kazes da sam sve mailove stavio po forumima vezane za automobile i da mu kazes misljenja drugih clanova sto se tice tih mailova
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2009, 11:53:50 pre podne od strane Ivke »

Krle

  • Gost
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:04:03 posle podne »
,,Ma nemoj da se obazires na to sto ti prete pokretanjem krivicnog postupka... Ne mogu ti nista, nista lose nisi napisao... I sudiji mozes da kazes da je debil, ne moze ti nista... Nisi ga napao, nisi mu pretio... to su samo reci iskazane u afektu... tako da ako hoces da ga spustis maximalno, samo nastavi ali 100% kulturno i profesorski... Neka on popizdi i neka on tebe izvredja, sto ce se desiti posle jos jednog mail-a sa malo ozbiljnijim sadrzajem... a kad se to desi, onda ti njemu vrati da i ti imas dovoljno sadrzaja da pokrenes krivicni postupak po osnovu zloupotrebe radnog mesta i ne postovanja cenjenih potrosaca!,,
MA MANI SE TOGA I IDI U DRUGU RADNJU BRE COVECE!!! Ima i jeftinijih i lepsih delova!!!

Andrija

  • Gost
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:28:47 posle podne »
 :huh: Ne mislite valjda da se zaista konsultovao sa ''pravnim licem''?  biggrin
Apsurdno je nastaviti dopisivanje sa ovim likom, jer sigurno neces nista postici, a moze samo da ti nadje jos par pravopisnih gresaka  lollol
Hvala Bogu, radnji ima koliko hoces, tako da, ono sto ti treba, uvek mozes da potrazis na drugom mestu.

Van mreže Stefan

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 510
  • Age: 36
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 21, 2009, 12:48:49 posle podne »
 blink Auuuu ala je puko taj lik, ja sam dva puta kupovao delove kod njega i to samo iz tog razloga zato sto mi je bio najblizi, nisam ja nesto blizak sa njim.

Van mreže GOLF77

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 647
  • Lokacija: K.Mitrovica
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #16 poslato: Septembar 04, 2010, 09:45:39 pre podne »
Zamalo da ih pozovem za neki deo biggrin

Van mreže dag81

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 868
  • Age: 42
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +20/-9
  • Pol: Muškarac
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #17 poslato: Septembar 04, 2010, 11:18:34 pre podne »
Neprofesionalan odnos, nema sta, pa jos i bezobrazan posle prvog maila.
Ja radim isto sa ljudima, uglavnom radim prodaju putem telefona i maila,  i ima tu svacega. Ali kad vidim da je neko bezobrazan, zavrsim po kratkom postupku bez raspravljanja i vredjanja.
Nedavno me npr. zove covek, ja stavio neke gume na akciju. E sad stavio sam cenu 5.550din i on mene pita ''Kako na akciji kad sam ih ja nasao za 5.970din u Veterniku''  boodala. Pa reko kupite tamo kad je povoljnije lollol i to je to. Nema ja sta da se raspravljam sa njim.

A prodaja delova staylinga preko neta, a da se nije udostojio da nadje sliku-bar jednu ako ih vec nema, ili za spojler branika npr. ako mu nije jasno a nije ni pokusao da razjasni(pa skinuo bih prvu sliku sa neta i rekao jel na to mislite ako ne "Posaljite sliku sta Vam treba'').
Nije lako prodavati preko neta i telefona, zato treba malo vise strljenja sa kupcima.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #18 poslato: Septembar 04, 2010, 01:04:14 posle podne »
nije lako sa ljudima, ima svakakvih čudaka koji su samo naizgled ljudi
kod nas su prodavci mahom neškolovani (neobučeni) ljudi i ako se doda veliki nedostatak kulture, opšte kulture i želje za usavršavanjem, onda ovakve situacije ne treba da čude
to se samo od sebe neće nikada rešiti

a u zemlji gde ministarstvo za informacije nema kontakt mail kako kriviti kako očekivati bilo kakav napredak

ps. Ivke mail prepiska se tiče dvoje ljudi u mailu i citiranje privatnih mailova takođe nije na mestu
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Budale iz Autoopreme
« Odgovor #19 poslato: Septembar 04, 2010, 01:28:36 posle podne »
sad cu i ja da im posaljem e-mail da mi posalju slike svih stop lampi koje imaju za golfa mk2... biggrin
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD