Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 213501 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #540 poslato: April 10, 2017, 11:20:53 pre podne »
To je onaj fazon kad pirocanac dodje na pumpu i pita posto kap benzina?
-Ništa
Nakapaj mi 50 litara

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #541 poslato: April 10, 2017, 09:30:17 posle podne »
Bolje da sam sa tih 20e platio teti u miniću da mi našteluje zazor na ovoj mojoj matoroj svećici  :dunk ... onda mi ne bi bilo žao kinte  lollol ...

Sveće sam kupio na bum, pre toga sam bio u 3 vw radnje i svugde sam stekao utisak da ni oni sami ne znaju šta da mi uvale-prodaju. Da li one od 200 ili od 400 dinara. Donesu prvo 2 u kutiji a onda druge 2 u rinfuzu  boodala. Ajde bre u 3 lepe ...  Totalno sam ne zadovoljan uslugom u onoj radnji ispod pijace na Karaburmi. Kada sam trazio ona vodena S creva za karburator, oduvali me ko majmuna. Pricu o svecicama necu ni da komentarisem. Pre mesec dana kupim motorno ulje u kantici  kod njih, dodjem kuci i uhvatim čep da odvrnem a ono se u kompletu isčupa NE odvrnut čep sa onim levkom što se izvlači prilikom sipanja ulja u motor. Tu već popizdim, nabijem to sve  u kompletu nazad na kanticu a onda odvrnem čep kad ono nema one zaštitne folije koja se pocepa pre sipanja. Prva asocijacija je bila da je divča ulje, išutiram onu kanticu po dvorištu i samo napravim još veći haos. Sve sam umazao  boodala ...

Mozda i nije bilo divča ulje ali o tome više i ne razmišljam. Lepo mi je moj majstor govorio da ništa ne kupujem sam već da ga zovem za svaku nabavku.

Zato sam  svećice kupio u mass.u a ne na nekom drugom mestu. Jeste skuplje ali čitao sam preporuke za njih i to je to.

Bosnine nove svećice mi stoje u gepeku za prvu pomoć, necu trositi reči pričajući o njihovom kvalitetu jer su mnogi puni predrasuda o njima ali cu samo napomenuti da sam na predhodnoj Samari sa njima prešao 45000 km bez ikakvih problema. Trenutno su i na sadašnjoj  mrkeli bosnine sveće koje guraju već 20000 km bez ikakvih znakova zamora.
...
No, da se mi vratimo na zajebanciju ... o servisiranju cemo neki drugi put ...

Završismo krkela i ja čas istorije i na red su došle slobodne aktivnosti. Ponosno napuštamo grad a u znak zahvalnosti što smo gostovali u njihovom gradu dobismo i počasni plotun.
screen shot
...
Lutamo tako bez cilja kad mi za oko zapade kafić ispred kog su sve vw. Odma vučem ručnu i hvatam poziciju do korzoa kako bih mogao da dobacujem.
Iskusno bacam ključeve na sto kad ono deverika i bela riba odma rade. Ostalo nije za forum  ;) ...
adult photo sharing
...
Osta ja tu solidno, već je zašlo sunce pa mi se i nije žurilo jer nema više cabrioletisanja. Sve što je lepo ima i svoj kraj, jbg mora da se ide.
Pilo se ovo pilo se ono, vreme je da se miško otrese u prirodi. Prošli put su me pojedinci prozivali kako šoram pored puta pa ovaj put ne pravim istu grešku 2 puta.
Desni migavac i palim što dublje u šumu a što dalje od glavnog puta.
free screen capture
...
Kad ono tamo  wub ... momci iz Reno 4 kluba upravo završavaju okupljanje. Miško pade u 2, plan a fotkanje izbi u 1, plan.
how to screenshot on windows
...
upload image free
...
image url upload
...
Motor i delovi enterijera iz R5 u R4 ...
free image upload
...
image uploading
...
gifs upload
...
Krov sa tvinga je keva za ovakvu akciju. Vidjao sam njegovu ugradnju i na drugim modelima.
imgupload
...
Pade mrak i paljba ... jedan deo puta u koloni a onda svako na svoju stranu  driving ...
photo hosting sites
...
greenshot
...
I tako lupismo jes jednu recku sa još jednom vikend vonjicom. Ništa posebno, nekih 240 km oko Bg ali sasvim dovoljno da krkela protegne gume i održi lakši kondicioni trening.
Za uskršnje praznike najavljuju kišu pa neće ni biti visednevnog  driving :83  driving ... ali zato pare uštekane za put preusmeravamo na kupovinu zadnje dve gume  :65 ....

Otom potom, a do tada  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #542 poslato: Maj 03, 2017, 08:00:09 posle podne »
Dolazi Piroćanac kod doktora i žali se kako je lošeg raspoloženja i depresivan,

Doktor ga posavetuje da se malo istroši i kupi sebi nešto, da izvadi zmiju iz džepa i pusti novčanik u promet a onda dodje na kontrolu.

Prodje 15tak dana i eto ga Pirke ide na kontrolu, sav veseo i nasmejan ....

Doktor ga odma priupita ...

... jel si se istrošio, jel si kupio nešto ....

A Pirke mu odgovara ...

... jesam doktore, kupio sam  ...

... a šta si kupio ...

... pa 100 evra doktore ...  lollol ....

Težak je život nas slobodnih umetnika pa tako i ja posluša doktorov savet ali ništa ne kupi sebi već krkeli  :65 ...

Kupile su se Tigruše, 2 komada. Prošle godine su napred montirane continentalove sprinterice pa je sada došao red i na zadnje šape.
photo uploadingcertificity.com
...
Kupljene su i NGK svećice. Predhodne Bošove su prešle nešto malo više od 65000km i radile su besprekorno ali sam ih zamenio radi reda.
image hosting 5mbcertificity.com
...
image sharingcertificity.com
...
Upusti se ja u tu rabotu pa nekako zavrnu i ove nove ...
upload a picturecertificity.com
...
Vidim ja da mi ta rabota ide od ruke pa počupa kablove, ruke, kape i ostala sranja a onda se baci na poliranje istih ...
free photo uploadcertificity.com
...
Nekako se pomuči oko sklapanja ali ništa strašno. Malo je pucalo, dimilo i treslo ali onda odgleda na YT gde koji kabal da turim pa tako i uradim  ;) ... ostalo je istorija ...
upload an imagecertificity.com
...
Zamenio se i regler. Pre 3 godine sam servisirao altenator i još tada mi je majstor rekao da treba zameniti i regler jer su četkice pri kraju. Danas sutra prekosutra i 3 godine prodjoše  sa reglerom u gepeku. Zamenim i njega radi reda mada mi nije jasno zbog čega kada će i ovaj polovni iz mk1 da nadzivi novi iz mk7   bicedobro ...
how to use print screencertificity.com
...
Upali krkela na čvrgu, fercera sve kako treba. Poslušam ja tu savet naših stručnjaka da nove svećice pri prvom paljenju treba ostaviti bar 15 minuta da rade pa tako i postupim.

Sedim tako zavaljen u suvozačevom sedištu i sa ponosom se divim sam sebi kako sam ga opravio  lollol ... mislim, nije krkela ni bila u kvaru ali tako se kaže  lollol ...

A onda se setim našeg brata Zokija Peruanca i njegovog nekadašnjeg zmaja 928 koji je stalno bio u pokretu ... i po kiši i po snegu  uvek je  driving ... Jedan zmaj je otišao ali je zato drugi 928 ostao  da brani čast nas dvojce ....

Dok sam šrafio zadnju svećicu već sam razmišljao gde i kuda napraviti probnu voznju. Nove gume, svećice, regler .... nije to za probu po ulici od  bandere do bandere i to još uz škripu guma.  Zmajevi su uvek bili poznati po tome što u pola dana ili noći smeju da krenu na put  driving driving driving ...

Viknem ja ženi da mi spremi lanč paket za put a da onda sidje i prebriše alat pre nego ga rasporedi svaki na svoje mesto  ;) ...

Destinacija nije bitno gde ... važno je da se samo  driving  :83  driving ....

Kao i uvek, prepisujem rutu od bajkera a onda sedam u krkelu i gassssssssss ....
screen capture windows 7certificity.com
....

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #543 poslato: Maj 03, 2017, 10:32:42 posle podne »
Nekih 50ak km je dug put od Temišvara do Arada. Solidan asfalt sa brzim krivinama je idealan za peglanje a ako se tome doda i okolina puta + to što nema velikog prometa + što nema pandura, doživljaj je  :25 ...
jpg imagescertificity.com
...
image postcertificity.com
...
Ulazak u Arad ...
screen capturecertificity.com
...
Al što volEm bivše komunističke gradove sa širokim bulevarima sa po nekoliko traka  wub ....  nekada su bili idealni za vojne parade a danas su idealni za pozeraj.
Spušten krov, izbačena koska kroz prozor i samo laganeze  :83 .... par krugova i tako te fore  bicedobro ...
post imagescertificity.com
...
Nisam bio jedini koji je koristio lepo vreme. Njegov je stariji ali je zato moj brži  big_boss ...
free image hostcertificity.com
...
Parkiranje u centru a onda razgibavanje ...
online photo sharingcertificity.com
...
Ja sam operisan od stranih jezika ali mandjare na svim jezicima znači isto. Prvo to pa onda sve drugo  beer ...
screen capture toolcertificity.com
...
Crveno je baš u modi, zar ne ...
image searchcertificity.com
...
Brzopotezna pauza a onda paljba dalje. Nešto drugo je u planu za detaljniji obilazak.
OD Arada do Segedina je autoput u duzini od 102 km. Nije mi po volji ali ovaj put mi sleduje voznja u 5oj koju maximalno izbegavam.
Inače, ovaj deo autoputa je deo koridora koji povezuje zapadnu evropu preko H, RO, i BG ka TR a onda dalje ka Aziji i opasna je konkurencija našem koridoru.
free photo hostingcertificity.com
...
Vožnja je monotona, bar za moj ukus .... i sluzi isključivo za lepljenje insekata po šoferci. Max spid 130km + dozvoljenih 10 posto preko toga  driving ...
upload gambarcertificity.com
...
Granica izmedju Rumunije i Madjarske je na autoputu. Jedna kućica sa obostranim pandurima. Beše gužva ali solidna je prohodnost. Rumun mi samo lupi pečat u sošku a onda ga dade Madjaru i doviknu mu SERBIA   coilleo2tj ... a ovaj odma pokaza da stanem sa strane na parking  boodala ...

Madjar natuca srpski pa pita gde idem ... ja odgovori u Segedin ... onda me on pita što idem preko Rumunije u Segedin a ne preko NS i Subotice  lollol ...
Dalji tok je komplikovan za objasniti preko tastature, u svakom slučaju me je jebavao 20ak minuta ali me nije pretresao. Odneo je pasoš pa se vratio i poželeo mi srećan put.
 :84 ... pohvalio je i krkelu  :) ...
screen shot on pccertificity.com
...
Odma posle granice je kupovina vinjete. Zahebem se i dam 20e umesto da sam platio karticom.
Dobijem kusur 6e  :62 ... nema većih vaćaroša od njih kada je u pitanju plaćanje evrićima. Kurs je do jaajaa ...
upload gifscertificity.com
...
Jebeš pare ali mi je proradio živac. Odma migavac desno i pravac parkin. Samo klopa može da me smiri  beer ...
Parking pravi kamiJondžiJski, ogroman Nikada ih nisam video toliko na gomili.
Oni na jednoj strani a ja palim na drugu. Vadim torbicu da vidim šta je Travelmanka spakovala.
 :84 ... za desert je bila palačinka sa eurokremom i plazmom  :79 ...
greenshotcertificity.com
...
photo hostingcertificity.com
....
Parking je toliko ogroman da može boing da sleti na njega. Mesta kolko hoćeš, sve prazno ... ali ide bembara bugarskih tablica i staje odma do krkele.
Ja taman završio sa klopom, vrtim čačkalicu u ustima kad prilaze 2 klinke i počinju onu priču sa zlatnim nakitom koji prodaju jer su ostali bez kinte a treba im za gorivo.
Ja cooliram, legla mi ona palačinka ko kec na 10 pa me mrzi i da blejim. Onda prilazi picopevac, BRATKO BRATKO NAMA PARA ZA VINJETU ...
Jbg, njih 3 a ja sam  :73 ....
Da skratim priču, tu je čika Travi skinuo jaknu i pokazao bicepse i tricepse pa su se povukli. Mada već sam se dvoumio da ove dve patosiram bokserom a onda picopevca navučem na mačora  lollol lollol ...
image free hostingcertificity.com
...
[image hosting 15mbcertificity.com
...
A sad domaći zadatak ... do sutra da vežbate bugarski jezik kako bi se snašli u svakoj situaciji  :dunk ...
http://www.dailymotion.com/video/x9rz5k_spasitelkite-spasitelki_music
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže gaga passat

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 382
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +13/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3bg
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #544 poslato: Maj 03, 2017, 11:19:12 posle podne »
Želja mi je da zavrsim ovo moje čudo i da ti se bar jednom pridružim u nekom takvom putovanju alal ti vera sto znas da uživaš u kabriju  :35

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #545 poslato: Maj 04, 2017, 12:17:59 pre podne »
Radi tebe i ovih tvojih reportaza sve cesce sam sebe uhvatim kako trazim Golfa 1 Cabrio po oglasima...  :26
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #546 poslato: Maj 04, 2017, 08:33:10 pre podne »
Citajuci tvoje postove,cesto pozelim da se bar jednom opusteno provozam ovim tvojim rutama. thumbup Svaka cast.
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 25
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #547 poslato: Maj 04, 2017, 02:12:15 posle podne »
@travelman, @gaga passat
Pridržujem se i ja kad položim  :83 :29

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #548 poslato: Maj 04, 2017, 09:46:27 posle podne »
#gaga passat samo polako sa radovima i kači što više slika radova kako bi Damiru udarali čežnju da i on pazari mk1 kabrija.
Onda sledi jedna probna vožnja djerdapskom klisurom ... ti da razradiš mašinu a Tomica da stekne rutinu  driving ... posle toga paljba za Vareš, taman da osnujemo internacionalni cabrio klan  :83 ...

 :84 ... Nenada vodimo da nam smeta ... a i da bi kupio oridjidji bosankine sveće. Zna čovek šta valja, zato ih i koristi.

Krajnja destinacija za taj dan mi je mesto MAKO, udaljeno nekih 30ak km od Segedina.
upload piccertificity.com
...
MAKO ... još ga zovu i prestonica luka jer se u njemu svako domaćinstvo bavi uzgojom belog ili crnog luka. Mako je inače i rodno mesto Jozefa Pulicera.
U dosta se putopisa spominje pa pozele i ja da krkelu provozam njime.
Prepun je i spomenika ...
free screen capture softwarecertificity.com
...
Bista prvog ciganskog violiniste nekog hotelskog orkestra ...
imageuploadcertificity.com
...
Boemska četvrt ...
uploading imagescertificity.com
...
Kuća luka ... kulturni centar koji je sav u znaku belog luka ...
imageuploadcertificity.com
...
Ovde sam uglavnom šetao pa da ne smaram slikama okoline.
Celo mesto leži na termalnim vodama pa je izgradjen i banjski kompleks.
free picture uploadcertificity.com
...
image hosting free no registrationcertificity.com
...
Tu me uhvati mrak pa je bilo zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ...


 Dej tu  bicedobro ...

Na Horgošu nigde nikog, tako i treba jer normalan svet sedi kući i odmara a ne lunja kao ja ...

Dajem desni migavac da trknem na jutarnju kaficu kad ono imam šta i da vidim.
Sirotinja krenula u Grčku na more. Nema se za Actros.a nego se klaj klaj u krkeli.
image free hostingcertificity.com
...
host imagescertificity.com
...
Krećem dalje  driving ... ali se odma vuče ručna ...
Voli krkela da zaviri svugde ...
photo hostingcertificity.com
...
post imagescertificity.com
...
upload gif from urlcertificity.com
...
upload image onlinecertificity.com
...
Možda je bilo nekih 100tinak metara makadamskog puta ali se digla prašina ko luda  badmood ... isprašnjavila se krkela skroz  bicedobro ...
Odma je teram ispod vinove lozice i zapiram mlakom vodom... Mora da se sija tokom celog puta, takva joj je sudbina ...
free image hostingcertificity.com
...
Beše tu neki čovek, neobavezno čavrljanje o svemu a onda se ispostavi da je on vlasnik svega.

Prvi put sam video kako izgleda proces proizvodnje vina ... jbg, krkelina reč sva vrata otvara  congratulations ...
upload a picturecertificity.com
...
img hostcertificity.com
...
Bilo je 9 različitih kazana sa vinom ...

Prva 2 sam degustirao uz njegovu asistenciju  :26 ...
free uploadcertificity.com
...
A ostalih 7 ... hmm, nije za javnost  :31 ...
images hostingcertificity.com
...
Tek je bilo pre podne a ja mu ga već dao  :26 :31 :31 ...
Osećam da mi bride uši  lollol ... Ma reko ko ga ebe, sad će da padne trežnjenje. Spušta se krov a onda gaščina udara u patos dok obrtaljka uleće u crveno  bicedobro ...

Krećem dalje  driving ...  :83 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 25
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #549 poslato: Maj 04, 2017, 10:45:49 posle podne »
Naravno, prvo da se parkiramo na neki skup. Da se upoznamo svi, nadam se da će biti nekih skupova u Beogradu.. Daleko mi da idem do Zlatibora.

To bi bila prava vožnja, još da se i @Madison javi  :84

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #550 poslato: Maj 04, 2017, 11:20:35 posle podne »
Hmmm u pregovorima smo  :54 Otvori link,zanima me tvoje mišljenje.
https://www.olx.ba/artikal/25407389/golf-1-kabriolet-karmann-gti-karmann-cabrio/
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 864
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #551 poslato: Maj 05, 2017, 12:07:51 pre podne »
@TTS ovog kabria sam gledao sad u Gradisci kad sam bio i nema zamerke uzimaj  biggrin  formidable
A sto se tice putopisa nemam sta da komentarisem samo cekam novo pisanje i putovanje :D
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13074
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #552 poslato: Maj 05, 2017, 07:12:05 pre podne »
Tu sam ja i uvek raspolozen za druzenje i voznju, samo da se ovo vreme konacno popravi. :26

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #553 poslato: Maj 06, 2017, 12:11:57 pre podne »
Damire, beli kabrio mi deluje pristojno u odnosu na sve ono što se vidja po ulicama. Deluje utegnuto mada mi nije jasno što je postavio onoliki broj slika koje su sve u istoj pozi. Meni se lično duboki branici ne svidjaju na mk1 cabriu jer mi onda ceo auto deluje nekako nabudzen na silu. Bodu mi oči i zadnje štopke mada su to sada sitnice koje se mogu srediti.

Obzirom da ga je Neša video i dao mu prelaznu ocenu, znaš šta ti je činiti.

Pokrivka spuštenog krova je oridjidji, onutrašnjost je ok kao i gume koje imaju solidnu šaru. Deluje da ga je neko vozio iz meraka a ne neki napaljeni klinac.

Ako ga pazariš, njega ili neki drugi, znaš šta ti je činiti. Ili ti kod mene tj vas dvojca kod mene ... ili ja kod vas  :26 ...
...
Napravim krug u cabrio modu pa malo dodje k sebi od onog vina.
Imao sam zakazanu spojku sa mojima koji dolaze iz BG.a na izlasku sa auto puta pa ih tu i sačeka. Tricikla mi je bila maskota puta  lollol ... Zaustaviše se neke tetke pa me priupitaše da li je biciklO na prodaju  boodala ...
screenshot toolcertificity.com
...
Stižu klinci i travelmanka a onda gasiramo do Palića  driving ...
image hosting site no sign upcertificity.com
...
image free hostingcertificity.com
...
click image uploadcertificity.com
...
Poziranje uz jezero  bicedobro ...
posted imagecertificity.com
...
free photo hostingcertificity.com
...
Primetim neke plastične autiće uz obalu pa reko da vidim šta se zbiva. Ono promocija i predstavljanje ... ja stade da im malo dignem rejting  lollol ...
Hebeš takva kola kad moraš da deliš sendviče da bi bio primećen  bicedobro ...
upload image onlinecertificity.com
...
screenshot windows 7certificity.com
...
Išetali se, krkela se izmanekenisala pa palimo za Suboticu.
free picture uploadcertificity.com
...
upload image onlinecertificity.com
...
U Subotici je krkela bila u drugom planu.
Deda ih je već naučio šta je vw cabriolet i kako se vozi... čim ga spaze odma viču BUBA BUBA ...
adult photo hostingcertificity.com
...
Džabe što je kod tate sve na dugme kad je dedin sladji.
Već učimo i vežbamo otključavanje/zaključavanje + otvaranje/zatvaranje ...
Dogodine prelazimo na sledeći nivo ... dizanje i spuštanje krova.
gifs uploadcertificity.com
...
image hosting without registrationcertificity.com
...
U njihovom društvu mi krkela pada u 2, plan pa nema ni fotkanja.
Povratak za Beograd je autoputem jer bebci žure na spavanje.

Posle predjenih 680km krkela stiže tamo odakle je i pošla. Pola rute je odvozano autoputem jer je sticajem okolnosti bio takav raspored obzirom da je ovo bila samo probna vožnja.
Uglavnom sam držao desnu stranu, onu za počasna vozila ... mada i to ima svojih prednosti  ;) ...

                            prednja vuča VS zadnja gura
..
upload an imagecertificity.com

Krkela standardno na visini zadatka  thumbup ...  nije bilo nikakve jebe, crnih mačaka i ostale magije. Jedino je na autoputu u režimu GTI vožnje na benzin, skazaljka pokazivača goriva spala brzinom svetlosti sa pola rezervoara na rezervu  boodala ... jbg, uključilo se samočišćenje i produvavanje karburatora.

Pali brate, plinčuga je zakon  :25 ...

 Do sledeće vožnje ...  mahac ...


...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #554 poslato: Maj 06, 2017, 06:26:15 posle podne »
Sta je ovo narančasto na ovome sa zadnjom gurom??? Ne mogu da vjerujem! Pa to je Mercedes,san svih,seljaka,gastarbajtera i ostale stoke sitnog zuba,koja se kune da su to najbolja kola na svijetu... E,pa popiškim im se na zvijezdu  mahac
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #555 poslato: Maj 07, 2017, 11:06:35 pre podne »
Travi živ ti nama bio 100godina,a kako uživaš tako će i biti!
Imaš svoj stil života na kome ti mi obični smrtnici koji nemamo muda da svoj život posvetimo sebi možemo zavideti....Još jednom KRALJU
@ TTS zar ne znaš da je to na mečkama obavezna dodatna oprema


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže bajic85

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 296
  • Age: 39
  • Lokacija: NS
  • Karma: +9/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo 1.4, Bora 1.6
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #556 poslato: Maj 07, 2017, 03:58:07 posle podne »
Ti prijatelju kad bi otvorio turisticku agenciju,sahranio bi Kontiki i ostale vrlo brzo!  biggrin
Svaka ti cast!  thumbup

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #557 poslato: Maj 07, 2017, 06:16:03 posle podne »
Djurice brate,ne radim govna sa zvijezdom na haubi,kad bi plaćali troduplo. Inače to smeče su navikali gastarbajteri koji su tamo 60-tih i 70-tih iz svojih sela otišli u Njemačku,tamo radili najgore poslove i jeli pseće konzerve da bi uštedili za govno sa zvijezdom na haubi,pa da se mogu kurčiti u selu kad se vrate,kako su uspjeli u Njemačkoj...
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #558 poslato: Maj 07, 2017, 07:24:19 posle podne »
Lepo si to objasnio a još lepše je to Bora Todorović rekao u seriji vruć vetar.

Ima ona scena kada Šurdi govori da je u Nemačkoj niko i ništa ... ali, zato kada poželi da bude neko i nešto onda lepo treba da sedne u kola i ode u Yugu.

Onda sledi ona antalogijska scena kada seda u miniku koja nije njegova, naravno sa ispoliranom zvezdom na haubi, i kreće za Beograd.

 :84 ... hvala za komentare ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #559 poslato: Maj 14, 2017, 09:54:26 posle podne »
Nisam dovoljno bogat da bi kupovao jeftine stvari ... bar sam tako mislio  boodala ...

... loš rad na leru  boodala ...
... konstantne prigušene detonacije u zadnjem loncu  boodala ...
... duže verglanje pri startovanju vrućeg motora  boodala ...
... za nijansu lošije potezanje i punjenje pri punom gasu tj u patos  boodala ....

Ovo su neki od simptoma koji su se manifestovali odmah po montiranju novih NGK svećica. Auto je i dalje bio kao metak ali je izgubio neke finese zbog kojih mi je skočio pritisak  angry2 ...

Jutros krenem da mu se malo posvetim, dve nedelje ga nisam palio a ni video. Što zbog posla mada više zbog lošeg vremena  badmood ...

Ključ u bravu i vrrrrrr ... neće da sastavi. Prebacim na plin, tu se malo pomuči i nekako upali. Malo trokirao ali čim se zagrejao poče normalno da radi ali se čuje u zadnjem loncu prigušeno PUF PUF PUF  boodala ... Ujednačeno na svakih 15ak sekundi.

Dešavalo mi se upravo ono što mi je par drugara reklo da će biti problem sa ovim NGK. Pričali su iz iskustva.

Čak sam negde i izguglao da je MASSu jedno vreme bila i oduzeta licenca za prodaju svećica jer su uvaljivali kineze. U dve mehaničarske radionice svratim da čujem njihovo mišljenje i u obe su mi rekle da to nije oridjidji NGK.

Daleko im lepa kuća  angry2 ...

Izvadim iz gepeka stare Bošove koje su prešle ravno 68000 km, turim ih mesto onih govnjivih a krkela zabrunda za sve pare. Radi ko rolex, prede ko neki švajcarac a meni se vratilo samopouzdanje  wub ...

Zveknem je malo van grada, onako sa masnim rukama i u radnom odelu  majstor1 ...
Hefta krkela sve pred sobom, opet je ona stara ... prodisala je punim plućima  driving driving driving ...

Vučem ručnu pored nekog potoka, upekla zvezda pa je i krov spušten  :83 ...

Tu zamenim prekidač svetla, počeo je da zeza one noći kada sam se vraćao od drugara iz Vareša. Kupio sam ga odavno, čučao je u gepeku ... Cena prava sitnica, 480 dinara  :65 ... Pitam koja je fora kada je tako jeftin a prodavac kaže da su već izgubili nadu da će ga prodati. Kaže, to je već matoro ... sve su limuzine istrulile pa nema gde ni da se ugradjuje.
 :84 ... Ja odma tražio 2 komada kada je tako jeftino, nek stoji za rezervu ... al kaže da nema jer i taj 1 stoji ko zna od kada.

jpg imagescertificity.com
...
Desno prednje sedište je malo landaralo. A i kako nebi kad ja krkelu redovno okadim  :dunk ... Zato se ona nikada ne kvari, redovna terapija i to je to  ;) ...
Imam par komada u gepeku ... Zamenismo i to očas posla pa sledeći put javljam kakva je situacija na terenu ... dal ljulja ili zulja  big_boss ...
upload an imagecertificity.com
...
Pritegnem dotegnem par sitnica a onda se bacim na cooliranje ... onako sirotinjski i u radnom odelu  majstor1 ... ne dostajalo mi je samo ladno zmijče  beer ...
free image hostingcertificity.com


U povratku opet gassssss  driving  :83  driving .....


... :84 ... POKLANJAM NGK SVEĆICE ... Korišćene su nekih 900 km tj zadnju vikend vožnju + nešto malo po Bgd.
Biće mi zadovoljstvo da nekoga usrećim  lollol. Kupljene su po katalogu za vw 1,8 90 ks.
Ako ih neko želi, neka se javi ovde u temi.
...
image uploadcertificity.com
...
 mahac
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...