Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 213635 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #440 poslato: Avgust 28, 2016, 08:41:01 posle podne »
Kad sam video da ste se ti i Miro zajedno fotkali odma sam pomislio da smo se negde mimoisli za 2. krivine. Baš šteta ali biće prilike jer oba 928 vole da špartaju i šire bratstvo i jedinstvo  :66 ...

Tirana - Priština ... mislim da mi se za tu deonicu još uvek točkovi sporo vrte  lollol ...

Sa Zlatara palim ranom zorom, izvuko sam se ko puvanjak dok su svi spavali lollol .... Hteo sam da stignem kući ranije kako bi krkelu okupao i dobro usisao. Više od 1000 km sam odvozao sa spuštenim krovom pa je bila prašnjava i puna maca i lišća koje je vetar uduvao.

U Požegi se odvajam za Kosjerić, običaj mi je da se nikada ne vraćam istim putem kojim sam i otišađ ... stajem po burek i usput svratim da pitam šta ima jeftino a oridjidji za Golfa  :48 ...
free image hosting
...
Vreme je za kaficu ...
uploading pictures

...
A pogled  wub wub wub ... samo 2 zmaja iz kluba su sposobna da lete iznad oblaka i oba su 928
image hosting 10mb limit
...
Znate li koji je ovo cabrio ... davno je to bilo kada sam zbog jednog takvog i ja počeo da maštam o vožnji kabrioleta ...
picture share
...
image hosting site
...
Zveknem tu nes a onda preko Mionice i Uba pravac Bg ...
free upload pictures
...
Nedelja pre podne i nema gužve pa se u finišu tih 100+ km spucalo samo tako  driving ... stižem pred moju kapiju sa osmehom na licu, ako izuzmem to što sam 2 puta čistio platine i što mi je ručica menjača par puta ispala iz 6. brzine onda slobodno mogu reći da je sve proteklo bez ikakvih problema  :53 ....

Popijem kaficu i ajd da uteram krkelu u dvorište pa da počnem generalku i pranju. Uteram je nekih 20ak metara, otvorim vrata i krenem da izlazim kad samo čujem ŠŠŠŠŠŠŠŠ  badmood  .... zadnja leva guma ispustila dušu u mom dvorištu. A da se to desilo u Albaniji, bio bih ubedjen da ju je neko namerno probušio.
photo sharing
...
Zveknem jednu Tiranu pa onda i drugu da bi naposletku radne akcije krkela izgledala ovako ... spremna i ko zapeta puška čeka novu akciju i nove putešestvije  driving ...
upload images free

Celu proteklu nedelju je stajala i odmarala u ladovina a vala i zasluzila je. Za proteklih mesec dana uz 2 velika putovanja i nešto vožnje po lokalu je prešla oko 4000 km bez ikakvih zajebancija. Mislim da tajna njenog uspeha lezi u odličnom majstoru koji je servisira i u kvalitetnim potrošnim delovima ...

Juče odem kod vulkanizera da sredim gumu, nije se probušila već je ventil postao porozan i ispušta na njemu. Čisćenje ruba felne + balansiranje + ventil sve ukupno 450 din ...

Drugari, to bi bilo sve u ovom javljanju  :) ... ako sam preterao sa slikama, slobodno  batine ....

...  :26 ...  congratulations ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6854
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #441 poslato: Avgust 28, 2016, 08:58:01 posle podne »
Tog dana kad si prilazio Kotoru ... Miro je krenuo iz ...ka Vilusima da se nadje samnom ...  bonk

ali dobro zmajevi lete iznad oblaka ...i uvek postoji mogucnost dase susretnemo ... na bilo kom meridijanu ...  :84

inace juce sam Bio u nekom selu kod Jelove Gore ... Bog Reko laku noc ...  :46

al Ladna Tirana prija ... 928 opet pokazao i dokazao sitne kilometraze nisu nista za njega  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #442 poslato: Avgust 29, 2016, 07:58:05 pre podne »
Ee u onoj radnji si garant naso original za krkelu... bleh.
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #443 poslato: Avgust 29, 2016, 12:11:34 posle podne »
Nisi preterao sa slikama,opet moram da te pohvalim svaka ti cast. thumbup
Sa ovim temom ja mislim da si i Carsa Darvina, Dzems Kuka prevazisao... biggrin

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #444 poslato: Avgust 30, 2016, 03:50:01 posle podne »
Đe prećerao ... s kakvim uživanjem pišeš a mi čitamo ne bi škodilo da se malo opuštiš pa se raspišeš još više ... ovo postalo šturo nekako  lollol

Ih sto ne udari autoputem Tirana-Pristina da vidimo kako je


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za mjesec dana bi trebalo službeno da pođem do tamo (nadam se) pa ću Ti izbačit slika  biggrin. Ovo što sam ja gledao i kolege koje su išle ... kažu nemoguće i nevjerovatno i za džabe (mada pričaju da će da uvedu naplatu putarine).

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6854
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #445 poslato: Avgust 30, 2016, 07:11:11 posle podne »
Od Pristine do Zur-a sam isao sve je extra to je selo na samoj granici sa Albaniom 😉
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #446 poslato: Avgust 30, 2016, 09:24:47 posle podne »
Citat
Ovo što sam ja gledao i kolege koje su išle ... kažu nemoguće i nevjerovatno i za džabe
U proteklom periodu sam sigurno procitao 50ak putopisa o Albaniji, neko je putovao motorom neko biciklom a neko je prepesacio i svima je zajednicki komentar da je Albanija jedno veliko gradiliste kojece za par godina biti tip top destinacija....tako da ja verujem tvojim kolegama.
...
Citat
Šteta što nisi skrenuo u jedan od tih 30 tunela lijevo pa izašao put Žabljaka ... ko da nisi u CG
Jednom sam skrenuo u tunel levo  driving ... a ono sto se nalazi sa druge strane tunela je san snova  wub ... sve je lepo opisano na 12oj strani moje teme  ;) ...
upload an image
...
image hosting without account
...
Citat
Nadam se da putuješ sa nekom lepšom polovinom
lollol lollol lollol ... svaki put kad sam je pozvao da mi pravi drustvo sam dobio korpu od nje  boodala ... kaze da nije luda da se vozi po kojekakvim vukojebinama dok je sunce przi mozak a vetar duva za vrat  :83 ...
...
Citat
ja jedva cekam novosti u tvojoj temi i dok gledam imam osecaj  kao i ja da putujem
Trudim se da ispostujem prijatelje ....  a i one druge  :26 ... i opet cu naglasiti da slike i putopis objavljujem samo na ovom forumu  big_boss ... jbg, ovde je najbolja raja  :46 ...
...
Citat
Ee u onoj radnji si garant naso original za krkelu...
Ma nisam nasao nista, u pravu si. Moj je benzinjara  a oni glavnom prodaju za golfa dizela, kazu da oni imaju dosta zajednickih komponenti sa IMT.om  lollol ...
images hosting
...
Citat
Sa ovim temom ja mislim da si i Carsa Darvina, Dzems Kuka prevazisao...
Hvala ti ali nisam ja bas toliko dobar. Ali me zato ovi iz SAT patrole udavise sa pitanjem kad mogu da dodju na obuku  :66 ...
...
Citat
kakve su ti zadnje sape ... znam da tu G1 popusta
Zoki me jednom davno pitao a nikako da mu odgovorim. Jbg, moja krkela se NE zaljubljuje tako lako u kanal i majstora  :53 ...  pa nemam prilike kad da slikam .  Iskoristio sam priliku kod vulkanizera pa okinu par puta na brzaka ono sta se da videti oko zadnjeg kosa. Nista posebno ali i tamo se sija ispod zastite ...
pic upload
...
image uploading site
...
image hosting free no registration
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #447 poslato: Septembar 25, 2016, 09:18:48 posle podne »
Kod mene isto ko na zapadu, nema nista novo  :48 ...

Prodje 20ak dana kako ga nisam vozio, kuća poso, druge obaveze i lose vreme pa sam ga za svo to proteklo vreme kresnuo samo jednom kako bi promuljao ulje. Čak me i ženče pitalo da nisam bolestan kad izbegavam ljubimca.

Jutros se probudim rano iako je nedelja  boodala ... jbg, naviko miško da šora svako jutro u isto vreme i da me budi za posao. Vrtim se po krevetu, ne spava mi se ali mi se i ne ustaje. Travelmanka poludele, hoće da spava ali nema mira od mene. Ipak se zna ko nosi suknju a ko pantalone, odradim tu jedan djindjirindji a onda budem išutiran iz kreveta  ;) ...

Gde ću šta ću, nekako mi bi žao krkele jer sam je zanemario pa reših da se danas malo družimo  driving ... Navučem na brzaka neke ponjave na sebe, strpam 200 dinara u dzep za gorivo i udri brigu na veselje. Idem ka njoj i već razmišljam kakve su se ajkule drakule i ostale picajzle zapatile u njoj za ovih proteklih 20ak dana  :55 ...  Kad ono, medjutim  :71 ... sija istim sjajem kao i proteklu deceniju koliko se druzimo zajedno  bicedobro ...

Kontrola ulja i vode ... nigde ne curi, sve ok  formidable ...
Gume napumpane ... nigde ne pušta, sve ok  formidable ...
Kontakt ima ... accu ok  formidable ...
Ključ u bravu ... a krkela zabrunda iz prve  yupi3ti  yupi3ti yupi3ti ...

Nisam ništa posebno imao u planu, dok svi spavaju ja polako drajvam i zagrevam krkelu terajući je na onu stranu gde je zeleno na semaforu  :66 ...

Setim se Zokija i Ostrelja pa se njemu u čast popreči i ranom zorom zaustavi prvu kompoziciju kako bi se uslikao sa vozom  :46 ...
image ru
...
Tek sviće i nigde nikog. Utom ugledam njega i setim se kako sam nekada hteo da ga kupim novog. Ali na svu sreću nisam  lollol ... Tada je u salonu bio samo beli a kako nisam ljubitelj te boje, odustao sam od kupovine i vrlo brzo natrčao na sadašnju krkelu  wub ...
upload gif from url
...
Lunjam tako ulicama pustim na kojima smo samo ja, djubretari i kurave koje se vraćaju sa posla. Izbacim kosku kroz prozor a sa onih mojih Rudi Čajevec zvučnika mi boka Riblja čorba i ona njihova DOOBROOO JUTROOOO ....

Utom ugledah njega, mislim se kako nisam jedini zaludjenik i bolesnik i kako jos uvek ima sličnih meni. Dečko slika svoju igračku sa svih strana, vučem ručnu a onda razmenjujemo misljenja.
image free hosting
...
screenshot windows 7
...
Ubrzo stiže još jedan Japanac, Honda club ima okupljanje u okolini Lazarevca pa momci planiraju grupnu voznju do tamo. Izmenjašmo iskustva a onda poželešmo srećan put jedni drugima. Ja odoh prvi jer nisam hteo da budem u centru pažnje iako sam tamo bio 13. prase  bicedobro ...
pic host
...
print screen windows xp
...
Već sam van grada i nemam pojma gde da idem. Stajem na neku livadu  da smislim nešto pametno ...
upload image
...
A najpametnije je da negde nadjem otvorenu prodavnicu kako bih popio prvu jutarnju kaficu jer za to nisam imao prilike u stanu jer sam bio izbačen napolje sa gaćama ispod kolena  :27 ...
photos upload
...
A posle kafice  driving driving driving ....

Jbt i miševi su počeli da šilje mačora na meni  lollol lollol ...
image hosting over 5mb
...
Od tog trenutka sam znao kako ću provesti današnji dan ... malo cemo vežbati niski start sa istrčavanjem i sprintom preko 4000 obrtaja  bicedobro ...
A onda se zna ko kome gleda u auspuh  bicedobro ...
image upload no limit
...
A sad jedna za Madison.a ... zamolio bih te da u onu grupu kompleksaša dodaš i ovog TDIjevca  lollol
Pa šta je on mislio, da je kod mene ispod haube 1,1   boodala ...
Za njega u mojoj temi ima mesta samo za 1 sliku. Nije zasluzio ni da ga fotkam kako mi gleda u zadnja vrata ....
upload pics
...
E sad ... da ne bi ispalo kako se čika Travi šilji samo na manjim od sebe, dodali smo u kolekciju i jednog čika Q,ureta  bicedobro ...
upload a gif
...
Nego jel ste videli šta je ono bilo ispred čika Q.ureta  :54 ...
Samo cu da napomenem da je on bio kolatelarna šteta jer me je mrzelo da motam i vraćam se u svoju traku pa sam i njega nanizao onako u cugu  bicedobro ...
upload a gif
...
upload image online
...
Polako ali sigurno osećam kako mi voda ulazi u uši, dok sam pri zdravoj pameti vučem ručnu i šamaram ručicu migavca  big_boss  .... pauzaaaa da se obuzda adrenalin ....
image upload
...
Nastavak je protekao u laganom kasu i bez scena explicitnog sexa na drumu. Mada imao sam jednu situaciju kad sam zabo pedalu kočnice u patos i pod ručnom ga okrenuo ko mad max kad juri one motoriste  bicedobro ...
Krajičkom oka sam spazio njega  wub ... bembara 2002 i ovaj kupe su ikone mojih klinačkih dana na koje sam drkao i balavio  :71 ... pre vojske su mi roditelji rekli da cemi kupiti jednog od ta 2 kada se vratim iz JNA. A kad sam se vratio bilo je ono sad se zapoosli pa kupi sta ti je volja  boodala ...
image uploading site
...
Honda pa Ford  boodala  ... a ovo vw club ...
img upload
...
click image upload

To je to drugari, mali krug oko Bg kako bih produvao paučinu iz auspuha  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #448 poslato: Septembar 25, 2016, 09:52:09 posle podne »
ti si kralj majke mi lollol
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #449 poslato: Septembar 25, 2016, 09:59:45 posle podne »
Ne pišem ti ništa više...  biggrin  pratim i uživam   :26

Van mreže Figo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 761
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Karma: +22/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Mk4 gti USA
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #450 poslato: Septembar 25, 2016, 11:43:55 posle podne »
Kralj  :46

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #451 poslato: Septembar 26, 2016, 12:29:48 pre podne »
...  :26 ...

Kao sto vi pratite sa uzivanjem, tako i ja sa uzivanjem pisem za vas.

I opet cu da naglasim, samo ovde i nigde vise jer zna se gde je najbolja ekipa  big_boss ...

Nema lazi i nema prevare, moj moto je vrlo jednostavan ... kao u Borinoj pesmi ... vazno je samo dobro se zezati  :26 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #452 poslato: Septembar 26, 2016, 04:43:03 posle podne »
Nista vise ne komentarisem, biggrin pratim i uzivan u temi  :26

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6854
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #453 poslato: Septembar 26, 2016, 04:48:34 posle podne »
 brate stigao si pre njega u stanicu na 1. levi kolosek ...to je onaj iz Bar-a  :84

trebao si da zakucas na vratanca od onog Forda ... ko zna sta je tamo sakriveno  :dunk

Odlicno si uradio ...malo pre nego sto konzerviras 928 ... treba bar svake dr nedelje klipove da mu podmazes ... da se ne hlade puno   :26

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #454 poslato: Oktobar 08, 2016, 07:03:40 posle podne »
 lollol lollol lollol .... eto sta sam doziveo, pa i nad krkelom ima krkela ...  lollol lollol lollol
...
print screen windows xp
...
Sta da vam kazem, ceo dan mi je prosao u ovom fazonu  boodala ... samo sto sam ovaj put ja bio passivan  lollol ...
how to capture screen
...

Ustanem jutros ranom zorom i obavim sve po redu, ratliuk pa kafica a onda jedna ljuta pre dorucka. Sve prodje kako treba, nisam nista posebno planirao jer je tunjavo vreme pa reko ajd malo da se glancamo lickamo i picckamo. Ide kraj godine, Nova godina kuca na vratima pa je red da se polako pripremamo za neku malo vecu i dalju  driving driving driving sa kojom cu da zatvorim ovu sezonu a onda ljubimca ušuškam u zimovnik gde ce i da doceka prolece.


Tirana je vec napunjena, nema vise mesta ni za kovanicu a kamoli neka papirna da se ušteka  :65 ... Čekam da se zaredja par sunčanih dana a onda pada šamaranje ručice menjača i desne pedale   ;) ...
photoupload
...
free adult image hosting
...

Znam da mi tokom ovog meseca ističe registracija, bio sam ubedjen da je to negdo oko 30og pa reko ajd da proverim ... uzmem saobraćajnu i pogledam a ono istek za 2 dana  boodala ...

Ma nikakav problem, uzmem čekove i ajd u akciju  :66 ...

Na tehničkom standardna pesma, divljenje i zagledanje a onda kuc kuc u drvo da ga ne ureknu. A odma posle toga  :17 ...

Dam saobraćajnu i atest od plina i od tog trena počinje ebada  badmood ...

U saobracajnoj mi pise mesta za sedenje 5 a meni je zadnja klupa iz 2 dela što znači da može da sedne samo dvoje tj ukupno 4 putnika a ne kao 5 što piše u saobraćajnoj. Po nekom novom zakonu iz februara meseca moja krkela je problematična. Ali avaj, nije to sve ... nemam ni zadnje pojaseve  lost006 ...

Meni već kuva u stomaku ... reko, zemljače ovo je sve oridjidji ... kako mogu zakoni da važe retroaktivno. Kaže momak ajd da vidimo šta piše u katalogu, lista onu knjigetinu a onda reče da me nema nigde  lollol ... kaže da je moj model odavno otpisan i da je već trebao da bude recikliran  lollol lollol lollol ...

Izadjosmo iz kancelarije, pitah ga kakve su mi šanse a on odgovori samo da se tera na atest .

Na 2, mestu ista pesma. Tu ih priupita koliko košta atest a oni mi odgovoriše izmedju 10000 i 20000. Proradi mi kliker pa uze onaj atest od plina i pokaza im da tu piše kako je krkela registrovana za 5 a ne za 4 putnika.  A onda dobi odgovor da je to atest za plin i da je tu manje bitno sta pise koliko ima mesta za sedenje.

Na 3, mestu ista pesma i isto odstojanje pa nisam ni ulazio u diskusiju.

Vratim se kući sav smoren ... suhe kare a vlažne bulje  :27 ... u prevodu, ključevi su okačeni o klin
forum image hosting
...
Ključevi su okačeni o klin a krkela je gurnuta medj kukuruz pa nek zeva u popišanka kad nije za bolje  boodala ...

 :84 :84 :84 ... Tirana će biti svakako potrošena, do sada sam čekao sunčane dane a od sada molim Boga za sneg pa da pustim u promet ovaj 4x4 po kojekakvim planinama  driving ...
free image uploading

...

Glava me ubi ceo dan od nervoze  angry2 ,,,, ali nije čika Travi veverica. Pa da predjemo sa reči na dela  :30 :30 :30 ...

Može li komplet zadnja klupa iz običnog mk1 da se prebaci u mk1 cabrio bez ikakvih prepravki  majstor1 ....

 :54 :54 :54


 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #455 poslato: Oktobar 08, 2016, 07:36:00 posle podne »
 :46   hail     beer     ;)

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1789
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #456 poslato: Oktobar 08, 2016, 07:38:46 posle podne »
Stomak mi se prevrce od ovakvih prica sa tehnickog. Zadnje pojaseve ne moras da imas, postoje auta koja nemaju ni prednje pojaseve pa mogu da se registruju. A o tome da je deljiva klupa samo za dve osobe necu da komentarisem.   badmood
Raspitaj se ima li gde normalni tehnicki pregled. Srecno.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #457 poslato: Oktobar 08, 2016, 09:39:34 posle podne »
...  :26 ...

Na 3 tehnicka sam danas bio i svi su mi rekli istu pricu. To me je malo i zaintrigiralo. Najgore u svemu tome je sto registracija istice prekosutra pa moram da odigram na siguricu. Ne znam ni sam kako sam omanuo u datumu ali sta je tu je, obicno registraciju zavrsim mesec dana ranije ali sad ...

Tokom sledece nedelje cu da cunjam i raspitam se sta i kako.


Nesto sam skitao po gradu pa sam i zagledao Yugice i Z101. 5 komada sam video koji su registrovani u protekla 2 meseca + su trulexi do jaja. Najvise me buni to sto su mi ova 3 tehnicka rekla istovetnu pricu i spominju neki zakon iz februara meseca.

Krkela je pregazila tolike kilometre bez ikakvih problema tako da je ova birokratska zackoljica sigurno nece zaustaviti.

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže TTS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Lokacija: Vareš BiH
  • Karma: +64/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora 1,8T 4 Motion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #458 poslato: Oktobar 08, 2016, 11:09:10 posle podne »
U najgorem slučaju,registrovat čemo ga u Bosni i nikad više nećeš imati problema,osim što češ svake godine morati jednom doći na tehnički ovamo,ali to tebi neće teško pasti  biggrin  Kad vidim šta vam tamo rade na Tehničkom pregledu,ovdje je raj na zemlji što se toga tiče. Malo sad oko plina ima problema,ali se riješi sve za dan-dva najviše...
Moji postovi mogu sadržavati surovu istinu i biti okrutni!

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #459 poslato: Oktobar 09, 2016, 03:15:00 posle podne »
Bitno da registruju polu raspala auta a ispravna auta zahebavaju sa nekim glupostima.. čuj pise za 5 osoba ali klupa je takva da moze samo za 4... nek promene saobraćajnu da pise na 4 i nek ne zahebavaju vise.. ja sam menjao saobraćajnu posle ubacivanja plina zato sto se menja težina vozila ali nisam isao ni na kakav atest sem atesta koji sam uradio 3 godine pre toga...


Sent from my iPhone using Tapatalk