Autor Tema: GOLF IV 1.9 TDI  (Pročitano 3557 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže goxy1991

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 32
  • Lokacija: Surcin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
GOLF IV 1.9 TDI
« poslato: April 21, 2015, 09:07:25 posle podne »
Evo i ja da predstavim mog golfica. Auto je u mom posedu od proslog leta i jednostavno sam se zaljubio u njega pd trenutka kada sam ga kupio jer je auto bio bas ono nesto sto sam ja otprilike i trazio Za sada sam prezadovoljan. Inace motor u njemu je 1.9 tdi 85 kw, 6 brzina. Evo i nekih slicica dana kada sam ga kupio
 

Naravno palo je zatamnjivanje stakala odmah


Evo i slika nekih interesantnih detalja

naravno kod angel eyes vise ne svetli ni jedna diodica, sredice se to kad se nadje malo vremena

evo i jedne slicice unutrasnjosti po mraku

I jedna slicica sa nekim efektom


Posle nekog vremena su mi dosadili zatamnjeni stopovi pa je posle skidanja folija kod mene bio wau utisak

malo je razbilo svo crnilo

Stavljene su i 17-ke felne sa gumama 225/45/17, auto je inace i spusten.. Doduse felne bi trebalo srediti malo, mozda cak i ofarbati u neku drugu boju ali otom potom.. Evo i nekih slicica kako auto sada izgleda


Doduse danas je dodata jos jedna sitnica u vidu hrom ukrasa, cisto malo za promenu


Inace narucene su obrvice i spojler gepeka tako da ce i to biti odradjeno za koji dan i propraceno slikama ovde naravno

Ako vas zanima nesto pitajte me slobodno, takodje primam sugestije tj vasa misljenja u vezi auta.. Ovo mi je prvi VW a i nov sam ovde i tu sam da naucim neke stvari od iskusnijih, a inace sam dosta video i naucio citajuci ovaj forum, tako da svaki savet je dobro dosao
« Poslednja izmena: April 21, 2015, 09:21:28 posle podne od strane goxy1991 »

Van mreže goxy1991

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 32
  • Lokacija: Surcin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2015, 01:53:44 posle podne »
Stigle obrvice i spojler gepeka koji su naruceni iz kupinova, sve ofarabano i namontirano, i evo malo slicica :)






Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5028
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #2 poslato: Jun 15, 2015, 06:01:31 posle podne »
Ti si bas neki opasan muzicar?  biggrin

U super je stanju. Ima stvari koje mi se ne svidjaju, ali ti si sredio auto za svoj ukus, a ne za moj. I bitno je da se tebi svidja.  :46

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Blasted Street

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 213
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +6/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf MK IV
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #3 poslato: Jun 15, 2015, 08:36:23 posle podne »
Lepo izgleda auto i vidi se da je ocuvan od ranije jos, iskreno felne mi se ne svidjaju bar ja nisam neki miljenik tih kompletnih hrom felni kao i ove navlake koje si stavio,mislim kad bi mu nabacio neke 18 tice i sikuno navlake opet (i ako si ih vec kupio xD ) da bi bio savrsen.A woofer mi se svidja sigurno bije dobro? Srecno u daljim radovima svakako :D

Van mreže goxy1991

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 32
  • Lokacija: Surcin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #4 poslato: Jun 15, 2015, 10:23:35 posle podne »
Hvala, jeste ocuvan bas, i prethodni vlasnik ga je lepo pazio :D a da budem iskren i meni se te felne i navlake nekad ne svidjaju, zavisi od mog raspolozenja :D cisto sam probao da vidim kako ce to sve kako izgleda, pa cu kad naletim na neke full felnice 18" obavezno da stavim, mozda preporuka za neke, mada ovako devojkama vise upada u oci auto zbog ovih felni hehe

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Van mreže Blasted Street

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 213
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +6/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf MK IV
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #5 poslato: Jun 15, 2015, 10:52:41 posle podne »
Mislim da peca prodaje sada neke alu felne 18 tice sa sve gumama pa kontaktiraj njega , a sto se tice predloga to sve zavisi od situacije koliko bi dao za felne ja sam npr hteo da uzmem one bbs motorsport ali su preskupe pa sam uzeo bbs rs 2 ,ali imas kamaru drugih felni ,golf 4 mnogo dobro cuce neke petokrake felne :D devojkama na ulici treba da upadne nesto drugo ne felne hahahah :D

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #6 poslato: Jun 15, 2015, 11:56:01 posle podne »
Odlicno izgleda, meni se svidjaju felne. ;)
Samo malo na enterijeru da poradis, rucica menjaca mi ne ide nikako, ostalo kao sto rekoh odlicno. ;)

Van mreže goxy1991

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 32
  • Lokacija: Surcin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #7 poslato: Jun 16, 2015, 08:44:27 posle podne »
Mislim da peca prodaje sada neke alu felne 18 tice sa sve gumama pa kontaktiraj njega , a sto se tice predloga to sve zavisi od situacije koliko bi dao za felne ja sam npr hteo da uzmem one bbs motorsport ali su preskupe pa sam uzeo bbs rs 2 ,ali imas kamaru drugih felni ,golf 4 mnogo dobro cuce neke petokrake felne :D devojkama na ulici treba da upadne nesto drugo ne felne hahahah :D
Ma sad imam troskova nekih drugih pa ce druge felne malo da sacekaju ali su u planu :) a za devojke se slazem za receno haha :) doduse ne dao bog da devojka cita ovo, bice veselo :D
Odlicno izgleda, meni se svidjaju felne. ;)
Samo malo na enterijeru da poradis, rucica menjaca mi ne ide nikako, ostalo kao sto rekoh odlicno. ;)
Pa i meni su one u neku ruku lepe msm cim sam ih stavio naravno..pogotovu su lepe uzivo :D a za enterijer cemo da vidimo, rucica sta znam meni je lepa za sad, dok ne dosadi, ostala je od prethodnog vlasnika :) a za enterijer sam planirao mozda crno nebo, a na vratima kod rukohvata mi se sve poodlepljivalo pa sam mislio da odradim u neku eko kozu, sta znam, bojim se da ne bude previse :)

Van mreže passat b4

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 556
  • Age: 32
  • Lokacija: Leposavic
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bora TDI
Odg: GOLF IV 1.9 TDI
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 09, 2015, 12:54:49 pre podne »
Lepo izgleda golf, felne prelepe :)